кръг 1
|
2 Август, Петък
|
Resita – Universitatea Cl
|
|
2:0
|
|
3 Август, Събота
|
Viitorul P – Snagov
|
|
2:1
|
|
Turris – Pandurii
|
|
2:0
|
|
ASU Poli Timisoara – Mioveni
|
|
0:1
|
|
Concordia Chiajna – Daco-Getica
|
|
CANC
|
|
UTA Arad – Dunarea Calarasi
|
|
3:0
|
|
Rapid Bucuresti – Farul
|
|
0:0
|
|
4 Август, Неделя
|
Gloria Buzau – Miercurea Ciuc
|
|
1:0
|
|
Metaloglobus – Petrolul
|
|
1:2
|
|
6 Август, Вторник
|
Arges – Ripensia Timisoara
|
|
1:2
|
|
|
|
|
|
|
кръг 5
|
31 Август, Събота
|
ASU Poli Timisoara – Concordia Chiajna
|
|
0:0
|
|
Dunarea Calarasi – Ripensia Timisoara
|
|
1:1
|
|
Gloria Buzau – Mioveni
|
|
0:2
|
|
UTA Arad – Snagov
|
|
4:0
|
|
Metaloglobus – Universitatea Cl
|
|
2:0
|
|
1 Септември, Неделя
|
Turris – Farul
|
|
2:0
|
|
Viitorul P – Daco-Getica
|
|
CANC
|
|
Resita – Rapid Bucuresti
|
|
1:2
|
|
2 Септември, Понеделник
|
Arges – Pandurii
|
|
2:1
|
|
5 Ноември, Вторник
|
Petrolul – Miercurea Ciuc
|
|
1:0
|
|
|
|
|
|
|
кръг 9
|
27 Септември, Петък
|
Miercurea Ciuc – Universitatea Cl
|
|
1:1
|
|
28 Септември, Събота
|
Ripensia Timisoara – Snagov
|
|
3:1
|
|
Viitorul P – ASU Poli Timisoara
|
|
1:4
|
|
Dunarea Calarasi – Pandurii
|
|
4:0
|
|
Resita – Farul
|
|
2:1
|
|
UTA Arad – Daco-Getica
|
|
CANC
|
|
Gloria Buzau – Concordia Chiajna
|
|
2:1
|
|
Arges – Turris
|
|
3:2
|
|
29 Септември, Неделя
|
Metaloglobus – Rapid Bucuresti
|
|
0:0
|
|
1 Октомври, Вторник
|
Petrolul – Mioveni
|
|
0:0
|
|
|
|
|
кръг 11
|
12 Октомври, Събота
|
UTA Arad – Concordia Chiajna
|
|
PSTP
|
|
Viitorul P – Farul
|
|
2:1
|
|
Ripensia Timisoara – Mioveni
|
|
0:5
|
|
Dunarea Calarasi – Rapid Bucuresti
|
|
PSTP
|
|
Metaloglobus – Turris
|
|
1:0
|
|
13 Октомври, Неделя
|
Miercurea Ciuc – Pandurii
|
|
2:2
|
|
Snagov – Universitatea Cl
|
|
1:1
|
|
Petrolul – Daco-Getica
|
|
CANC
|
|
5 Ноември, Вторник
|
Gloria Buzau – ASU Poli Timisoara
|
|
0:1
|
|
6 Ноември, Сряда
|
Arges – Resita
|
|
3:2
|
|
|
|
кръг 12
|
16 Октомври, Сряда
|
Turris – UTA Arad
|
|
1:1
|
|
Viitorul P – Arges
|
|
2:1
|
|
Daco-Getica – Miercurea Ciuc
|
|
CANC
|
|
ASU Poli Timisoara – Metaloglobus
|
|
1:1
|
|
Concordia Chiajna – Dunarea Calarasi
|
|
1:0
|
|
Pandurii – Ripensia Timisoara
|
|
0:0
|
|
Farul – Universitatea Cl
|
|
3:2
|
|
Resita – Gloria Buzau
|
|
2:1
|
|
Mioveni – Snagov
|
|
2:1
|
|
Rapid Bucuresti – Petrolul
|
|
1:0
|
|
|
кръг 13
|
19 Октомври, Събота
|
Dunarea Calarasi – Turris
|
|
3:2
|
|
Metaloglobus – Resita
|
|
1:0
|
|
Miercurea Ciuc – Rapid Bucuresti
|
|
1:0
|
|
Snagov – Pandurii
|
|
3:2
|
|
Gloria Buzau – Viitorul P
|
|
0:0
|
|
UTA Arad – ASU Poli Timisoara
|
|
1:0
|
|
Petrolul – Concordia Chiajna
|
|
3:0
|
|
20 Октомври, Неделя
|
Ripensia Timisoara – Daco-Getica
|
|
CANC
|
|
Universitatea Cl – Mioveni
|
|
2:2
|
|
21 Октомври, Понеделник
|
Arges – Farul
|
|
2:2
|
|
|
|
|
|
кръг 16
|
8 Ноември, Петък
|
Turris – Ripensia Timisoara
|
|
3:3
|
|
9 Ноември, Събота
|
Gloria Buzau – Metaloglobus
|
|
1:2
|
|
Farul – Pandurii
|
|
5:0
|
|
Concordia Chiajna – Snagov
|
|
2:0
|
|
ASU Poli Timisoara – Miercurea Ciuc
|
|
1:0
|
|
Daco-Getica – Mioveni
|
|
CANC
|
|
Viitorul P – Dunarea Calarasi
|
|
1:3
|
|
Resita – Petrolul
|
|
1:1
|
|
Arges – UTA Arad
|
|
0:0
|
|
10 Ноември, Неделя
|
Rapid Bucuresti – Universitatea Cl
|
|
1:1
|
|
|
|
кръг 18
|
16 Ноември, Събота
|
Viitorul P – Miercurea Ciuc
|
|
1:1
|
|
ASU Poli Timisoara – Snagov
|
|
2:0
|
|
Concordia Chiajna – Mioveni
|
|
1:1
|
|
Resita – Ripensia Timisoara
|
|
1:2
|
|
Gloria Buzau – Dunarea Calarasi
|
|
3:1
|
|
Farul – Daco-Getica
|
|
CANC
|
|
Rapid Bucuresti – Pandurii
|
|
4:0
|
|
17 Ноември, Неделя
|
Turris – Universitatea Cl
|
|
1:1
|
|
Metaloglobus – UTA Arad
|
|
1:1
|
|
Arges – Petrolul
|
|
1:1
|
|
|
|