кръг 1
|
12 Август, Събота
|
Rabotnicki – Renova
|
|
0:0
|
|
Skendija – Vardar
|
|
2:0
|
|
13 Август, Неделя
|
Sileks – Skopje
|
|
1:0
|
|
Shkupi – Akademija Pandev
|
|
1:1
|
|
Pobeda Prilep – Pelister
|
|
1:2
|
|
|
|
кръг 2
|
19 Август, Събота
|
Renova – Sileks
|
|
0:3
|
|
20 Август, Неделя
|
Vardar – Pobeda Prilep
|
|
4:0
|
|
Pelister – Rabotnicki
|
|
1:1
|
|
Akademija Pandev – Skopje
|
|
2:0
|
|
21 Август, Понеделник
|
Shkupi – Skendija
|
|
0:3
|
|
|
кръг 3
|
26 Август, Събота
|
Pobeda Prilep – Shkupi
|
|
2:1
|
|
Skopje – Renova
|
|
0:0
|
|
Sileks – Pelister
|
|
1:4
|
|
27 Август, Неделя
|
Skendija – Akademija Pandev
|
|
2:1
|
|
25 Октомври, Сряда
|
Rabotnicki – Vardar
|
|
3:1
|
|
|
|
кръг 4
|
9 Септември, Събота
|
Vardar – Sileks
|
|
3:1
|
|
10 Септември, Неделя
|
Akademija Pandev – Renova
|
|
1:0
|
|
Shkupi – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
Skendija – Pobeda Prilep
|
|
3:3
|
|
Pelister – Skopje
|
|
0:0
|
|
|
кръг 5
|
16 Септември, Събота
|
Renova – Pelister
|
|
1:0
|
|
17 Септември, Неделя
|
Pobeda Prilep – Akademija Pandev
|
|
2:2
|
|
Skopje – Vardar
|
|
1:1
|
|
Sileks – Shkupi
|
|
0:1
|
|
Rabotnicki – Skendija
|
|
2:6
|
|
|
|
|
кръг 7
|
23 Септември, Събота
|
Renova – Shkupi
|
|
0:0
|
|
24 Септември, Неделя
|
Rabotnicki – Akademija Pandev
|
|
1:2
|
|
Pelister – Vardar
|
|
0:1
|
|
Sileks – Pobeda Prilep
|
|
1:0
|
|
Skopje – Skendija
|
|
1:2
|
|
|
|
кръг 8
|
27 Септември, Сряда
|
Pobeda Prilep – Skopje
|
|
4:2
|
|
Shkupi – Pelister
|
|
1:1
|
|
Rabotnicki – Sileks
|
|
0:0
|
|
Skendija – Renova
|
|
2:0
|
|
26 Ноември, Неделя
|
Akademija Pandev – Vardar
|
|
0:2
|
|
|
кръг 9
|
30 Септември, Събота
|
Renova – Pobeda Prilep
|
|
0:0
|
|
Sileks – Akademija Pandev
|
|
1:0
|
|
Skopje – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Pelister – Skendija
|
|
1:3
|
|
1 Октомври, Неделя
|
Vardar – Shkupi
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 10
|
14 Октомври, Събота
|
Akademija Pandev – Shkupi
|
|
2:0
|
|
Skopje – Sileks
|
|
1:1
|
|
Pelister – Pobeda Prilep
|
|
2:1
|
|
Renova – Rabotnicki
|
|
3:1
|
|
Vardar – Skendija
|
|
4:2
|
|
|
кръг 11
|
22 Октомври, Неделя
|
Sileks – Renova
|
|
0:0
|
|
Skopje – Akademija Pandev
|
|
1:1
|
|
Pobeda Prilep – Vardar
|
|
1:0
|
|
Rabotnicki – Pelister
|
|
2:0
|
|
Skendija – Shkupi
|
|
4:1
|
|
|
|
кръг 12
|
25 Октомври, Сряда
|
Pelister – Sileks
|
|
1:2
|
|
Shkupi – Pobeda Prilep
|
|
1:0
|
|
Akademija Pandev – Skendija
|
|
3:2
|
|
Renova – Skopje
|
|
5:1
|
|
13 Декември, Сряда
|
Vardar – Rabotnicki
|
|
1:0
|
|
|
кръг 13
|
28 Октомври, Събота
|
Renova – Akademija Pandev
|
|
3:1
|
|
29 Октомври, Неделя
|
Rabotnicki – Shkupi
|
|
1:0
|
|
Pobeda Prilep – Skendija
|
|
0:2
|
|
Skopje – Pelister
|
|
1:0
|
|
Sileks – Vardar
|
|
0:0
|
|
|
|
кръг 14
|
5 Ноември, Неделя
|
Vardar – Skopje
|
|
3:0
|
|
Skendija – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
Shkupi – Sileks
|
|
0:1
|
|
Akademija Pandev – Pobeda Prilep
|
|
0:1
|
|
Pelister – Renova
|
|
2:1
|
|
|
кръг 15
|
16 Ноември, Четвъртък
|
Pelister – Akademija Pandev
|
|
3:4
|
|
Rabotnicki – Pobeda Prilep
|
|
4:0
|
|
Renova – Vardar
|
|
2:5
|
|
Sileks – Skendija
|
|
0:2
|
|
22 Ноември, Сряда
|
Skopje – Shkupi
|
|
0:0
|
|
|
|
кръг 16
|
19 Ноември, Неделя
|
Pobeda Prilep – Sileks
|
|
0:2
|
|
Akademija Pandev – Rabotnicki
|
|
1:1
|
|
Shkupi – Renova
|
|
4:1
|
|
Vardar – Pelister
|
|
1:0
|
|
Skendija – Skopje
|
|
4:0
|
|
|
кръг 17
|
25 Ноември, Събота
|
Renova – Skendija
|
|
1:6
|
|
26 Ноември, Неделя
|
Sileks – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
Skopje – Pobeda Prilep
|
|
0:1
|
|
Pelister – Shkupi
|
|
2:2
|
|
10 Декември, Неделя
|
Vardar – Akademija Pandev
|
|
3:1
|
|
|
|
кръг 18
|
13 Декември, Сряда
|
Rabotnicki – Skopje
|
|
3:0
|
|
Skendija – Pelister
|
|
3:0
|
|
Shkupi – Vardar
|
|
2:0
|
|
Pobeda Prilep – Renova
|
|
1:1
|
|
Akademija Pandev – Sileks
|
|
0:1
|
|
|
кръг 19
|
14 Февруари, Сряда
|
Pobeda Prilep – Pelister
|
|
1:1
|
|
Shkupi – Akademija Pandev
|
|
5:2
|
|
Rabotnicki – Renova
|
|
0:0
|
|
Skendija – Vardar
|
|
1:1
|
|
7 Март, Сряда
|
Sileks – Skopje
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 20
|
18 Февруари, Неделя
|
Vardar – Pobeda Prilep
|
|
3:0
|
|
Renova – Sileks
|
|
0:0
|
|
Pelister – Rabotnicki
|
|
3:2
|
|
Akademija Pandev – Skopje
|
|
0:0
|
|
Shkupi – Skendija
|
|
0:3
|
|
|
кръг 21
|
25 Февруари, Неделя
|
Pobeda Prilep – Shkupi
|
|
3:3
|
|
Skopje – Renova
|
|
1:1
|
|
Skendija – Akademija Pandev
|
|
1:0
|
|
Rabotnicki – Vardar
|
|
2:1
|
|
4 Април, Сряда
|
Sileks – Pelister
|
|
1:1
|
|
|
|
кръг 22
|
3 Март, Събота
|
Skendija – Pobeda Prilep
|
|
3:0
|
|
4 Март, Неделя
|
Akademija Pandev – Renova
|
|
1:1
|
|
Shkupi – Rabotnicki
|
|
1:1
|
|
Pelister – Skopje
|
|
0:0
|
|
Vardar – Sileks
|
|
2:3
|
|
|
кръг 23
|
10 Март, Събота
|
Rabotnicki – Skendija
|
|
0:2
|
|
11 Март, Неделя
|
Renova – Pelister
|
|
1:0
|
|
Sileks – Shkupi
|
|
1:1
|
|
Skopje – Vardar
|
|
0:0
|
|
Pobeda Prilep – Akademija Pandev
|
|
0:0
|
|
|
|
кръг 24
|
17 Март, Събота
|
Akademija Pandev – Pelister
|
|
1:1
|
|
Pobeda Prilep – Rabotnicki
|
|
2:0
|
|
Vardar – Renova
|
|
1:0
|
|
Skendija – Sileks
|
|
1:0
|
|
18 Март, Неделя
|
Shkupi – Skopje
|
|
0:2
|
|
|
кръг 25
|
1 Април, Неделя
|
Skopje – Skendija
|
|
0:0
|
|
Sileks – Pobeda Prilep
|
|
1:0
|
|
Pelister – Vardar
|
|
0:0
|
|
Renova – Shkupi
|
|
3:1
|
|
Rabotnicki – Akademija Pandev
|
|
1:1
|
|
|
|
кръг 26
|
7 Април, Събота
|
Akademija Pandev – Vardar
|
|
1:1
|
|
Pobeda Prilep – Skopje
|
|
0:1
|
|
Rabotnicki – Sileks
|
|
2:0
|
|
Skendija – Renova
|
|
5:0
|
|
9 Май, Сряда
|
Shkupi – Pelister
|
|
5:2
|
|
|
кръг 27
|
15 Април, Неделя
|
Vardar – Shkupi
|
|
1:1
|
|
Renova – Pobeda Prilep
|
|
2:1
|
|
Pelister – Skendija
|
|
0:6
|
|
Sileks – Akademija Pandev
|
|
0:0
|
|
Skopje – Rabotnicki
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 28
|
18 Април, Сряда
|
Akademija Pandev – Shkupi
|
|
1:2
|
|
Skopje – Sileks
|
|
1:1
|
|
Pelister – Pobeda Prilep
|
|
1:1
|
|
Renova – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
Vardar – Skendija
|
|
2:3
|
|
|
кръг 29
|
22 Април, Неделя
|
Pobeda Prilep – Vardar
|
|
2:0
|
|
Skopje – Akademija Pandev
|
|
0:2
|
|
Sileks – Renova
|
|
1:0
|
|
Skendija – Shkupi
|
|
2:0
|
|
Rabotnicki – Pelister
|
|
4:0
|
|
|
|
кръг 30
|
25 Април, Сряда
|
Akademija Pandev – Skendija
|
|
2:2
|
|
Shkupi – Pobeda Prilep
|
|
3:1
|
|
Pelister – Sileks
|
|
2:1
|
|
Renova – Skopje
|
|
2:0
|
|
Vardar – Rabotnicki
|
|
0:1
|
|
|
кръг 31
|
29 Април, Неделя
|
Pobeda Prilep – Skendija
|
|
2:1
|
|
Skopje – Pelister
|
|
4:0
|
|
Sileks – Vardar
|
|
0:2
|
|
Renova – Akademija Pandev
|
|
2:1
|
|
Rabotnicki – Shkupi
|
|
1:1
|
|
|
|
кръг 32
|
29 Април, Неделя
|
Pelister – Renova
|
|
3:2
|
|
Shkupi – Sileks
|
|
1:1
|
|
Vardar – Skopje
|
|
0:1
|
|
Akademija Pandev – Pobeda Prilep
|
|
1:0
|
|
2 Май, Сряда
|
Skendija – Rabotnicki
|
|
3:0
|
|
|
кръг 33
|
2 Май, Сряда
|
Skopje – Shkupi
|
|
1:1
|
|
Pelister – Akademija Pandev
|
|
1:3
|
|
Renova – Vardar
|
|
1:1
|
|
Rabotnicki – Pobeda Prilep
|
|
4:2
|
|
6 Май, Неделя
|
Sileks – Skendija
|
|
1:3
|
|
|
|
кръг 34
|
6 Май, Неделя
|
Akademija Pandev – Rabotnicki
|
|
0:1
|
|
Pobeda Prilep – Sileks
|
|
1:0
|
|
Shkupi – Renova
|
|
3:0
|
|
Skendija – Skopje
|
|
3:1
|
|
Vardar – Pelister
|
|
2:3
|
|
|
кръг 35
|
13 Май, Неделя
|
Skopje – Pobeda Prilep
|
|
1:0
|
|
Sileks – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Pelister – Shkupi
|
|
0:2
|
|
Vardar – Akademija Pandev
|
|
3:2
|
|
16 Май, Сряда
|
Renova – Skendija
|
|
0:3
|
|
|
|
кръг 36
|
20 Май, Неделя
|
Rabotnicki – Skopje
|
|
3:2
|
|
Skendija – Pelister
|
|
4:0
|
|
Shkupi – Vardar
|
|
4:1
|
|
Pobeda Prilep – Renova
|
|
1:0
|
|
Akademija Pandev – Sileks
|
|
1:2
|
|
|