Kolejka 1
|
24 Marzec, Sobota
|
Daugava Riga – Daugava
|
|
0:4
|
|
Jelgava – Liepajas Metalurgs
|
|
0:2
|
|
25 Marzec, Niedziela
|
Ventspils – Spartaks
|
|
3:2
|
|
Metta / LU – Gulbene
|
|
0:0
|
|
Jurmala – Skonto Riga
|
|
3:3
|
|
|
|
Kolejka 2
|
31 Marzec, Sobota
|
Daugava Riga – Metta / LU
|
|
1:0
|
|
Daugava – Spartaks
|
|
1:0
|
|
Gulbene – Jelgava
|
|
1:2
|
|
Liepajas Metalurgs – Jurmala
|
|
2:0
|
|
1 Kwiecień, Niedziela
|
Skonto Riga – Ventspils
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 3
|
7 Kwiecień, Sobota
|
Jurmala – Gulbene
|
|
2:2
|
|
Jelgava – Daugava Riga
|
|
3:4
|
|
Spartaks – Skonto Riga
|
|
0:1
|
|
8 Kwiecień, Niedziela
|
Metta / LU – Daugava
|
|
1:1
|
|
3 Pażdziernik, Środa
|
Ventspils – Liepajas Metalurgs
|
|
0:3
|
|
|
|
Kolejka 4
|
14 Kwiecień, Sobota
|
Daugava Riga – Jurmala
|
|
1:1
|
|
Liepajas Metalurgs – Spartaks
|
|
1:2
|
|
15 Kwiecień, Niedziela
|
Metta / LU – Jelgava
|
|
1:1
|
|
Ventspils – Gulbene
|
|
3:0
|
|
Daugava – Skonto Riga
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 5
|
18 Kwiecień, Środa
|
Metta / LU – Jurmala
|
|
0:2
|
|
Spartaks – Gulbene
|
|
3:1
|
|
Skonto Riga – Liepajas Metalurgs
|
|
0:1
|
|
Ventspils – Daugava Riga
|
|
2:0
|
|
Jelgava – Daugava
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 6
|
21 Kwiecień, Sobota
|
Daugava Riga – Spartaks
|
|
1:2
|
|
22 Kwiecień, Niedziela
|
Gulbene – Skonto Riga
|
|
0:1
|
|
Jelgava – Jurmala
|
|
0:2
|
|
Metta / LU – Ventspils
|
|
1:6
|
|
Daugava – Liepajas Metalurgs
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 7
|
28 Kwiecień, Sobota
|
Spartaks – Metta / LU
|
|
3:1
|
|
Ventspils – Jelgava
|
|
0:1
|
|
Skonto Riga – Daugava Riga
|
|
1:0
|
|
Jurmala – Daugava
|
|
6:1
|
|
Liepajas Metalurgs – Gulbene
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 8
|
2 Maj, Środa
|
Metta / LU – Skonto Riga
|
|
1:2
|
|
Jelgava – Spartaks
|
|
1:3
|
|
Jurmala – Ventspils
|
|
1:2
|
|
Daugava Riga – Liepajas Metalurgs
|
|
1:3
|
|
Daugava – Gulbene
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 9
|
6 Maj, Niedziela
|
Gulbene – Daugava Riga
|
|
0:0
|
|
Spartaks – Jurmala
|
|
0:0
|
|
Skonto Riga – Jelgava
|
|
2:3
|
|
Ventspils – Daugava
|
|
1:2
|
|
Metta / LU – Liepajas Metalurgs
|
|
4:1
|
|
|
|
Kolejka 10
|
13 Maj, Niedziela
|
Spartaks – Ventspils
|
|
2:0
|
|
Gulbene – Metta / LU
|
|
5:1
|
|
Daugava – Daugava Riga
|
|
3:1
|
|
5 Lipiec, Czwartek
|
Skonto Riga – Jurmala
|
|
1:0
|
|
1 Sierpień, Środa
|
Liepajas Metalurgs – Jelgava
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 11
|
16 Maj, Środa
|
Jelgava – Gulbene
|
|
0:1
|
|
Spartaks – Daugava
|
|
2:2
|
|
17 Maj, Czwartek
|
Ventspils – Skonto Riga
|
|
0:0
|
|
Jurmala – Liepajas Metalurgs
|
|
0:2
|
|
Metta / LU – Daugava Riga
|
|
0:3
|
|
|
|
Kolejka 12
|
26 Maj, Sobota
|
Gulbene – Jurmala
|
|
2:0
|
|
Spartaks – Skonto Riga
|
|
2:2
|
|
Daugava Riga – Jelgava
|
|
1:0
|
|
27 Maj, Niedziela
|
Daugava – Metta / LU
|
|
2:0
|
|
Liepajas Metalurgs – Ventspils
|
|
0:0
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 17
|
30 Czerwiec, Sobota
|
Skonto Riga – Metta / LU
|
|
5:0
|
|
Gulbene – Daugava
|
|
0:2
|
|
1 Lipiec, Niedziela
|
Liepajas Metalurgs – Daugava Riga
|
|
1:0
|
|
Ventspils – Jurmala
|
|
1:1
|
|
Jelgava – Spartaks
|
|
3:2
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 22
|
11 Sierpień, Sobota
|
Metta / LU – Jelgava
|
|
1:3
|
|
Daugava Riga – Jurmala
|
|
1:2
|
|
Gulbene – Ventspils
|
|
1:2
|
|
Liepajas Metalurgs – Spartaks
|
|
2:1
|
|
Daugava – Skonto Riga
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 23
|
18 Sierpień, Sobota
|
Spartaks – Gulbene
|
|
2:2
|
|
Jelgava – Daugava
|
|
0:2
|
|
Liepajas Metalurgs – Skonto Riga
|
|
1:0
|
|
Ventspils – Daugava Riga
|
|
5:0
|
|
19 Sierpień, Niedziela
|
Jurmala – Metta / LU
|
|
3:0
|
|
|
|
|
Kolejka 25
|
25 Sierpień, Sobota
|
Liepajas Metalurgs – Gulbene
|
|
3:1
|
|
Ventspils – Jelgava
|
|
0:0
|
|
Jurmala – Daugava
|
|
2:4
|
|
Skonto Riga – Daugava Riga
|
|
1:1
|
|
Spartaks – Metta / LU
|
|
3:4
|
|
|
|
Kolejka 26
|
31 Sierpień, Piątek
|
Spartaks – Jelgava
|
|
2:0
|
|
1 Wrzesień, Sobota
|
Metta / LU – Skonto Riga
|
|
1:2
|
|
Daugava Riga – Liepajas Metalurgs
|
|
3:3
|
|
Jurmala – Ventspils
|
|
3:3
|
|
Daugava – Gulbene
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 27
|
15 Wrzesień, Sobota
|
Skonto Riga – Jelgava
|
|
2:0
|
|
Spartaks – Jurmala
|
|
4:2
|
|
Gulbene – Daugava Riga
|
|
2:1
|
|
Liepajas Metalurgs – Metta / LU
|
|
4:1
|
|
16 Wrzesień, Niedziela
|
Ventspils – Daugava
|
|
1:0
|
|
|
|
|
Kolejka 29
|
22 Wrzesień, Sobota
|
Spartaks – Daugava
|
|
0:3
|
|
Ventspils – Skonto Riga
|
|
1:0
|
|
23 Wrzesień, Niedziela
|
Jurmala – Liepajas Metalurgs
|
|
0:2
|
|
Metta / LU – Daugava Riga
|
|
4:3
|
|
Jelgava – Gulbene
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 30
|
9 Wrzesień, Niedziela
|
Gulbene – Jurmala
|
|
0:1
|
|
26 Wrzesień, Środa
|
Skonto Riga – Spartaks
|
|
0:0
|
|
Daugava – Metta / LU
|
|
1:0
|
|
Daugava Riga – Jelgava
|
|
1:2
|
|
Liepajas Metalurgs – Ventspils
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 31
|
29 Wrzesień, Sobota
|
Spartaks – Liepajas Metalurgs
|
|
0:3
|
|
30 Wrzesień, Niedziela
|
Skonto Riga – Daugava
|
|
0:0
|
|
Jelgava – Metta / LU
|
|
1:1
|
|
Jurmala – Daugava Riga
|
|
2:3
|
|
Ventspils – Gulbene
|
|
4:0
|
|
|
|
Kolejka 32
|
6 Pażdziernik, Sobota
|
Metta / LU – Jurmala
|
|
0:3
|
|
Gulbene – Spartaks
|
|
0:1
|
|
Daugava Riga – Ventspils
|
|
0:4
|
|
Skonto Riga – Liepajas Metalurgs
|
|
3:1
|
|
Daugava – Jelgava
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 33
|
20 Pażdziernik, Sobota
|
Liepajas Metalurgs – Daugava
|
|
1:3
|
|
Spartaks – Daugava Riga
|
|
2:2
|
|
21 Pażdziernik, Niedziela
|
Jurmala – Jelgava
|
|
3:1
|
|
Ventspils – Metta / LU
|
|
4:0
|
|
Skonto Riga – Gulbene
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 34
|
27 Pażdziernik, Sobota
|
Gulbene – Liepajas Metalurgs
|
|
1:3
|
|
Daugava Riga – Skonto Riga
|
|
1:3
|
|
Daugava – Jurmala
|
|
2:0
|
|
Jelgava – Ventspils
|
|
0:1
|
|
28 Pażdziernik, Niedziela
|
Metta / LU – Spartaks
|
|
3:3
|
|
|
Kolejka 35
|
4 Listopad, Niedziela
|
Gulbene – Daugava
|
|
1:3
|
|
Liepajas Metalurgs – Daugava Riga
|
|
4:0
|
|
Skonto Riga – Metta / LU
|
|
5:0
|
|
Spartaks – Jelgava
|
|
1:1
|
|
Ventspils – Jurmala
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 36
|
10 Listopad, Sobota
|
Metta / LU – Liepajas Metalurgs
|
|
1:0
|
|
Jelgava – Skonto Riga
|
|
1:1
|
|
Jurmala – Spartaks
|
|
0:3
|
|
Daugava – Ventspils
|
|
0:0
|
|
Daugava Riga – Gulbene
|
|
1:1
|
|
|