Kolejka 1
|
17 Luty, Piątek
|
Ventforet Kofu – Montedio Yamagata
|
|
1:2
|
|
Thespakusatsu Gunma – Blaublitz Akita
|
|
0:0
|
|
Renofa Yamaguchi – Omiya Ardija
|
|
1:0
|
|
Iwaki – Fujieda MYFC
|
|
2:3
|
|
V-Varen Nagasaki – JEF United Chiba
|
|
0:1
|
|
Jubilo Iwata – Fagiano Okayama
|
|
2:3
|
|
Shimizu S-Pulse – Mito Hollyhock
|
|
0:0
|
|
18 Luty, Sobota
|
Tokyo Verdy – Zweigen Kanazawa
|
|
1:0
|
|
Tokushima Vortis – Oita Trinita
|
|
1:2
|
|
Tochigi – Roasso Kumamoto
|
|
1:1
|
|
Machida Zelvia – Vegalta Sendai
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 2
|
24 Luty, Piątek
|
JEF United Chiba – Montedio Yamagata
|
|
1:3
|
|
Fujieda MYFC – V-Varen Nagasaki
|
|
2:0
|
|
Ventforet Kofu – Tokushima Vortis
|
|
1:1
|
|
Omiya Ardija – Zweigen Kanazawa
|
|
2:0
|
|
25 Luty, Sobota
|
Vegalta Sendai – Tochigi
|
|
1:0
|
|
Renofa Yamaguchi – Jubilo Iwata
|
|
1:1
|
|
Machida Zelvia – Thespakusatsu Gunma
|
|
2:0
|
|
Mito Hollyhock – Iwaki
|
|
2:2
|
|
Roasso Kumamoto – Blaublitz Akita
|
|
0:1
|
|
Fagiano Okayama – Shimizu S-Pulse
|
|
0:0
|
|
Oita Trinita – Tokyo Verdy
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 3
|
3 Marzec, Piątek
|
Fujieda MYFC – Blaublitz Akita
|
|
0:1
|
|
V-Varen Nagasaki – Shimizu S-Pulse
|
|
1:1
|
|
Jubilo Iwata – Montedio Yamagata
|
|
2:1
|
|
Tokushima Vortis – Vegalta Sendai
|
|
1:1
|
|
4 Marzec, Sobota
|
JEF United Chiba – Thespakusatsu Gunma
|
|
2:2
|
|
Iwaki – Renofa Yamaguchi
|
|
0:1
|
|
Zweigen Kanazawa – Machida Zelvia
|
|
1:2
|
|
Mito Hollyhock – Fagiano Okayama
|
|
1:1
|
|
Roasso Kumamoto – Omiya Ardija
|
|
3:0
|
|
Tokyo Verdy – Ventforet Kofu
|
|
0:0
|
|
Oita Trinita – Tochigi
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 4
|
10 Marzec, Piątek
|
Omiya Ardija – Jubilo Iwata
|
|
1:0
|
|
Ventforet Kofu – Fujieda MYFC
|
|
2:1
|
|
Renofa Yamaguchi – Roasso Kumamoto
|
|
1:3
|
|
11 Marzec, Sobota
|
Thespakusatsu Gunma – Montedio Yamagata
|
|
1:0
|
|
Machida Zelvia – Mito Hollyhock
|
|
3:0
|
|
Blaublitz Akita – JEF United Chiba
|
|
1:0
|
|
Shimizu S-Pulse – Oita Trinita
|
|
0:0
|
|
Tochigi – V-Varen Nagasaki
|
|
0:0
|
|
Fagiano Okayama – Zweigen Kanazawa
|
|
3:0
|
|
Tokushima Vortis – Tokyo Verdy
|
|
0:2
|
|
Vegalta Sendai – Iwaki
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 5
|
17 Marzec, Piątek
|
Jubilo Iwata – Shimizu S-Pulse
|
|
2:2
|
|
18 Marzec, Sobota
|
Oita Trinita – JEF United Chiba
|
|
2:1
|
|
Thespakusatsu Gunma – Vegalta Sendai
|
|
1:2
|
|
Iwaki – Tokushima Vortis
|
|
1:0
|
|
Zweigen Kanazawa – Renofa Yamaguchi
|
|
5:2
|
|
Fujieda MYFC – Tokyo Verdy
|
|
0:5
|
|
Blaublitz Akita – Mito Hollyhock
|
|
1:1
|
|
Montedio Yamagata – Machida Zelvia
|
|
0:3
|
|
Roasso Kumamoto – V-Varen Nagasaki
|
|
0:2
|
|
Tochigi – Omiya Ardija
|
|
2:1
|
|
Fagiano Okayama – Ventforet Kofu
|
|
2:3
|
|
|
|
Kolejka 6
|
24 Marzec, Piątek
|
Vegalta Sendai – Zweigen Kanazawa
|
|
2:3
|
|
JEF United Chiba – Fagiano Okayama
|
|
1:1
|
|
V-Varen Nagasaki – Montedio Yamagata
|
|
3:2
|
|
Omiya Ardija – Oita Trinita
|
|
3:0
|
|
Tokushima Vortis – Blaublitz Akita
|
|
0:0
|
|
Tokyo Verdy – Roasso Kumamoto
|
|
3:0
|
|
25 Marzec, Sobota
|
Renofa Yamaguchi – Fujieda MYFC
|
|
0:3
|
|
Iwaki – Machida Zelvia
|
|
0:1
|
|
Mito Hollyhock – Ventforet Kofu
|
|
2:4
|
|
28 Marzec, Wtorek
|
Shimizu S-Pulse – Thespakusatsu Gunma
|
|
1:3
|
|
Jubilo Iwata – Tochigi
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 7
|
31 Marzec, Piątek
|
Vegalta Sendai – V-Varen Nagasaki
|
|
0:1
|
|
Blaublitz Akita – Renofa Yamaguchi
|
|
0:1
|
|
Ventforet Kofu – Shimizu S-Pulse
|
|
1:0
|
|
Tokyo Verdy – Omiya Ardija
|
|
1:0
|
|
Oita Trinita – Jubilo Iwata
|
|
2:1
|
|
1 Kwiecieñ, Sobota
|
Machida Zelvia – Fujieda MYFC
|
|
1:0
|
|
Zweigen Kanazawa – JEF United Chiba
|
|
2:0
|
|
Montedio Yamagata – Mito Hollyhock
|
|
0:1
|
|
Roasso Kumamoto – Tokushima Vortis
|
|
1:1
|
|
Tochigi – Thespakusatsu Gunma
|
|
1:2
|
|
Fagiano Okayama – Iwaki
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 8
|
7 Kwiecieñ, Piątek
|
JEF United Chiba – Tokushima Vortis
|
|
2:2
|
|
Thespakusatsu Gunma – V-Varen Nagasaki
|
|
1:0
|
|
Renofa Yamaguchi – Tochigi
|
|
1:1
|
|
Iwaki – Oita Trinita
|
|
1:3
|
|
Machida Zelvia – Blaublitz Akita
|
|
0:1
|
|
Fujieda MYFC – Fagiano Okayama
|
|
2:2
|
|
Shimizu S-Pulse – Tokyo Verdy
|
|
2:1
|
|
Ventforet Kofu – Vegalta Sendai
|
|
0:3
|
|
Omiya Ardija – Montedio Yamagata
|
|
2:1
|
|
Mito Hollyhock – Jubilo Iwata
|
|
1:5
|
|
8 Kwiecieñ, Sobota
|
Roasso Kumamoto – Zweigen Kanazawa
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 9
|
11 Kwiecieñ, Wtorek
|
Zweigen Kanazawa – Iwaki
|
|
3:0
|
|
Fujieda MYFC – JEF United Chiba
|
|
3:1
|
|
V-Varen Nagasaki – Ventforet Kofu
|
|
2:1
|
|
Jubilo Iwata – Machida Zelvia
|
|
1:1
|
|
Shimizu S-Pulse – Vegalta Sendai
|
|
1:1
|
|
Omiya Ardija – Thespakusatsu Gunma
|
|
0:1
|
|
Tochigi – Montedio Yamagata
|
|
2:1
|
|
Fagiano Okayama – Roasso Kumamoto
|
|
0:0
|
|
Tokushima Vortis – Mito Hollyhock
|
|
0:2
|
|
Tokyo Verdy – Blaublitz Akita
|
|
2:1
|
|
Oita Trinita – Renofa Yamaguchi
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 10
|
15 Kwiecieñ, Sobota
|
Iwaki – Thespakusatsu Gunma
|
|
2:1
|
|
Renofa Yamaguchi – Shimizu S-Pulse
|
|
0:6
|
|
JEF United Chiba – Tokyo Verdy
|
|
1:0
|
|
Vegalta Sendai – Fagiano Okayama
|
|
1:1
|
|
Machida Zelvia – Oita Trinita
|
|
3:1
|
|
Blaublitz Akita – Omiya Ardija
|
|
2:1
|
|
Jubilo Iwata – Roasso Kumamoto
|
|
1:1
|
|
Montedio Yamagata – Zweigen Kanazawa
|
|
0:1
|
|
Ventforet Kofu – Tochigi
|
|
1:0
|
|
Mito Hollyhock – Fujieda MYFC
|
|
1:4
|
|
Tokushima Vortis – V-Varen Nagasaki
|
|
0:4
|
|
|
Kolejka 11
|
20 Kwiecieñ, Czwartek
|
Roasso Kumamoto – JEF United Chiba
|
|
2:2
|
|
21 Kwiecieñ, Piątek
|
V-Varen Nagasaki – Blaublitz Akita
|
|
4:2
|
|
Ventforet Kofu – Machida Zelvia
|
|
1:0
|
|
Omiya Ardija – Shimizu S-Pulse
|
|
0:3
|
|
Fagiano Okayama – Renofa Yamaguchi
|
|
1:1
|
|
Tokyo Verdy – Montedio Yamagata
|
|
1:2
|
|
22 Kwiecieñ, Sobota
|
Thespakusatsu Gunma – Tokushima Vortis
|
|
0:0
|
|
Zweigen Kanazawa – Jubilo Iwata
|
|
1:2
|
|
Fujieda MYFC – Vegalta Sendai
|
|
3:2
|
|
Tochigi – Iwaki
|
|
1:0
|
|
Oita Trinita – Mito Hollyhock
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 12
|
28 Kwiecieñ, Piątek
|
Vegalta Sendai – Oita Trinita
|
|
1:0
|
|
JEF United Chiba – Omiya Ardija
|
|
1:0
|
|
Thespakusatsu Gunma – Ventforet Kofu
|
|
2:1
|
|
Iwaki – V-Varen Nagasaki
|
|
0:1
|
|
Machida Zelvia – Roasso Kumamoto
|
|
2:1
|
|
Blaublitz Akita – Fagiano Okayama
|
|
0:1
|
|
Jubilo Iwata – Tokushima Vortis
|
|
2:3
|
|
Shimizu S-Pulse – Tochigi
|
|
2:0
|
|
Montedio Yamagata – Renofa Yamaguchi
|
|
1:1
|
|
Mito Hollyhock – Tokyo Verdy
|
|
0:2
|
|
29 Kwiecieñ, Sobota
|
Zweigen Kanazawa – Fujieda MYFC
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 13
|
2 Maj, Wtorek
|
Vegalta Sendai – Blaublitz Akita
|
|
2:2
|
|
Renofa Yamaguchi – JEF United Chiba
|
|
1:1
|
|
Fujieda MYFC – Oita Trinita
|
|
0:2
|
|
V-Varen Nagasaki – Mito Hollyhock
|
|
4:0
|
|
Ventforet Kofu – Iwaki
|
|
1:0
|
|
Omiya Ardija – Machida Zelvia
|
|
0:1
|
|
Roasso Kumamoto – Thespakusatsu Gunma
|
|
2:0
|
|
Tochigi – Zweigen Kanazawa
|
|
4:0
|
|
Fagiano Okayama – Montedio Yamagata
|
|
2:0
|
|
Tokushima Vortis – Shimizu S-Pulse
|
|
1:1
|
|
Tokyo Verdy – Jubilo Iwata
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 14
|
6 Maj, Sobota
|
V-Varen Nagasaki – Tokyo Verdy
|
|
1:2
|
|
Machida Zelvia – Fagiano Okayama
|
|
1:1
|
|
Thespakusatsu Gunma – Renofa Yamaguchi
|
|
2:1
|
|
JEF United Chiba – Jubilo Iwata
|
|
0:1
|
|
Blaublitz Akita – Tochigi
|
|
2:1
|
|
Shimizu S-Pulse – Iwaki
|
|
9:1
|
|
Montedio Yamagata – Fujieda MYFC
|
|
3:2
|
|
Omiya Ardija – Tokushima Vortis
|
|
1:3
|
|
Mito Hollyhock – Vegalta Sendai
|
|
1:0
|
|
Roasso Kumamoto – Ventforet Kofu
|
|
2:0
|
|
Oita Trinita – Zweigen Kanazawa
|
|
4:3
|
|
|
Kolejka 15
|
12 Maj, Piątek
|
Jubilo Iwata – Thespakusatsu Gunma
|
|
4:2
|
|
Zweigen Kanazawa – V-Varen Nagasaki
|
|
2:0
|
|
Renofa Yamaguchi – Tokushima Vortis
|
|
2:2
|
|
Vegalta Sendai – Montedio Yamagata
|
|
2:1
|
|
Shimizu S-Pulse – Fujieda MYFC
|
|
5:0
|
|
Ventforet Kofu – JEF United Chiba
|
|
0:1
|
|
Mito Hollyhock – Tochigi
|
|
2:2
|
|
Fagiano Okayama – Omiya Ardija
|
|
1:1
|
|
Tokyo Verdy – Machida Zelvia
|
|
0:1
|
|
Oita Trinita – Roasso Kumamoto
|
|
1:1
|
|
13 Maj, Sobota
|
Iwaki – Blaublitz Akita
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 16
|
16 Maj, Wtorek
|
JEF United Chiba – Shimizu S-Pulse
|
|
1:0
|
|
Thespakusatsu Gunma – Mito Hollyhock
|
|
2:1
|
|
Iwaki – Omiya Ardija
|
|
2:1
|
|
Machida Zelvia – Renofa Yamaguchi
|
|
2:0
|
|
Fujieda MYFC – Jubilo Iwata
|
|
0:1
|
|
V-Varen Nagasaki – Fagiano Okayama
|
|
0:0
|
|
Blaublitz Akita – Ventforet Kofu
|
|
0:1
|
|
Montedio Yamagata – Oita Trinita
|
|
5:0
|
|
Roasso Kumamoto – Vegalta Sendai
|
|
0:1
|
|
Tochigi – Tokyo Verdy
|
|
0:2
|
|
Tokushima Vortis – Zweigen Kanazawa
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 17
|
20 Maj, Sobota
|
Zweigen Kanazawa – Ventforet Kofu
|
|
0:1
|
|
Machida Zelvia – Shimizu S-Pulse
|
|
2:1
|
|
Renofa Yamaguchi – Tokyo Verdy
|
|
0:2
|
|
JEF United Chiba – Tochigi
|
|
1:0
|
|
Fujieda MYFC – Tokushima Vortis
|
|
3:0
|
|
Jubilo Iwata – Iwaki
|
|
1:1
|
|
Montedio Yamagata – Blaublitz Akita
|
|
2:1
|
|
Omiya Ardija – Vegalta Sendai
|
|
1:1
|
|
Mito Hollyhock – Roasso Kumamoto
|
|
0:3
|
|
Fagiano Okayama – Thespakusatsu Gunma
|
|
2:1
|
|
Oita Trinita – V-Varen Nagasaki
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 18
|
26 Maj, Piątek
|
V-Varen Nagasaki – Jubilo Iwata
|
|
2:1
|
|
Ventforet Kofu – Omiya Ardija
|
|
5:1
|
|
27 Maj, Sobota
|
Vegalta Sendai – JEF United Chiba
|
|
2:1
|
|
Thespakusatsu Gunma – Fujieda MYFC
|
|
0:0
|
|
Blaublitz Akita – Oita Trinita
|
|
0:0
|
|
Shimizu S-Pulse – Zweigen Kanazawa
|
|
3:0
|
|
Mito Hollyhock – Renofa Yamaguchi
|
|
0:1
|
|
Roasso Kumamoto – Montedio Yamagata
|
|
0:3
|
|
Tochigi – Fagiano Okayama
|
|
2:1
|
|
Tokushima Vortis – Machida Zelvia
|
|
2:1
|
|
Tokyo Verdy – Iwaki
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 19
|
2 Czerwiec, Piątek
|
JEF United Chiba – Machida Zelvia
|
|
0:2
|
|
Renofa Yamaguchi – V-Varen Nagasaki
|
|
1:1
|
|
Iwaki – Roasso Kumamoto
|
|
0:4
|
|
Zweigen Kanazawa – Thespakusatsu Gunma
|
|
1:1
|
|
Fujieda MYFC – Tochigi
|
|
1:1
|
|
Jubilo Iwata – Blaublitz Akita
|
|
2:0
|
|
Montedio Yamagata – Shimizu S-Pulse
|
|
2:1
|
|
Omiya Ardija – Mito Hollyhock
|
|
1:2
|
|
Fagiano Okayama – Tokushima Vortis
|
|
2:0
|
|
3 Czerwiec, Sobota
|
Tokyo Verdy – Vegalta Sendai
|
|
0:2
|
|
Oita Trinita – Ventforet Kofu
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 20
|
10 Czerwiec, Sobota
|
Vegalta Sendai – Jubilo Iwata
|
|
2:3
|
|
Thespakusatsu Gunma – Oita Trinita
|
|
0:1
|
|
Machida Zelvia – V-Varen Nagasaki
|
|
4:1
|
|
Blaublitz Akita – Zweigen Kanazawa
|
|
0:0
|
|
Montedio Yamagata – Iwaki
|
|
3:0
|
|
Ventforet Kofu – Renofa Yamaguchi
|
|
4:0
|
|
Omiya Ardija – Fujieda MYFC
|
|
2:3
|
|
Mito Hollyhock – JEF United Chiba
|
|
4:1
|
|
Roasso Kumamoto – Shimizu S-Pulse
|
|
0:1
|
|
Fagiano Okayama – Tokyo Verdy
|
|
1:2
|
|
Tokushima Vortis – Tochigi
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 21
|
16 Czerwiec, Piątek
|
Zweigen Kanazawa – Mito Hollyhock
|
|
2:1
|
|
Fujieda MYFC – Roasso Kumamoto
|
|
0:4
|
|
V-Varen Nagasaki – Omiya Ardija
|
|
2:0
|
|
Tokushima Vortis – Montedio Yamagata
|
|
1:1
|
|
Oita Trinita – Fagiano Okayama
|
|
1:0
|
|
17 Czerwiec, Sobota
|
Renofa Yamaguchi – Vegalta Sendai
|
|
2:0
|
|
Iwaki – JEF United Chiba
|
|
0:0
|
|
Tochigi – Machida Zelvia
|
|
1:1
|
|
Tokyo Verdy – Thespakusatsu Gunma
|
|
2:2
|
|
27 Czerwiec, Wtorek
|
Jubilo Iwata – Ventforet Kofu
|
|
1:1
|
|
Shimizu S-Pulse – Blaublitz Akita
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 22
|
23 Czerwiec, Piątek
|
JEF United Chiba – Oita Trinita
|
|
1:1
|
|
V-Varen Nagasaki – Zweigen Kanazawa
|
|
5:1
|
|
Blaublitz Akita – Fujieda MYFC
|
|
1:3
|
|
Montedio Yamagata – Tokyo Verdy
|
|
0:2
|
|
Tochigi – Renofa Yamaguchi
|
|
0:0
|
|
Mito Hollyhock – Machida Zelvia
|
|
1:1
|
|
Omiya Ardija – Iwaki
|
|
1:5
|
|
Ventforet Kofu – Fagiano Okayama
|
|
0:0
|
|
24 Czerwiec, Sobota
|
Roasso Kumamoto – Jubilo Iwata
|
|
0:2
|
|
Thespakusatsu Gunma – Shimizu S-Pulse
|
|
1:1
|
|
Vegalta Sendai – Tokushima Vortis
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 23
|
30 Czerwiec, Piątek
|
JEF United Chiba – Ventforet Kofu
|
|
2:1
|
|
Machida Zelvia – Omiya Ardija
|
|
3:2
|
|
Zweigen Kanazawa – Tochigi
|
|
0:1
|
|
Fujieda MYFC – Renofa Yamaguchi
|
|
0:0
|
|
Jubilo Iwata – Oita Trinita
|
|
1:1
|
|
Shimizu S-Pulse – V-Varen Nagasaki
|
|
3:2
|
|
Montedio Yamagata – Vegalta Sendai
|
|
4:1
|
|
Fagiano Okayama – Mito Hollyhock
|
|
1:0
|
|
Tokushima Vortis – Thespakusatsu Gunma
|
|
0:0
|
|
1 Lipiec, Sobota
|
Blaublitz Akita – Iwaki
|
|
1:1
|
|
Roasso Kumamoto – Tokyo Verdy
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 24
|
4 Lipiec, Wtorek
|
Vegalta Sendai – Shimizu S-Pulse
|
|
0:3
|
|
Thespakusatsu Gunma – Roasso Kumamoto
|
|
1:1
|
|
Renofa Yamaguchi – Montedio Yamagata
|
|
1:0
|
|
Iwaki – Tochigi
|
|
1:0
|
|
Jubilo Iwata – Zweigen Kanazawa
|
|
2:1
|
|
Ventforet Kofu – Blaublitz Akita
|
|
5:1
|
|
Omiya Ardija – JEF United Chiba
|
|
2:1
|
|
Mito Hollyhock – Tokushima Vortis
|
|
3:1
|
|
Fagiano Okayama – Fujieda MYFC
|
|
2:3
|
|
Tokyo Verdy – V-Varen Nagasaki
|
|
1:2
|
|
Oita Trinita – Machida Zelvia
|
|
0:3
|
|
|
Kolejka 25
|
8 Lipiec, Sobota
|
Machida Zelvia – Tokyo Verdy
|
|
2:2
|
|
Iwaki – Mito Hollyhock
|
|
4:3
|
|
Thespakusatsu Gunma – Omiya Ardija
|
|
2:0
|
|
JEF United Chiba – Zweigen Kanazawa
|
|
1:0
|
|
Fujieda MYFC – Ventforet Kofu
|
|
1:4
|
|
V-Varen Nagasaki – Renofa Yamaguchi
|
|
0:1
|
|
Blaublitz Akita – Roasso Kumamoto
|
|
1:1
|
|
Montedio Yamagata – Jubilo Iwata
|
|
1:3
|
|
Tochigi – Vegalta Sendai
|
|
2:2
|
|
Tokushima Vortis – Fagiano Okayama
|
|
1:1
|
|
Oita Trinita – Shimizu S-Pulse
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 26
|
14 Lipiec, Piątek
|
Renofa Yamaguchi – Iwaki
|
|
0:0
|
|
Tokyo Verdy – Tokushima Vortis
|
|
0:0
|
|
15 Lipiec, Sobota
|
Zweigen Kanazawa – Vegalta Sendai
|
|
2:1
|
|
Jubilo Iwata – Fujieda MYFC
|
|
4:1
|
|
Shimizu S-Pulse – JEF United Chiba
|
|
2:2
|
|
Ventforet Kofu – Thespakusatsu Gunma
|
|
0:3
|
|
Omiya Ardija – Tochigi
|
|
0:0
|
|
Mito Hollyhock – Montedio Yamagata
|
|
3:1
|
|
Roasso Kumamoto – Oita Trinita
|
|
1:3
|
|
Fagiano Okayama – V-Varen Nagasaki
|
|
2:2
|
|
13 Pażdziernik, Piątek
|
Blaublitz Akita – Machida Zelvia
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 27
|
21 Lipiec, Piątek
|
Renofa Yamaguchi – Blaublitz Akita
|
|
1:2
|
|
Machida Zelvia – JEF United Chiba
|
|
1:3
|
|
Fujieda MYFC – Zweigen Kanazawa
|
|
1:1
|
|
Montedio Yamagata – V-Varen Nagasaki
|
|
5:1
|
|
Tochigi – Shimizu S-Pulse
|
|
1:1
|
|
Tokushima Vortis – Ventforet Kofu
|
|
1:2
|
|
Oita Trinita – Iwaki
|
|
1:2
|
|
22 Lipiec, Sobota
|
Mito Hollyhock – Omiya Ardija
|
|
0:0
|
|
Thespakusatsu Gunma – Jubilo Iwata
|
|
1:1
|
|
Vegalta Sendai – Tokyo Verdy
|
|
3:4
|
|
23 Lipiec, Niedziela
|
Roasso Kumamoto – Fagiano Okayama
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 28
|
28 Lipiec, Piątek
|
Vegalta Sendai – Fujieda MYFC
|
|
1:1
|
|
JEF United Chiba – Renofa Yamaguchi
|
|
4:0
|
|
Iwaki – Jubilo Iwata
|
|
0:1
|
|
Machida Zelvia – Tokushima Vortis
|
|
2:1
|
|
V-Varen Nagasaki – Roasso Kumamoto
|
|
4:1
|
|
Blaublitz Akita – Thespakusatsu Gunma
|
|
0:0
|
|
Shimizu S-Pulse – Fagiano Okayama
|
|
1:0
|
|
Tochigi – Ventforet Kofu
|
|
3:0
|
|
Tokyo Verdy – Mito Hollyhock
|
|
0:0
|
|
Oita Trinita – Montedio Yamagata
|
|
0:1
|
|
29 Lipiec, Sobota
|
Zweigen Kanazawa – Omiya Ardija
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 29
|
4 Sierpieñ, Piątek
|
Fujieda MYFC – Montedio Yamagata
|
|
1:2
|
|
Fagiano Okayama – Machida Zelvia
|
|
1:3
|
|
5 Sierpieñ, Sobota
|
Thespakusatsu Gunma – Tochigi
|
|
1:0
|
|
Renofa Yamaguchi – Oita Trinita
|
|
2:2
|
|
V-Varen Nagasaki – Iwaki
|
|
0:0
|
|
Jubilo Iwata – Vegalta Sendai
|
|
4:1
|
|
Ventforet Kofu – Zweigen Kanazawa
|
|
0:2
|
|
Omiya Ardija – Blaublitz Akita
|
|
1:0
|
|
Roasso Kumamoto – Mito Hollyhock
|
|
0:0
|
|
Tokushima Vortis – JEF United Chiba
|
|
3:3
|
|
Tokyo Verdy – Shimizu S-Pulse
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 30
|
11 Sierpieñ, Piątek
|
Machida Zelvia – Jubilo Iwata
|
|
2:1
|
|
Zweigen Kanazawa – Roasso Kumamoto
|
|
1:1
|
|
Shimizu S-Pulse – Renofa Yamaguchi
|
|
1:0
|
|
Montedio Yamagata – JEF United Chiba
|
|
1:0
|
|
Mito Hollyhock – V-Varen Nagasaki
|
|
3:3
|
|
Oita Trinita – Fujieda MYFC
|
|
1:0
|
|
12 Sierpieñ, Sobota
|
Vegalta Sendai – Thespakusatsu Gunma
|
|
0:2
|
|
Iwaki – Ventforet Kofu
|
|
1:1
|
|
Blaublitz Akita – Tokyo Verdy
|
|
0:1
|
|
Omiya Ardija – Fagiano Okayama
|
|
1:1
|
|
Tochigi – Tokushima Vortis
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 31
|
18 Sierpieñ, Piątek
|
Vegalta Sendai – Omiya Ardija
|
|
1:0
|
|
JEF United Chiba – Fujieda MYFC
|
|
3:2
|
|
Iwaki – Tokyo Verdy
|
|
0:0
|
|
V-Varen Nagasaki – Tochigi
|
|
1:2
|
|
Shimizu S-Pulse – Machida Zelvia
|
|
3:2
|
|
Montedio Yamagata – Roasso Kumamoto
|
|
2:0
|
|
Ventforet Kofu – Jubilo Iwata
|
|
0:1
|
|
Mito Hollyhock – Blaublitz Akita
|
|
1:1
|
|
Fagiano Okayama – Oita Trinita
|
|
1:0
|
|
19 Sierpieñ, Sobota
|
Tokushima Vortis – Renofa Yamaguchi
|
|
2:0
|
|
26 Wrzesieñ, Wtorek
|
Thespakusatsu Gunma – Zweigen Kanazawa
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 32
|
25 Sierpieñ, Piątek
|
Tokyo Verdy – Fagiano Okayama
|
|
2:3
|
|
Omiya Ardija – V-Varen Nagasaki
|
|
0:4
|
|
Jubilo Iwata – JEF United Chiba
|
|
2:3
|
|
Zweigen Kanazawa – Tokushima Vortis
|
|
0:1
|
|
Machida Zelvia – Montedio Yamagata
|
|
5:0
|
|
Renofa Yamaguchi – Ventforet Kofu
|
|
3:2
|
|
Oita Trinita – Vegalta Sendai
|
|
2:3
|
|
Tochigi – Mito Hollyhock
|
|
2:2
|
|
26 Sierpieñ, Sobota
|
Blaublitz Akita – Shimizu S-Pulse
|
|
1:1
|
|
Roasso Kumamoto – Iwaki
|
|
2:4
|
|
13 Pażdziernik, Piątek
|
Fujieda MYFC – Thespakusatsu Gunma
|
|
5:1
|
|
|
Kolejka 33
|
1 Wrzesieñ, Piątek
|
Blaublitz Akita – Jubilo Iwata
|
|
1:1
|
|
Zweigen Kanazawa – Tokyo Verdy
|
|
0:3
|
|
2 Wrzesieñ, Sobota
|
Shimizu S-Pulse – Tokushima Vortis
|
|
0:0
|
|
Tochigi – Fujieda MYFC
|
|
2:0
|
|
Vegalta Sendai – Ventforet Kofu
|
|
0:0
|
|
JEF United Chiba – Roasso Kumamoto
|
|
1:0
|
|
Montedio Yamagata – Omiya Ardija
|
|
1:1
|
|
Renofa Yamaguchi – Mito Hollyhock
|
|
1:2
|
|
Iwaki – Fagiano Okayama
|
|
1:2
|
|
V-Varen Nagasaki – Oita Trinita
|
|
2:2
|
|
Thespakusatsu Gunma – Machida Zelvia
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 34
|
8 Wrzesieñ, Piątek
|
JEF United Chiba – Blaublitz Akita
|
|
2:1
|
|
Machida Zelvia – Tochigi
|
|
0:1
|
|
V-Varen Nagasaki – Thespakusatsu Gunma
|
|
2:1
|
|
Ventforet Kofu – Oita Trinita
|
|
3:2
|
|
Mito Hollyhock – Zweigen Kanazawa
|
|
3:0
|
|
Fagiano Okayama – Vegalta Sendai
|
|
1:0
|
|
Tokyo Verdy – Renofa Yamaguchi
|
|
2:0
|
|
9 Wrzesieñ, Sobota
|
Tokushima Vortis – Iwaki
|
|
2:0
|
|
Roasso Kumamoto – Fujieda MYFC
|
|
0:2
|
|
15 Wrzesieñ, Piątek
|
Blaublitz Akita – V-Varen Nagasaki
|
|
0:0
|
|
Jubilo Iwata – Renofa Yamaguchi
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 35
|
8 Wrzesieñ, Piątek
|
Shimizu S-Pulse – Montedio Yamagata
|
|
3:0
|
|
Jubilo Iwata – Omiya Ardija
|
|
3:2
|
|
14 Wrzesieñ, Czwartek
|
Ventforet Kofu – Tokyo Verdy
|
|
1:1
|
|
15 Wrzesieñ, Piątek
|
Omiya Ardija – Roasso Kumamoto
|
|
0:3
|
|
Montedio Yamagata – Fagiano Okayama
|
|
2:0
|
|
Tochigi – JEF United Chiba
|
|
0:1
|
|
Oita Trinita – Tokushima Vortis
|
|
3:3
|
|
Vegalta Sendai – Mito Hollyhock
|
|
0:1
|
|
16 Wrzesieñ, Sobota
|
Thespakusatsu Gunma – Iwaki
|
|
1:0
|
|
Zweigen Kanazawa – Shimizu S-Pulse
|
|
0:3
|
|
Fujieda MYFC – Machida Zelvia
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 36
|
22 Wrzesieñ, Piątek
|
JEF United Chiba – Vegalta Sendai
|
|
3:1
|
|
Renofa Yamaguchi – Thespakusatsu Gunma
|
|
1:0
|
|
Iwaki – Zweigen Kanazawa
|
|
1:0
|
|
V-Varen Nagasaki – Machida Zelvia
|
|
0:6
|
|
Blaublitz Akita – Montedio Yamagata
|
|
1:1
|
|
Mito Hollyhock – Oita Trinita
|
|
0:1
|
|
23 Wrzesieñ, Sobota
|
Shimizu S-Pulse – Ventforet Kofu
|
|
0:0
|
|
Roasso Kumamoto – Tochigi
|
|
3:0
|
|
Fagiano Okayama – Jubilo Iwata
|
|
2:1
|
|
Tokushima Vortis – Omiya Ardija
|
|
0:1
|
|
Tokyo Verdy – Fujieda MYFC
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 37
|
29 Wrzesieñ, Piątek
|
Vegalta Sendai – Roasso Kumamoto
|
|
1:0
|
|
Fujieda MYFC – Shimizu S-Pulse
|
|
2:0
|
|
Ventforet Kofu – Mito Hollyhock
|
|
2:1
|
|
Oita Trinita – Omiya Ardija
|
|
0:1
|
|
30 Wrzesieñ, Sobota
|
Thespakusatsu Gunma – Tokyo Verdy
|
|
0:0
|
|
Renofa Yamaguchi – Zweigen Kanazawa
|
|
3:2
|
|
Machida Zelvia – Iwaki
|
|
2:3
|
|
Jubilo Iwata – V-Varen Nagasaki
|
|
1:0
|
|
Montedio Yamagata – Tokushima Vortis
|
|
0:1
|
|
Tochigi – Blaublitz Akita
|
|
1:2
|
|
Fagiano Okayama – JEF United Chiba
|
|
0:5
|
|
|
|
Kolejka 38
|
26 Wrzesieñ, Wtorek
|
Tokushima Vortis – Roasso Kumamoto
|
|
0:1
|
|
6 Pażdziernik, Piątek
|
V-Varen Nagasaki – Fujieda MYFC
|
|
5:1
|
|
Shimizu S-Pulse – Jubilo Iwata
|
|
1:0
|
|
Omiya Ardija – Renofa Yamaguchi
|
|
2:1
|
|
Tokyo Verdy – Oita Trinita
|
|
1:0
|
|
7 Pażdziernik, Sobota
|
Montedio Yamagata – Tochigi
|
|
2:0
|
|
JEF United Chiba – Mito Hollyhock
|
|
1:1
|
|
Thespakusatsu Gunma – Fagiano Okayama
|
|
0:0
|
|
Iwaki – Vegalta Sendai
|
|
2:2
|
|
Machida Zelvia – Ventforet Kofu
|
|
3:3
|
|
Zweigen Kanazawa – Blaublitz Akita
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 39
|
19 Pażdziernik, Czwartek
|
Ventforet Kofu – V-Varen Nagasaki
|
|
1:1
|
|
20 Pażdziernik, Piątek
|
Iwaki – Shimizu S-Pulse
|
|
1:7
|
|
21 Pażdziernik, Sobota
|
Renofa Yamaguchi – Fagiano Okayama
|
|
2:2
|
|
Zweigen Kanazawa – Montedio Yamagata
|
|
0:1
|
|
Fujieda MYFC – Omiya Ardija
|
|
2:3
|
|
Blaublitz Akita – Vegalta Sendai
|
|
0:1
|
|
Mito Hollyhock – Thespakusatsu Gunma
|
|
1:2
|
|
Roasso Kumamoto – Machida Zelvia
|
|
0:3
|
|
Tochigi – Oita Trinita
|
|
1:1
|
|
Tokushima Vortis – Jubilo Iwata
|
|
0:3
|
|
Tokyo Verdy – JEF United Chiba
|
|
3:2
|
|
|
|
Kolejka 40
|
27 Pażdziernik, Piątek
|
Vegalta Sendai – Renofa Yamaguchi
|
|
1:1
|
|
Fujieda MYFC – Mito Hollyhock
|
|
1:0
|
|
V-Varen Nagasaki – Tokushima Vortis
|
|
1:2
|
|
Jubilo Iwata – Tokyo Verdy
|
|
1:1
|
|
Shimizu S-Pulse – Roasso Kumamoto
|
|
1:3
|
|
28 Pażdziernik, Sobota
|
Oita Trinita – Blaublitz Akita
|
|
2:1
|
|
Fagiano Okayama – Tochigi
|
|
1:1
|
|
Omiya Ardija – Ventforet Kofu
|
|
0:2
|
|
Montedio Yamagata – Thespakusatsu Gunma
|
|
2:1
|
|
Machida Zelvia – Zweigen Kanazawa
|
|
1:0
|
|
JEF United Chiba – Iwaki
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 41
|
2 Listopad, Czwartek
|
Ventforet Kofu – Roasso Kumamoto
|
|
2:0
|
|
3 Listopad, Piątek
|
Tokushima Vortis – Fujieda MYFC
|
|
0:0
|
|
Shimizu S-Pulse – Omiya Ardija
|
|
4:0
|
|
Jubilo Iwata – Mito Hollyhock
|
|
5:0
|
|
V-Varen Nagasaki – Vegalta Sendai
|
|
2:1
|
|
Zweigen Kanazawa – Oita Trinita
|
|
2:2
|
|
Iwaki – Montedio Yamagata
|
|
1:3
|
|
4 Listopad, Sobota
|
Thespakusatsu Gunma – JEF United Chiba
|
|
1:2
|
|
Renofa Yamaguchi – Machida Zelvia
|
|
0:2
|
|
Fagiano Okayama – Blaublitz Akita
|
|
0:2
|
|
Tokyo Verdy – Tochigi
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 42
|
11 Listopad, Sobota
|
JEF United Chiba – V-Varen Nagasaki
|
|
1:3
|
|
Zweigen Kanazawa – Fagiano Okayama
|
|
1:1
|
|
Fujieda MYFC – Iwaki
|
|
2:4
|
|
Blaublitz Akita – Tokushima Vortis
|
|
1:1
|
|
Montedio Yamagata – Ventforet Kofu
|
|
2:1
|
|
Omiya Ardija – Tokyo Verdy
|
|
0:2
|
|
Mito Hollyhock – Shimizu S-Pulse
|
|
1:1
|
|
Roasso Kumamoto – Renofa Yamaguchi
|
|
3:1
|
|
Tochigi – Jubilo Iwata
|
|
1:2
|
|
Oita Trinita – Thespakusatsu Gunma
|
|
2:1
|
|
Vegalta Sendai – Machida Zelvia
|
|
1:3
|
|
|