kolo 1
|
1 April, Petak
|
Bromapojkarna – Vesteros
|
|
2:1
|
|
Jonkopings – AFC Eskilstuna
|
|
2:3
|
|
2 April, Subota
|
Ostersunds – Skovde AIK
|
|
2:3
|
|
Treleborg – Utsikten
|
|
1:0
|
|
Norrbi – Dalkurd
|
|
1:0
|
|
3 April, Nedelja
|
Brage – Erbro
|
|
3:0
|
|
Landskruna – Ester
|
|
1:3
|
|
4 April, Ponedeljak
|
Ergrite – Halmštad
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 2
|
8 April, Petak
|
Dalkurd – Treleborg
|
|
2:0
|
|
Skovde AIK – Landskruna
|
|
2:0
|
|
AFC Eskilstuna – Ergrite
|
|
4:3
|
|
9 April, Subota
|
Utsikten – Bromapojkarna
|
|
3:2
|
|
Ester – Brage
|
|
1:2
|
|
10 April, Nedelja
|
Halmštad – Norrbi
|
|
1:2
|
|
Vesteros – Ostersunds
|
|
1:1
|
|
11 April, Ponedeljak
|
Erbro – Jonkopings
|
|
3:1
|
|
|
kolo 3
|
16 April, Subota
|
Vesteros – Utsikten
|
|
0:3
|
|
AFC Eskilstuna – Landskruna
|
|
2:0
|
|
17 April, Nedelja
|
Dalkurd – Halmštad
|
|
0:1
|
|
Norrbi – Erbro
|
|
0:2
|
|
Brage – Jonkopings
|
|
1:2
|
|
Ergrite – Ester
|
|
0:1
|
|
Bromapojkarna – Skovde AIK
|
|
2:2
|
|
18 April, Ponedeljak
|
Treleborg – Ostersunds
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 4
|
22 April, Petak
|
Ostersunds – Dalkurd
|
|
1:0
|
|
Jonkopings – Treleborg
|
|
2:3
|
|
Utsikten – AFC Eskilstuna
|
|
2:3
|
|
23 April, Subota
|
Brage – Bromapojkarna
|
|
3:1
|
|
Skovde AIK – Norrbi
|
|
2:0
|
|
24 April, Nedelja
|
Landskruna – Ergrite
|
|
3:2
|
|
Ester – Vesteros
|
|
1:1
|
|
25 April, Ponedeljak
|
Erbro – Halmštad
|
|
0:2
|
|
|
kolo 5
|
29 April, Petak
|
Bromapojkarna – Jonkopings
|
|
2:1
|
|
AFC Eskilstuna – Skovde AIK
|
|
1:2
|
|
Treleborg – Brage
|
|
2:2
|
|
30 April, Subota
|
Vesteros – Erbro
|
|
2:1
|
|
Ergrite – Utsikten
|
|
0:2
|
|
1 Maj, Nedelja
|
Norrbi – Landskruna
|
|
0:0
|
|
Dalkurd – Ester
|
|
0:3
|
|
2 Maj, Ponedeljak
|
Halmštad – Ostersunds
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 6
|
6 Maj, Petak
|
Ester – Norrbi
|
|
2:0
|
|
AFC Eskilstuna – Vesteros
|
|
5:2
|
|
Bromapojkarna – Treleborg
|
|
4:2
|
|
7 Maj, Subota
|
Utsikten – Dalkurd
|
|
3:0
|
|
Brage – Ergrite
|
|
4:0
|
|
8 Maj, Nedelja
|
Skovde AIK – Halmštad
|
|
1:3
|
|
Erbro – Ostersunds
|
|
1:0
|
|
9 Maj, Ponedeljak
|
Jonkopings – Landskruna
|
|
2:4
|
|
|
kolo 7
|
12 Maj, Četvrtak
|
Dalkurd – Skovde AIK
|
|
3:1
|
|
13 Maj, Petak
|
Treleborg – Vesteros
|
|
3:0
|
|
Jonkopings – Utsikten
|
|
5:2
|
|
Halmštad – AFC Eskilstuna
|
|
2:1
|
|
Erbro – Ester
|
|
2:1
|
|
Norrbi – Ergrite
|
|
1:1
|
|
14 Maj, Subota
|
Landskruna – Bromapojkarna
|
|
3:3
|
|
Ostersunds – Brage
|
|
1:3
|
|
|
|
kolo 8
|
17 Maj, Utorak
|
Utsikten – Landskruna
|
|
2:2
|
|
Vesteros – Jonkopings
|
|
2:2
|
|
Skovde AIK – Erbro
|
|
0:0
|
|
Ergrite – Treleborg
|
|
1:2
|
|
18 Maj, Sreda
|
Bromapojkarna – Ostersunds
|
|
4:1
|
|
Brage – Dalkurd
|
|
0:0
|
|
Ester – Halmštad
|
|
1:4
|
|
AFC Eskilstuna – Norrbi
|
|
1:2
|
|
|
kolo 9
|
21 Maj, Subota
|
Dalkurd – Vesteros
|
|
1:2
|
|
Treleborg – Ester
|
|
1:2
|
|
Landskruna – Brage
|
|
1:1
|
|
22 Maj, Nedelja
|
Ergrite – AFC Eskilstuna
|
|
1:0
|
|
Halmštad – Bromapojkarna
|
|
2:0
|
|
Norrbi – Utsikten
|
|
0:2
|
|
23 Maj, Ponedeljak
|
Jonkopings – Skovde AIK
|
|
0:1
|
|
Ostersunds – Erbro
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 10
|
27 Maj, Petak
|
Ester – Jonkopings
|
|
2:0
|
|
Vesteros – Halmštad
|
|
2:2
|
|
AFC Eskilstuna – Ostersunds
|
|
4:1
|
|
Treleborg – Landskruna
|
|
1:1
|
|
Brage – Norrbi
|
|
2:1
|
|
28 Maj, Subota
|
Erbro – Bromapojkarna
|
|
0:2
|
|
Ergrite – Dalkurd
|
|
3:3
|
|
29 Maj, Nedelja
|
Utsikten – Skovde AIK
|
|
1:1
|
|
|
kolo 11
|
25 Jun, Subota
|
Skovde AIK – Vesteros
|
|
0:2
|
|
Dalkurd – AFC Eskilstuna
|
|
3:2
|
|
Utsikten – Brage
|
|
1:0
|
|
26 Jun, Nedelja
|
Bromapojkarna – Ester
|
|
1:1
|
|
Landskruna – Erbro
|
|
2:1
|
|
27 Jun, Ponedeljak
|
Jonkopings – Ergrite
|
|
2:2
|
|
Norrbi – Ostersunds
|
|
2:0
|
|
Halmštad – Treleborg
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 12
|
1 Jul, Petak
|
Dalkurd – Landskruna
|
|
0:1
|
|
Ester – Skovde AIK
|
|
2:3
|
|
Ostersunds – Utsikten
|
|
0:3
|
|
2 Jul, Subota
|
Vesteros – Brage
|
|
1:3
|
|
AFC Eskilstuna – Bromapojkarna
|
|
3:1
|
|
3 Jul, Nedelja
|
Treleborg – Norrbi
|
|
2:1
|
|
4 Jul, Ponedeljak
|
Ergrite – Erbro
|
|
2:0
|
|
Halmštad – Jonkopings
|
|
3:0
|
|
|
kolo 13
|
8 Jul, Petak
|
Bromapojkarna – Dalkurd
|
|
5:0
|
|
Norrbi – Vesteros
|
|
1:0
|
|
9 Jul, Subota
|
Jonkopings – Ostersunds
|
|
1:0
|
|
Skovde AIK – Ergrite
|
|
2:1
|
|
Utsikten – Ester
|
|
1:1
|
|
10 Jul, Nedelja
|
Brage – AFC Eskilstuna
|
|
1:1
|
|
11 Jul, Ponedeljak
|
Landskruna – Halmštad
|
|
2:1
|
|
Erbro – Treleborg
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 14
|
15 Jul, Petak
|
Dalkurd – Erbro
|
|
0:2
|
|
Skovde AIK – Brage
|
|
1:1
|
|
Ostersunds – Ester
|
|
1:1
|
|
16 Jul, Subota
|
Halmštad – Utsikten
|
|
4:1
|
|
Vesteros – Landskruna
|
|
3:0
|
|
17 Jul, Nedelja
|
AFC Eskilstuna – Treleborg
|
|
1:0
|
|
18 Jul, Ponedeljak
|
Ergrite – Bromapojkarna
|
|
1:1
|
|
Norrbi – Jonkopings
|
|
1:1
|
|
|
kolo 15
|
22 Jul, Petak
|
Landskruna – Ostersunds
|
|
1:1
|
|
Brage – Halmštad
|
|
1:2
|
|
Jonkopings – Dalkurd
|
|
0:1
|
|
23 Jul, Subota
|
Erbro – Utsikten
|
|
2:0
|
|
Bromapojkarna – Norrbi
|
|
5:2
|
|
24 Jul, Nedelja
|
Treleborg – Skovde AIK
|
|
2:1
|
|
25 Jul, Ponedeljak
|
Ester – AFC Eskilstuna
|
|
3:2
|
|
Ergrite – Vesteros
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 16
|
29 Jul, Petak
|
Erbro – Brage
|
|
1:3
|
|
Ostersunds – Jonkopings
|
|
1:1
|
|
Halmštad – Landskruna
|
|
2:1
|
|
Norrbi – Treleborg
|
|
2:3
|
|
AFC Eskilstuna – Dalkurd
|
|
0:0
|
|
Skovde AIK – Bromapojkarna
|
|
1:1
|
|
30 Jul, Subota
|
Vesteros – Ester
|
|
2:2
|
|
Utsikten – Ergrite
|
|
0:1
|
|
|
kolo 17
|
2 Avgust, Utorak
|
Landskruna – Skovde AIK
|
|
0:1
|
|
Treleborg – Halmštad
|
|
0:4
|
|
Dalkurd – Norrbi
|
|
2:1
|
|
Bromapojkarna – Erbro
|
|
2:1
|
|
Brage – Ostersunds
|
|
1:0
|
|
3 Avgust, Sreda
|
Ester – Utsikten
|
|
3:1
|
|
Jonkopings – Vesteros
|
|
2:1
|
|
4 Avgust, Četvrtak
|
Ergrite – AFC Eskilstuna
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 18
|
6 Avgust, Subota
|
Halmštad – Dalkurd
|
|
3:1
|
|
Ostersunds – Landskruna
|
|
3:1
|
|
7 Avgust, Nedelja
|
Erbro – Ergrite
|
|
0:1
|
|
AFC Eskilstuna – Jonkopings
|
|
0:2
|
|
Vesteros – Bromapojkarna
|
|
0:1
|
|
8 Avgust, Ponedeljak
|
Norrbi – Brage
|
|
2:2
|
|
Utsikten – Treleborg
|
|
0:0
|
|
Skovde AIK – Ester
|
|
0:0
|
|
|
kolo 19
|
12 Avgust, Petak
|
Dalkurd – Ergrite
|
|
1:2
|
|
Jonkopings – Halmštad
|
|
0:5
|
|
13 Avgust, Subota
|
Skovde AIK – Ostersunds
|
|
1:3
|
|
Utsikten – Norrbi
|
|
1:1
|
|
14 Avgust, Nedelja
|
Brage – Landskruna
|
|
1:1
|
|
Bromapojkarna – AFC Eskilstuna
|
|
1:0
|
|
15 Avgust, Ponedeljak
|
Ester – Erbro
|
|
1:1
|
|
Vesteros – Treleborg
|
|
4:4
|
|
|
|
kolo 20
|
19 Avgust, Petak
|
Landskruna – Jonkopings
|
|
1:1
|
|
Ostersunds – Bromapojkarna
|
|
2:3
|
|
20 Avgust, Subota
|
Halmštad – Vesteros
|
|
1:1
|
|
Brage – Ester
|
|
0:3
|
|
Treleborg – Dalkurd
|
|
4:2
|
|
AFC Eskilstuna – Utsikten
|
|
3:1
|
|
22 Avgust, Ponedeljak
|
Ergrite – Norrbi
|
|
5:1
|
|
Erbro – Skovde AIK
|
|
0:1
|
|
|
kolo 21
|
25 Avgust, Četvrtak
|
Dalkurd – Brage
|
|
1:2
|
|
26 Avgust, Petak
|
Bromapojkarna – Halmštad
|
|
2:1
|
|
Landskruna – Treleborg
|
|
2:1
|
|
Vesteros – Ergrite
|
|
1:1
|
|
Ester – Ostersunds
|
|
2:1
|
|
27 Avgust, Subota
|
Utsikten – Erbro
|
|
1:2
|
|
Skovde AIK – Jonkopings
|
|
1:1
|
|
Norrbi – AFC Eskilstuna
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 22
|
2 Septembar, Petak
|
Ostersunds – Vesteros
|
|
2:2
|
|
Ergrite – Landskruna
|
|
0:1
|
|
3 Septembar, Subota
|
Erbro – Norrbi
|
|
0:0
|
|
Halmštad – Skovde AIK
|
|
3:2
|
|
4 Septembar, Nedelja
|
Brage – Utsikten
|
|
1:2
|
|
Dalkurd – Bromapojkarna
|
|
0:2
|
|
5 Septembar, Ponedeljak
|
Treleborg – AFC Eskilstuna
|
|
0:1
|
|
Jonkopings – Ester
|
|
2:1
|
|
|
kolo 23
|
9 Septembar, Petak
|
Vesteros – Skovde AIK
|
|
4:1
|
|
Bromapojkarna – Landskruna
|
|
3:0
|
|
Ostersunds – Erbro
|
|
2:0
|
|
10 Septembar, Subota
|
Utsikten – Jonkopings
|
|
0:1
|
|
Ester – Dalkurd
|
|
2:0
|
|
11 Septembar, Nedelja
|
Treleborg – Ergrite
|
|
2:1
|
|
12 Septembar, Ponedeljak
|
Norrbi – Halmštad
|
|
3:0
|
|
AFC Eskilstuna – Brage
|
|
2:3
|
|
|
|
kolo 24
|
16 Septembar, Petak
|
Ergrite – Ostersunds
|
|
0:1
|
|
Erbro – Vesteros
|
|
5:2
|
|
Halmštad – Ester
|
|
2:0
|
|
Dalkurd – Utsikten
|
|
4:1
|
|
Jonkopings – Bromapojkarna
|
|
1:2
|
|
17 Septembar, Subota
|
Brage – Treleborg
|
|
1:2
|
|
Landskruna – Norrbi
|
|
3:2
|
|
Skovde AIK – AFC Eskilstuna
|
|
4:0
|
|
|
kolo 25
|
30 Septembar, Petak
|
Ergrite – Brage
|
|
4:0
|
|
Landskruna – Dalkurd
|
|
3:1
|
|
AFC Eskilstuna – Erbro
|
|
0:1
|
|
Ostersunds – Halmštad
|
|
0:0
|
|
1 Oktobar, Subota
|
Utsikten – Vesteros
|
|
0:2
|
|
Norrbi – Skovde AIK
|
|
0:0
|
|
2 Oktobar, Nedelja
|
Treleborg – Jonkopings
|
|
1:3
|
|
3 Oktobar, Ponedeljak
|
Ester – Bromapojkarna
|
|
4:1
|
|
|
|
kolo 26
|
7 Oktobar, Petak
|
Skovde AIK – Treleborg
|
|
3:1
|
|
Vesteros – Norrbi
|
|
3:2
|
|
Ester – Landskruna
|
|
0:0
|
|
8 Oktobar, Subota
|
Bromapojkarna – Utsikten
|
|
0:1
|
|
Ostersunds – AFC Eskilstuna
|
|
0:2
|
|
9 Oktobar, Nedelja
|
Erbro – Dalkurd
|
|
1:3
|
|
10 Oktobar, Ponedeljak
|
Halmštad – Ergrite
|
|
2:3
|
|
Jonkopings – Brage
|
|
1:1
|
|
|
kolo 27
|
14 Oktobar, Petak
|
Norrbi – Bromapojkarna
|
|
0:3
|
|
15 Oktobar, Subota
|
Ergrite – Jonkopings
|
|
0:0
|
|
Dalkurd – Ostersunds
|
|
1:1
|
|
AFC Eskilstuna – Ester
|
|
1:2
|
|
16 Oktobar, Nedelja
|
Utsikten – Halmštad
|
|
2:1
|
|
Landskruna – Vesteros
|
|
1:0
|
|
Treleborg – Erbro
|
|
2:1
|
|
17 Oktobar, Ponedeljak
|
Brage – Skovde AIK
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 28
|
21 Oktobar, Petak
|
Ostersunds – Treleborg
|
|
2:0
|
|
Ester – Ergrite
|
|
2:2
|
|
Landskruna – AFC Eskilstuna
|
|
1:1
|
|
22 Oktobar, Subota
|
Skovde AIK – Utsikten
|
|
1:1
|
|
Vesteros – Dalkurd
|
|
4:1
|
|
23 Oktobar, Nedelja
|
Jonkopings – Norrbi
|
|
2:1
|
|
24 Oktobar, Ponedeljak
|
Bromapojkarna – Brage
|
|
3:2
|
|
Halmštad – Erbro
|
|
0:0
|
|
|
kolo 29
|
28 Oktobar, Petak
|
Erbro – Landskruna
|
|
2:2
|
|
Norrbi – Ester
|
|
2:0
|
|
Brage – Vesteros
|
|
0:2
|
|
Utsikten – Ostersunds
|
|
3:3
|
|
AFC Eskilstuna – Halmštad
|
|
2:0
|
|
Ergrite – Skovde AIK
|
|
3:0
|
|
29 Oktobar, Subota
|
Treleborg – Bromapojkarna
|
|
1:2
|
|
Dalkurd – Jonkopings
|
|
5:2
|
|
|
|
kolo 30
|
4 Novembar, Petak
|
Halmštad – Brage
|
|
1:0
|
|
Bromapojkarna – Ergrite
|
|
3:1
|
|
Jonkopings – Erbro
|
|
1:1
|
|
Landskruna – Utsikten
|
|
2:0
|
|
Ester – Treleborg
|
|
0:1
|
|
Ostersunds – Norrbi
|
|
1:0
|
|
Skovde AIK – Dalkurd
|
|
2:2
|
|
Vesteros – AFC Eskilstuna
|
|
2:0
|
|
|