kolo 1
|
9 April, Ponedeljak
|
Tromsdalen – Ranhajm
|
|
1:3
|
|
Hamarkameratene – Sandefjord
|
|
2:3
|
|
Ullensaker / Kisa – Notodden
|
|
2:0
|
|
Barum – Bodo / Glimt
|
|
3:3
|
|
Bryne – Strommen
|
|
3:1
|
|
Hodd – Kongsvinger
|
|
0:2
|
|
Alta – Mjondalen
|
|
0:1
|
|
Sarpsborg – Start
|
|
4:4
|
|
|
|
kolo 2
|
15 April, Nedelja
|
Ranhajm – Ullensaker / Kisa
|
|
3:0
|
|
Start – Hamarkameratene
|
|
3:1
|
|
Bodo / Glimt – Alta
|
|
1:0
|
|
Notodden – Bryne
|
|
3:0
|
|
Strommen – Hodd
|
|
4:2
|
|
Sandefjord – Sarpsborg
|
|
1:2
|
|
Kongsvinger – Tromsdalen
|
|
2:0
|
|
23 Maj, Sreda
|
Mjondalen – Barum
|
|
2:1
|
|
|
kolo 3
|
21 April, Subota
|
Sandefjord – Start
|
|
1:1
|
|
22 April, Nedelja
|
Ullensaker / Kisa – Mjondalen
|
|
5:0
|
|
Alta – Barum
|
|
3:3
|
|
Hodd – Bodo / Glimt
|
|
2:1
|
|
Bryne – Ranhajm
|
|
0:1
|
|
Sarpsborg – Kongsvinger
|
|
1:2
|
|
Tromsdalen – Notodden
|
|
1:0
|
|
Hamarkameratene – Strommen
|
|
2:3
|
|
|
|
kolo 4
|
28 April, Subota
|
Barum – Ullensaker / Kisa
|
|
1:3
|
|
Ranhajm – Start
|
|
1:1
|
|
Notodden – Sarpsborg
|
|
0:1
|
|
Bodo / Glimt – Tromsdalen
|
|
3:2
|
|
Mjondalen – Bryne
|
|
1:1
|
|
Strommen – Sandefjord
|
|
1:1
|
|
Alta – Hodd
|
|
5:0
|
|
Kongsvinger – Hamarkameratene
|
|
0:3
|
|
|
kolo 5
|
6 Maj, Nedelja
|
Tromsdalen – Mjondalen
|
|
2:0
|
|
Ullensaker / Kisa – Bodo / Glimt
|
|
0:3
|
|
Sarpsborg – Ranhajm
|
|
2:2
|
|
Bryne – Alta
|
|
1:1
|
|
Sandefjord – Kongsvinger
|
|
1:0
|
|
Hamarkameratene – Notodden
|
|
1:0
|
|
Start – Strommen
|
|
3:1
|
|
24 Jun, Nedelja
|
Hodd – Barum
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 6
|
13 Maj, Nedelja
|
Ranhajm – Hamarkameratene
|
|
1:1
|
|
Barum – Tromsdalen
|
|
1:2
|
|
Bodo / Glimt – Bryne
|
|
4:1
|
|
Notodden – Sandefjord
|
|
3:0
|
|
Strommen – Sarpsborg
|
|
0:2
|
|
Alta – Ullensaker / Kisa
|
|
1:3
|
|
Mjondalen – Hodd
|
|
2:1
|
|
Kongsvinger – Start
|
|
0:1
|
|
|
kolo 7
|
16 Maj, Sreda
|
Tromsdalen – Alta
|
|
1:1
|
|
Start – Notodden
|
|
7:0
|
|
Sarpsborg – Mjondalen
|
|
3:1
|
|
Bryne – Barum
|
|
3:1
|
|
Hodd – Ullensaker / Kisa
|
|
1:3
|
|
Strommen – Kongsvinger
|
|
1:0
|
|
Sandefjord – Ranhajm
|
|
3:0
|
|
Hamarkameratene – Bodo / Glimt
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 8
|
20 Maj, Nedelja
|
Ranhajm – Kongsvinger
|
|
7:0
|
|
Barum – Hamarkameratene
|
|
1:2
|
|
Notodden – Strommen
|
|
2:0
|
|
Hodd – Bryne
|
|
0:1
|
|
Alta – Sarpsborg
|
|
1:3
|
|
Mjondalen – Start
|
|
3:0
|
|
Bodo / Glimt – Sandefjord
|
|
4:0
|
|
22 Maj, Utorak
|
Ullensaker / Kisa – Tromsdalen
|
|
2:1
|
|
|
kolo 9
|
28 Maj, Ponedeljak
|
Hamarkameratene – Mjondalen
|
|
1:1
|
|
Tromsdalen – Hodd
|
|
3:2
|
|
Kongsvinger – Notodden
|
|
3:1
|
|
Sarpsborg – Barum
|
|
1:0
|
|
Bryne – Ullensaker / Kisa
|
|
0:2
|
|
Strommen – Ranhajm
|
|
2:1
|
|
Sandefjord – Alta
|
|
2:2
|
|
Start – Bodo / Glimt
|
|
3:0
|
|
|
|
kolo 10
|
3 Jun, Nedelja
|
Barum – Start
|
|
2:3
|
|
Bodo / Glimt – Strommen
|
|
0:0
|
|
Notodden – Ranhajm
|
|
2:3
|
|
Bryne – Tromsdalen
|
|
2:2
|
|
Hodd – Hamarkameratene
|
|
5:0
|
|
Alta – Kongsvinger
|
|
1:1
|
|
Ullensaker / Kisa – Sarpsborg
|
|
2:1
|
|
24 Jun, Nedelja
|
Mjondalen – Sandefjord
|
|
0:3
|
|
|
kolo 11
|
30 Jun, Subota
|
Hamarkameratene – Alta
|
|
3:0 (
|
|
Ranhajm – Hodd
|
|
1:1
|
|
Kongsvinger – Barum
|
|
6:2
|
|
Notodden – Bodo / Glimt
|
|
0:4
|
|
Strommen – Mjondalen
|
|
2:2
|
|
Sandefjord – Tromsdalen
|
|
1:2
|
|
Sarpsborg – Bryne
|
|
2:2
|
|
Start – Ullensaker / Kisa
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 12
|
8 Jul, Nedelja
|
Tromsdalen – Sarpsborg
|
|
0:0
|
|
Barum – Notodden
|
|
6:0
|
|
Bryne – Sandefjord
|
|
0:1
|
|
Hodd – Start
|
|
0:0
|
|
Mjondalen – Kongsvinger
|
|
2:1
|
|
Bodo / Glimt – Ranhajm
|
|
0:3
|
|
11 Jul, Sreda
|
Alta – Strommen
|
|
2:3
|
|
18 Jul, Sreda
|
Ullensaker / Kisa – Hamarkameratene
|
|
0:1
|
|
|
kolo 13
|
15 Jul, Nedelja
|
Hamarkameratene – Tromsdalen
|
|
7:2
|
|
Ranhajm – Mjondalen
|
|
1:2
|
|
Kongsvinger – Bryne
|
|
1:2
|
|
Start – Alta
|
|
4:0
|
|
Sarpsborg – Bodo / Glimt
|
|
1:1
|
|
Notodden – Hodd
|
|
2:2
|
|
Strommen – Barum
|
|
1:2
|
|
Sandefjord – Ullensaker / Kisa
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 14
|
22 Jul, Nedelja
|
Barum – Sandefjord
|
|
1:3
|
|
Bryne – Hamarkameratene
|
|
0:1
|
|
Hodd – Sarpsborg
|
|
2:1
|
|
Alta – Ranhajm
|
|
1:1
|
|
Mjondalen – Notodden
|
|
2:2
|
|
Tromsdalen – Start
|
|
1:2
|
|
Bodo / Glimt – Kongsvinger
|
|
1:1
|
|
23 Jul, Ponedeljak
|
Ullensaker / Kisa – Strommen
|
|
1:1
|
|
|
kolo 15
|
29 Jul, Nedelja
|
Ranhajm – Barum
|
|
3:1
|
|
Sandefjord – Hodd
|
|
1:0
|
|
Strommen – Tromsdalen
|
|
5:0
|
|
Notodden – Alta
|
|
4:1
|
|
Bodo / Glimt – Mjondalen
|
|
2:2
|
|
Sarpsborg – Hamarkameratene
|
|
4:1
|
|
Kongsvinger – Ullensaker / Kisa
|
|
1:0
|
|
Start – Bryne
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 16
|
5 Avgust, Nedelja
|
Tromsdalen – Sandefjord
|
|
0:3
|
|
Start – Ranhajm
|
|
2:2
|
|
Barum – Sarpsborg
|
|
2:4
|
|
Bryne – Notodden
|
|
2:1
|
|
Hodd – Alta
|
|
1:1
|
|
Strommen – Bodo / Glimt
|
|
1:1
|
|
Mjondalen – Ullensaker / Kisa
|
|
2:1
|
|
Hamarkameratene – Kongsvinger
|
|
0:5
|
|
|
kolo 17
|
10 Avgust, Petak
|
Sandefjord – Mjondalen
|
|
1:1
|
|
12 Avgust, Nedelja
|
Kongsvinger – Hodd
|
|
2:1
|
|
Sarpsborg – Strommen
|
|
4:0
|
|
Bodo / Glimt – Barum
|
|
3:1
|
|
Notodden – Hamarkameratene
|
|
0:3
|
|
Alta – Bryne
|
|
3:2
|
|
Ranhajm – Tromsdalen
|
|
4:1
|
|
13 Avgust, Ponedeljak
|
Ullensaker / Kisa – Start
|
|
0:3
|
|
|
|
kolo 18
|
19 Avgust, Nedelja
|
Mjondalen – Alta
|
|
4:0
|
|
Hamarkameratene – Ranhajm
|
|
2:1
|
|
Barum – Strommen
|
|
0:0
|
|
Start – Sarpsborg
|
|
3:4
|
|
29 Avgust, Sreda
|
Ullensaker / Kisa – Sandefjord
|
|
1:1
|
|
Tromsdalen – Kongsvinger
|
|
2:1
|
|
Hodd – Notodden
|
|
2:1
|
|
12 Septembar, Sreda
|
Bryne – Bodo / Glimt
|
|
2:1
|
|
|
kolo 19
|
26 Avgust, Nedelja
|
Bodo / Glimt – Hamarkameratene
|
|
3:1
|
|
Ranhajm – Bryne
|
|
0:0
|
|
Kongsvinger – Mjondalen
|
|
0:2
|
|
Barum – Hodd
|
|
1:2
|
|
Sarpsborg – Tromsdalen
|
|
2:0
|
|
Strommen – Start
|
|
1:2
|
|
Notodden – Ullensaker / Kisa
|
|
1:2
|
|
Alta – Sandefjord
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 20
|
2 Septembar, Nedelja
|
Hamarkameratene – Sarpsborg
|
|
3:5
|
|
Tromsdalen – Strommen
|
|
3:0
|
|
Ullensaker / Kisa – Alta
|
|
3:0
|
|
Start – Barum
|
|
4:0
|
|
Bryne – Kongsvinger
|
|
2:1
|
|
Hodd – Ranhajm
|
|
1:3
|
|
Mjondalen – Bodo / Glimt
|
|
2:1
|
|
Sandefjord – Notodden
|
|
3:3
|
|
|
kolo 21
|
9 Septembar, Nedelja
|
Strommen – Hamarkameratene
|
|
0:4
|
|
Ranhajm – Sandefjord
|
|
1:2
|
|
Kongsvinger – Alta
|
|
4:0
|
|
Start – Tromsdalen
|
|
3:3
|
|
Notodden – Mjondalen
|
|
0:2
|
|
Bodo / Glimt – Ullensaker / Kisa
|
|
1:0
|
|
Barum – Bryne
|
|
5:4
|
|
24 Oktobar, Sreda
|
Sarpsborg – Hodd
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 22
|
16 Septembar, Nedelja
|
Hamarkameratene – Start
|
|
1:2
|
|
Tromsdalen – Barum
|
|
2:3
|
|
Ullensaker / Kisa – Kongsvinger
|
|
0:1
|
|
Bryne – Sarpsborg
|
|
4:3
|
|
Hodd – Strommen
|
|
4:1
|
|
Alta – Notodden
|
|
1:0
|
|
Sandefjord – Bodo / Glimt
|
|
2:1
|
|
Mjondalen – Ranhajm
|
|
2:1
|
|
|
kolo 23
|
23 Septembar, Nedelja
|
Barum – Mjondalen
|
|
0:3
|
|
Tromsdalen – Hamarkameratene
|
|
1:1
|
|
Ranhajm – Alta
|
|
2:1
|
|
Kongsvinger – Sandefjord
|
|
2:0
|
|
Sarpsborg – Ullensaker / Kisa
|
|
2:1
|
|
Bodo / Glimt – Notodden
|
|
6:0
|
|
Strommen – Bryne
|
|
1:1
|
|
Start – Hodd
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 24
|
30 Septembar, Nedelja
|
Bryne – Start
|
|
0:3
|
|
Alta – Bodo / Glimt
|
|
1:1
|
|
Hodd – Tromsdalen
|
|
4:3
|
|
Sandefjord – Strommen
|
|
1:0
|
|
Mjondalen – Sarpsborg
|
|
0:2
|
|
Hamarkameratene – Barum
|
|
3:1
|
|
Ullensaker / Kisa – Ranhajm
|
|
1:0
|
|
Notodden – Kongsvinger
|
|
3:1
|
|
|
kolo 25
|
7 Oktobar, Nedelja
|
Hamarkameratene – Hodd
|
|
2:0
|
|
Tromsdalen – Bryne
|
|
5:1
|
|
Ranhajm – Notodden
|
|
3:2
|
|
Kongsvinger – Bodo / Glimt
|
|
1:2
|
|
Start – Mjondalen
|
|
3:1
|
|
Sarpsborg – Sandefjord
|
|
0:3
|
|
Strommen – Ullensaker / Kisa
|
|
2:1
|
|
Barum – Alta
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 26
|
14 Oktobar, Nedelja
|
Ullensaker / Kisa – Barum
|
|
5:2
|
|
Kongsvinger – Ranhajm
|
|
2:2
|
|
Bodo / Glimt – Sarpsborg
|
|
2:3
|
|
Notodden – Tromsdalen
|
|
1:5
|
|
Sandefjord – Hamarkameratene
|
|
2:0
|
|
Alta – Start
|
|
0:2
|
|
Bryne – Hodd
|
|
1:0
|
|
31 Oktobar, Sreda
|
Mjondalen – Strommen
|
|
3:2
|
|
|
kolo 27
|
21 Oktobar, Nedelja
|
Hodd – Mjondalen
|
|
3:0
|
|
Hamarkameratene – Bryne
|
|
1:1
|
|
Tromsdalen – Ullensaker / Kisa
|
|
1:2
|
|
Ranhajm – Bodo / Glimt
|
|
1:1
|
|
Start – Sandefjord
|
|
1:0
|
|
Barum – Kongsvinger
|
|
4:1
|
|
Sarpsborg – Alta
|
|
6:0
|
|
Strommen – Notodden
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 28
|
28 Oktobar, Nedelja
|
Ranhajm – Sarpsborg
|
|
1:2
|
|
Kongsvinger – Strommen
|
|
2:1
|
|
Ullensaker / Kisa – Hodd
|
|
3:1
|
|
Bodo / Glimt – Start
|
|
5:0
|
|
Notodden – Barum
|
|
2:2
|
|
Alta – Hamarkameratene
|
|
0:0
|
|
Sandefjord – Bryne
|
|
2:0
|
|
Mjondalen – Tromsdalen
|
|
3:0
|
|
|
kolo 29
|
4 Novembar, Nedelja
|
Barum – Ranhajm
|
|
2:2
|
|
Strommen – Alta
|
|
1:0
|
|
Tromsdalen – Bodo / Glimt
|
|
3:0
|
|
Start – Kongsvinger
|
|
3:0
|
|
Hamarkameratene – Ullensaker / Kisa
|
|
2:1
|
|
Hodd – Sandefjord
|
|
1:0
|
|
Bryne – Mjondalen
|
|
2:2
|
|
Sarpsborg – Notodden
|
|
3:2
|
|
|
|
kolo 30
|
11 Novembar, Nedelja
|
Ranhajm – Strommen
|
|
1:2
|
|
Kongsvinger – Sarpsborg
|
|
1:3
|
|
Ullensaker / Kisa – Bryne
|
|
1:2
|
|
Notodden – Start
|
|
2:1
|
|
Alta – Tromsdalen
|
|
3:2
|
|
Sandefjord – Barum
|
|
0:0
|
|
Mjondalen – Hamarkameratene
|
|
4:2
|
|
Bodo / Glimt – Hodd
|
|
4:0
|
|
|