kolo 1
|
11 Avgust, Subota
|
Belenenses – Feirense
|
|
3:1
|
|
Benfika II – Braga II
|
|
2:2
|
|
Oliveirense – Sporting II
|
|
1:0
|
|
12 Avgust, Nedelja
|
Gimaraeš II – Covilha
|
|
0:0
|
|
Naval – Santa Klara
|
|
1:3
|
|
Uniao Madeira – Freamunde
|
|
1:1
|
|
Aveš – Trofense
|
|
2:0
|
|
Varzim – Arouca
|
|
1:3
|
|
Leixoes – Maritimo II
|
|
1:0
|
|
Penafiel – Atletico CP
|
|
2:0
|
|
Tondela – Porto II
|
|
2:2
|
|
|
|
|
kolo 3
|
22 Avgust, Sreda
|
Gimaraeš II – Atletico CP
|
|
2:0
|
|
Sporting II – Covilha
|
|
2:1
|
|
Oliveirense – Maritimo II
|
|
1:0
|
|
Belenenses – Braga II
|
|
1:0
|
|
Uniao Madeira – Santa Klara
|
|
2:1
|
|
Tondela – Trofense
|
|
1:2
|
|
Aveš – Freamunde
|
|
0:0
|
|
Varzim – Porto II
|
|
1:1
|
|
Leixoes – Feirense
|
|
1:0
|
|
Penafiel – Arouca
|
|
0:3
|
|
23 Avgust, Četvrtak
|
Naval – Benfika II
|
|
2:1
|
|
|
|
|
kolo 5
|
1 Septembar, Subota
|
Sporting II – Maritimo II
|
|
3:2
|
|
Uniao Madeira – Benfika II
|
|
0:2
|
|
2 Septembar, Nedelja
|
Penafiel – Trofense
|
|
1:1
|
|
Leixoes – Freamunde
|
|
2:2
|
|
Varzim – Feirense
|
|
2:1
|
|
Aveš – Santa Klara
|
|
0:0
|
|
Tondela – Braga II
|
|
2:1
|
|
Belenenses – Naval
|
|
1:0
|
|
Covilha – Atletico CP
|
|
1:0
|
|
Gimaraeš II – Arouca
|
|
1:1
|
|
Oliveirense – Porto II
|
|
3:0
|
|
|
|
kolo 6
|
16 Septembar, Nedelja
|
Arouca – Sporting II
|
|
1:2
|
|
19 Septembar, Sreda
|
Maritimo II – Covilha
|
|
2:0
|
|
Braga II – Varzim
|
|
1:2
|
|
Freamunde – Penafiel
|
|
1:3
|
|
Trofense – Gimaraeš II
|
|
0:0
|
|
Atletico CP – Oliveirense
|
|
1:2
|
|
Naval – Uniao Madeira
|
|
0:1
|
|
Feirense – Aveš
|
|
0:0
|
|
Benfika II – Tondela
|
|
2:2
|
|
Porto II – Belenenses
|
|
0:1
|
|
13 Oktobar, Subota
|
Santa Klara – Leixoes
|
|
3:1
|
|
|
kolo 7
|
22 Septembar, Subota
|
Aveš – Benfika II
|
|
0:2
|
|
23 Septembar, Nedelja
|
Penafiel – Feirense
|
|
2:1
|
|
Leixoes – Braga II
|
|
1:1
|
|
Varzim – Santa Klara
|
|
0:0
|
|
Gimaraeš II – Porto II
|
|
0:1
|
|
Tondela – Naval
|
|
3:1
|
|
Atletico CP – Maritimo II
|
|
2:1
|
|
Covilha – Arouca
|
|
1:1
|
|
Sporting II – Trofense
|
|
1:1
|
|
Oliveirense – Freamunde
|
|
1:0
|
|
Uniao Madeira – Belenenses
|
|
0:1
|
|
|
|
|
kolo 9
|
6 Oktobar, Subota
|
Sporting II – Porto II
|
|
2:0
|
|
Aveš – Belenenses
|
|
2:1
|
|
7 Oktobar, Nedelja
|
Tondela – Uniao Madeira
|
|
3:2
|
|
Maritimo II – Arouca
|
|
3:0
|
|
Atletico CP – Trofense
|
|
2:1
|
|
Varzim – Benfika II
|
|
3:3
|
|
Covilha – Freamunde
|
|
0:0
|
|
Oliveirense – Feirense
|
|
2:0
|
|
Leixoes – Naval
|
|
4:3
|
|
Penafiel – Braga II
|
|
2:0
|
|
Gimaraeš II – Santa Klara
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 10
|
14 Oktobar, Nedelja
|
Freamunde – Atletico CP
|
|
3:2
|
|
Uniao Madeira – Aveš
|
|
1:1
|
|
Belenenses – Varzim
|
|
1:0
|
|
Feirense – Tondela
|
|
2:1
|
|
22 Oktobar, Ponedeljak
|
Benfika II – Gimaraeš II
|
|
2:1
|
|
24 Oktobar, Sreda
|
Naval – Penafiel
|
|
1:0
|
|
Arouca – Leixoes
|
|
2:0
|
|
Trofense – Maritimo II
|
|
0:1
|
|
Porto II – Covilha
|
|
1:1
|
|
Santa Klara – Sporting II
|
|
0:2
|
|
Braga II – Oliveirense
|
|
2:2
|
|
|
kolo 11
|
27 Oktobar, Subota
|
Aveš – Tondela
|
|
0:2
|
|
Leixoes – Belenenses
|
|
1:1
|
|
28 Oktobar, Nedelja
|
Gimaraeš II – Feirense
|
|
2:0
|
|
Varzim – Uniao Madeira
|
|
0:0
|
|
Arouca – Trofense
|
|
4:0
|
|
Maritimo II – Freamunde
|
|
1:0
|
|
Covilha – Santa Klara
|
|
1:0
|
|
Sporting II – Braga II
|
|
1:0
|
|
Oliveirense – Naval
|
|
2:2
|
|
Penafiel – Benfika II
|
|
2:1
|
|
Atletico CP – Porto II
|
|
2:1
|
|
|
|
|
kolo 13
|
10 Novembar, Subota
|
Covilha – Braga II
|
|
2:3
|
|
Sporting II – Naval
|
|
2:2
|
|
Penafiel – Uniao Madeira
|
|
0:1
|
|
Oliveirense – Benfika II
|
|
1:2
|
|
11 Novembar, Nedelja
|
Maritimo II – Santa Klara
|
|
0:1
|
|
Trofense – Freamunde
|
|
2:0
|
|
Varzim – Aveš
|
|
1:0
|
|
Atletico CP – Feirense
|
|
2:1
|
|
Leixoes – Tondela
|
|
0:0
|
|
Gimaraeš II – Belenenses
|
|
0:0
|
|
Arouca – Porto II
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 14
|
22 Novembar, Četvrtak
|
Benfika II – Covilha
|
|
2:1
|
|
24 Novembar, Subota
|
Braga II – Atletico CP
|
|
0:1
|
|
Feirense – Maritimo II
|
|
1:0
|
|
Santa Klara – Arouca
|
|
4:0
|
|
Tondela – Penafiel
|
|
2:0
|
|
Porto II – Trofense
|
|
1:0
|
|
25 Novembar, Nedelja
|
Freamunde – Gimaraeš II
|
|
1:1
|
|
Aveš – Leixoes
|
|
0:0
|
|
Uniao Madeira – Oliveirense
|
|
1:1
|
|
Naval – Varzim
|
|
1:1
|
|
9 Januar, Sreda
|
Belenenses – Sporting II
|
|
2:1
|
|
|
kolo 15
|
18 Novembar, Nedelja
|
Penafiel – Aveš
|
|
0:1
|
|
Maritimo II – Naval
|
|
2:3
|
|
Freamunde – Porto II
|
|
0:3
|
|
Leixoes – Varzim
|
|
3:1
|
|
28 Novembar, Sreda
|
Arouca – Braga II
|
|
2:0
|
|
Gimaraeš II – Tondela
|
|
0:0
|
|
Trofense – Santa Klara
|
|
1:3
|
|
Oliveirense – Belenenses
|
|
0:1
|
|
Sporting II – Feirense
|
|
2:2
|
|
Covilha – Uniao Madeira
|
|
1:3
|
|
Atletico CP – Benfika II
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 16
|
2 Decembar, Nedelja
|
Santa Klara – Freamunde
|
|
1:0
|
|
Varzim – Penafiel
|
|
2:1
|
|
Braga II – Trofense
|
|
2:0
|
|
Naval – Atletico CP
|
|
2:2
|
|
Porto II – Leixoes
|
|
2:1
|
|
3 Decembar, Ponedeljak
|
Benfika II – Maritimo II
|
|
3:1
|
|
5 Decembar, Sreda
|
Belenenses – Covilha
|
|
2:0
|
|
Tondela – Oliveirense
|
|
0:0
|
|
Aveš – Gimaraeš II
|
|
1:0
|
|
6 Decembar, Četvrtak
|
Uniao Madeira – Sporting II
|
|
3:2
|
|
Feirense – Arouca
|
|
5:0
|
|
|
|
kolo 18
|
15 Decembar, Subota
|
Feirense – Porto II
|
|
1:0
|
|
16 Decembar, Nedelja
|
Braga II – Freamunde
|
|
0:2
|
|
Santa Klara – Penafiel
|
|
2:0
|
|
Leixoes – Gimaraeš II
|
|
0:2
|
|
Naval – Arouca
|
|
2:0
|
|
Belenenses – Maritimo II
|
|
1:0
|
|
Uniao Madeira – Atletico CP
|
|
0:0
|
|
Aveš – Oliveirense
|
|
2:1
|
|
Varzim – Covilha
|
|
1:1
|
|
Tondela – Sporting II
|
|
1:2
|
|
Benfika II – Trofense
|
|
1:0
|
|
|
kolo 19
|
23 Decembar, Nedelja
|
Trofense – Feirense
|
|
1:2
|
|
Santa Klara – Braga II
|
|
1:1
|
|
Maritimo II – Uniao Madeira
|
|
1:3
|
|
Atletico CP – Tondela
|
|
0:1
|
|
Gimaraeš II – Varzim
|
|
1:2
|
|
Sporting II – Leixoes
|
|
0:0
|
|
Oliveirense – Penafiel
|
|
0:0
|
|
Freamunde – Naval
|
|
1:3
|
|
Arouca – Belenenses
|
|
0:3
|
|
Porto II – Benfika II
|
|
2:2
|
|
Covilha – Aveš
|
|
1:2
|
|
|
|
|
kolo 21
|
3 Januar, Četvrtak
|
Freamunde – Belenenses
|
|
3:3
|
|
5 Januar, Subota
|
Sporting II – Penafiel
|
|
2:2
|
|
6 Januar, Nedelja
|
Braga II – Feirense
|
|
1:0
|
|
Santa Klara – Benfika II
|
|
1:1
|
|
Trofense – Uniao Madeira
|
|
0:0
|
|
Maritimo II – Aveš
|
|
0:0
|
|
Atletico CP – Varzim
|
|
3:2
|
|
Oliveirense – Gimaraeš II
|
|
0:0
|
|
Arouca – Tondela
|
|
3:1
|
|
Covilha – Leixoes
|
|
2:0
|
|
Porto II – Naval
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 22
|
12 Januar, Subota
|
Arouca – Varzim
|
|
2:0
|
|
Trofense – Aveš
|
|
2:1
|
|
13 Januar, Nedelja
|
Atletico CP – Penafiel
|
|
0:1
|
|
Maritimo II – Leixoes
|
|
0:3
|
|
Covilha – Gimaraeš II
|
|
2:0
|
|
Freamunde – Uniao Madeira
|
|
1:1
|
|
Santa Klara – Naval
|
|
2:0
|
|
Braga II – Benfika II
|
|
0:0
|
|
Sporting II – Oliveirense
|
|
1:1
|
|
Feirense – Belenenses
|
|
2:2
|
|
Porto II – Tondela
|
|
1:1
|
|
|
kolo 23
|
19 Januar, Subota
|
Varzim – Trofense
|
|
4:2
|
|
Uniao Madeira – Porto II
|
|
0:1
|
|
Benfika II – Feirense
|
|
1:2
|
|
20 Januar, Nedelja
|
Tondela – Freamunde
|
|
1:0
|
|
Belenenses – Santa Klara
|
|
0:0
|
|
Aveš – Arouca
|
|
0:3
|
|
Oliveirense – Covilha
|
|
3:2
|
|
Gimaraeš II – Sporting II
|
|
0:0
|
|
Penafiel – Maritimo II
|
|
2:0
|
|
Leixoes – Atletico CP
|
|
2:0
|
|
30 Januar, Sreda
|
Naval – Braga II
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 24
|
23 Januar, Sreda
|
Benfika II – Naval
|
|
2:2
|
|
27 Januar, Nedelja
|
Porto II – Varzim
|
|
2:1
|
|
Feirense – Leixoes
|
|
2:2
|
|
Arouca – Penafiel
|
|
0:0
|
|
Santa Klara – Uniao Madeira
|
|
1:1
|
|
Braga II – Belenenses
|
|
0:3
|
|
Covilha – Sporting II
|
|
1:2
|
|
Maritimo II – Oliveirense
|
|
0:0
|
|
Trofense – Tondela
|
|
1:1
|
|
Freamunde – Aveš
|
|
2:2
|
|
Atletico CP – Gimaraeš II
|
|
3:1
|
|
|
kolo 25
|
26 Januar, Subota
|
Belenenses – Benfika II
|
|
2:1
|
|
27 Januar, Nedelja
|
Leixoes – Trofense
|
|
2:1
|
|
Uniao Madeira – Braga II
|
|
0:0
|
|
Varzim – Freamunde
|
|
3:0
|
|
Tondela – Santa Klara
|
|
4:2
|
|
Naval – Feirense
|
|
2:0
|
|
Penafiel – Covilha
|
|
2:0
|
|
Sporting II – Atletico CP
|
|
0:0
|
|
Gimaraeš II – Maritimo II
|
|
0:1
|
|
Aveš – Porto II
|
|
2:2
|
|
30 Januar, Sreda
|
Oliveirense – Arouca
|
|
3:2
|
|
|
|
|
kolo 27
|
9 Februar, Subota
|
Belenenses – Porto II
|
|
2:1
|
|
10 Februar, Nedelja
|
Tondela – Benfika II
|
|
1:0
|
|
17 Februar, Nedelja
|
Aveš – Feirense
|
|
3:3
|
|
Uniao Madeira – Naval
|
|
2:2
|
|
Oliveirense – Atletico CP
|
|
4:2
|
|
Covilha – Maritimo II
|
|
0:1
|
|
Sporting II – Arouca
|
|
1:1
|
|
Gimaraeš II – Trofense
|
|
0:0
|
|
Penafiel – Freamunde
|
|
1:0
|
|
Leixoes – Santa Klara
|
|
1:0
|
|
Varzim – Braga II
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 28
|
14 Februar, Četvrtak
|
Benfika II – Aveš
|
|
2:1
|
|
16 Februar, Subota
|
Braga II – Leixoes
|
|
1:0
|
|
Naval – Tondela
|
|
2:1
|
|
17 Februar, Nedelja
|
Arouca – Covilha
|
|
3:0
|
|
Maritimo II – Atletico CP
|
|
1:1
|
|
Freamunde – Oliveirense
|
|
1:3
|
|
Belenenses – Uniao Madeira
|
|
2:1
|
|
Santa Klara – Varzim
|
|
3:1
|
|
Feirense – Penafiel
|
|
0:0
|
|
Trofense – Sporting II
|
|
0:0
|
|
Porto II – Gimaraeš II
|
|
4:0
|
|
|
kolo 29
|
23 Februar, Subota
|
Leixoes – Benfika II
|
|
1:0
|
|
24 Februar, Nedelja
|
Oliveirense – Santa Klara
|
|
2:3
|
|
Uniao Madeira – Feirense
|
|
3:0
|
|
Covilha – Trofense
|
|
1:1
|
|
Atletico CP – Arouca
|
|
1:1
|
|
Varzim – Maritimo II
|
|
2:1
|
|
Tondela – Belenenses
|
|
1:5
|
|
Aveš – Naval
|
|
1:0
|
|
Sporting II – Freamunde
|
|
5:1
|
|
Penafiel – Porto II
|
|
2:0
|
|
15 Maj, Sreda
|
Gimaraeš II – Braga II
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 30
|
28 Februar, Četvrtak
|
Naval – Leixoes
|
|
0:0
|
|
2 Mart, Subota
|
Benfika II – Varzim
|
|
1:1
|
|
Porto II – Sporting II
|
|
1:0
|
|
3 Mart, Nedelja
|
Feirense – Oliveirense
|
|
1:2
|
|
Freamunde – Covilha
|
|
1:1
|
|
Trofense – Atletico CP
|
|
3:2
|
|
Arouca – Maritimo II
|
|
3:1
|
|
Belenenses – Aveš
|
|
1:0
|
|
Braga II – Penafiel
|
|
3:1
|
|
Santa Klara – Gimaraeš II
|
|
1:0
|
|
4 Mart, Ponedeljak
|
Uniao Madeira – Tondela
|
|
2:0
|
|
|
kolo 31
|
9 Mart, Subota
|
Varzim – Belenenses
|
|
1:2
|
|
10 Mart, Nedelja
|
Oliveirense – Braga II
|
|
2:1
|
|
Sporting II – Santa Klara
|
|
1:3
|
|
Atletico CP – Freamunde
|
|
2:2
|
|
Maritimo II – Trofense
|
|
3:0
|
|
Tondela – Feirense
|
|
1:2
|
|
Gimaraeš II – Benfika II
|
|
0:2
|
|
Penafiel – Naval
|
|
2:1
|
|
Aveš – Uniao Madeira
|
|
1:1
|
|
Leixoes – Arouca
|
|
1:0
|
|
Covilha – Porto II
|
|
1:2
|
|
|
|
|
kolo 33
|
28 Mart, Četvrtak
|
Varzim – Tondela
|
|
4:0
|
|
30 Mart, Subota
|
Atletico CP – Santa Klara
|
|
1:0
|
|
Maritimo II – Porto II
|
|
1:0
|
|
Arouca – Freamunde
|
|
3:2
|
|
Oliveirense – Trofense
|
|
0:0
|
|
Aveš – Braga II
|
|
2:0
|
|
Leixoes – Uniao Madeira
|
|
1:0
|
|
Gimaraeš II – Naval
|
|
2:2
|
|
Sporting II – Benfika II
|
|
1:3
|
|
Covilha – Feirense
|
|
0:0
|
|
Penafiel – Belenenses
|
|
2:0
|
|
|
|
|
kolo 35
|
12 April, Petak
|
Atletico CP – Braga II
|
|
1:2
|
|
Trofense – Porto II
|
|
4:2
|
|
13 April, Subota
|
Gimaraeš II – Freamunde
|
|
4:2
|
|
Penafiel – Tondela
|
|
1:1
|
|
Oliveirense – Uniao Madeira
|
|
1:0
|
|
Sporting II – Belenenses
|
|
1:3
|
|
Varzim – Naval
|
|
2:0
|
|
Maritimo II – Feirense
|
|
1:3
|
|
Arouca – Santa Klara
|
|
2:0
|
|
Covilha – Benfika II
|
|
2:2
|
|
14 April, Nedelja
|
Leixoes – Aveš
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 36
|
23 Mart, Subota
|
Tondela – Gimaraeš II
|
|
1:0
|
|
24 Mart, Nedelja
|
Varzim – Leixoes
|
|
1:1
|
|
Aveš – Penafiel
|
|
2:2
|
|
17 April, Sreda
|
Naval – Maritimo II
|
|
2:1
|
|
Uniao Madeira – Covilha
|
|
0:0
|
|
Feirense – Sporting II
|
|
0:3
|
|
Braga II – Arouca
|
|
3:1
|
|
Santa Klara – Trofense
|
|
0:1
|
|
Benfika II – Atletico CP
|
|
1:1
|
|
Porto II – Freamunde
|
|
0:2
|
|
24 April, Sreda
|
Belenenses – Oliveirense
|
|
0:2
|
|
|
kolo 37
|
20 April, Subota
|
Penafiel – Varzim
|
|
1:1
|
|
Oliveirense – Tondela
|
|
1:3
|
|
21 April, Nedelja
|
Maritimo II – Benfika II
|
|
1:1
|
|
Atletico CP – Naval
|
|
0:2
|
|
Covilha – Belenenses
|
|
4:1
|
|
Arouca – Feirense
|
|
1:0
|
|
Sporting II – Uniao Madeira
|
|
2:0
|
|
Gimaraeš II – Aveš
|
|
0:0
|
|
Freamunde – Santa Klara
|
|
2:2
|
|
Trofense – Braga II
|
|
3:0
|
|
Leixoes – Porto II
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 38
|
27 April, Subota
|
Aveš – Sporting II
|
|
1:1
|
|
28 April, Nedelja
|
Varzim – Oliveirense
|
|
2:1
|
|
Tondela – Covilha
|
|
2:2
|
|
Belenenses – Atletico CP
|
|
2:1
|
|
Braga II – Maritimo II
|
|
0:0
|
|
Uniao Madeira – Gimaraeš II
|
|
4:2
|
|
Naval – Trofense
|
|
0:0
|
|
Feirense – Freamunde
|
|
3:1
|
|
Santa Klara – Porto II
|
|
2:2
|
|
Leixoes – Penafiel
|
|
1:1
|
|
Benfika II – Arouca
|
|
1:1
|
|
|
kolo 39
|
4 Maj, Subota
|
Penafiel – Santa Klara
|
|
1:2
|
|
Gimaraeš II – Leixoes
|
|
1:1
|
|
Sporting II – Tondela
|
|
1:1
|
|
Covilha – Varzim
|
|
0:3
|
|
Porto II – Feirense
|
|
1:2
|
|
Trofense – Benfika II
|
|
2:3
|
|
5 Maj, Nedelja
|
Freamunde – Braga II
|
|
1:3
|
|
Arouca – Naval
|
|
1:1
|
|
Atletico CP – Uniao Madeira
|
|
0:1
|
|
Maritimo II – Belenenses
|
|
1:1
|
|
Oliveirense – Aveš
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 40
|
8 Maj, Sreda
|
Varzim – Gimaraeš II
|
|
2:2
|
|
Braga II – Santa Klara
|
|
1:0
|
|
Naval – Freamunde
|
|
2:2
|
|
Feirense – Trofense
|
|
1:1
|
|
Uniao Madeira – Maritimo II
|
|
0:1
|
|
Tondela – Atletico CP
|
|
2:1
|
|
Aveš – Covilha
|
|
1:0
|
|
Leixoes – Sporting II
|
|
1:3
|
|
Penafiel – Oliveirense
|
|
0:1
|
|
Benfika II – Porto II
|
|
1:1
|
|
Belenenses – Arouca
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 42
|
18 Maj, Subota
|
Aveš – Maritimo II
|
|
0:2
|
|
Leixoes – Covilha
|
|
0:2
|
|
Gimaraeš II – Oliveirense
|
|
1:0
|
|
Penafiel – Sporting II
|
|
2:1
|
|
Varzim – Atletico CP
|
|
2:1
|
|
Uniao Madeira – Trofense
|
|
5:3
|
|
Tondela – Arouca
|
|
4:2
|
|
Naval – Porto II
|
|
0:0
|
|
Feirense – Braga II
|
|
3:0
|
|
Benfika II – Santa Klara
|
|
2:2
|
|
Belenenses – Freamunde
|
|
2:1
|
|
|