Kolejka 1
|
19 Styczeñ, Sobota
|
Llaneros – Deportivo Tachira
|
|
1:1
|
|
Petare – Mineros
|
|
0:2
|
|
20 Styczeñ, Niedziela
|
Zamora – Caracas
|
|
1:1
|
|
Atlético Venezuela – Zulia
|
|
2:0
|
|
Aragua – Atletico El Vigia
|
|
0:0
|
|
Yaracuyanos – Monagas
|
|
2:2
|
|
Estudiantes de Merida – Real Esppor
|
|
0:0
|
|
Trujillanos – Portuguesa
|
|
1:0
|
|
24 Kwiecieñ, Środa
|
Deportivo Anzoategui – Deportivo Lara
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 2
|
26 Styczeñ, Sobota
|
Deportivo Tachira – Yaracuyanos
|
|
1:0
|
|
Atletico El Vigia – Atlético Venezuela
|
|
0:1
|
|
Real Esppor – Petare
|
|
1:0
|
|
27 Styczeñ, Niedziela
|
Deportivo Lara – Zamora
|
|
0:3
|
|
Monagas – Zulia
|
|
2:1
|
|
Mineros – Llaneros
|
|
2:2
|
|
Trujillanos – Estudiantes de Merida
|
|
2:1
|
|
Caracas – Aragua
|
|
1:1
|
|
12 Luty, Wtorek
|
Portuguesa – Deportivo Anzoategui
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 3
|
2 Luty, Sobota
|
Estudiantes de Merida – Deportivo Anzoategui
|
|
1:1
|
|
Aragua – Deportivo Lara
|
|
2:3
|
|
3 Luty, Niedziela
|
Petare – Trujillanos
|
|
1:1
|
|
Llaneros – Real Esppor
|
|
2:0
|
|
Zamora – Portuguesa
|
|
2:1
|
|
Atlético Venezuela – Caracas
|
|
0:0
|
|
Monagas – Deportivo Tachira
|
|
1:2
|
|
Zulia – Atletico El Vigia
|
|
0:0
|
|
Yaracuyanos – Mineros
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 4
|
7 Luty, Czwartek
|
Estudiantes de Merida – Petare
|
|
5:1
|
|
Deportivo Lara – Atlético Venezuela
|
|
3:0
|
|
9 Luty, Sobota
|
Real Esppor – Yaracuyanos
|
|
0:2
|
|
Portuguesa – Aragua
|
|
0:1
|
|
Caracas – Zulia
|
|
2:1
|
|
10 Luty, Niedziela
|
Mineros – Monagas
|
|
0:0
|
|
Trujillanos – Llaneros
|
|
3:0
|
|
Deportivo Tachira – Atletico El Vigia
|
|
4:0
|
|
Deportivo Anzoategui – Zamora
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 5
|
17 Luty, Niedziela
|
Petare – Zamora
|
|
1:1
|
|
Llaneros – Estudiantes de Merida
|
|
3:1
|
|
Atlético Venezuela – Portuguesa
|
|
3:3
|
|
Monagas – Real Esppor
|
|
0:1
|
|
Zulia – Deportivo Lara
|
|
1:1
|
|
Aragua – Deportivo Anzoategui
|
|
0:1
|
|
Yaracuyanos – Trujillanos
|
|
1:0
|
|
Deportivo Tachira – Mineros
|
|
0:1
|
|
9 Kwiecieñ, Wtorek
|
Atletico El Vigia – Caracas
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 6
|
30 Styczeñ, Środa
|
Deportivo Lara – Atletico El Vigia
|
|
2:1
|
|
19 Luty, Wtorek
|
Portuguesa – Zulia
|
|
0:0
|
|
Real Esppor – Deportivo Tachira
|
|
1:0
|
|
20 Luty, Środa
|
Petare – Llaneros
|
|
0:0
|
|
Zamora – Aragua
|
|
1:1
|
|
Estudiantes de Merida – Yaracuyanos
|
|
1:0
|
|
Trujillanos – Monagas
|
|
1:0
|
|
Deportivo Anzoategui – Atlético Venezuela
|
|
1:0
|
|
27 Luty, Środa
|
Mineros – Caracas
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 7
|
23 Luty, Sobota
|
Atletico El Vigia – Portuguesa
|
|
3:0
|
|
24 Luty, Niedziela
|
Llaneros – Aragua
|
|
0:0
|
|
Atlético Venezuela – Zamora
|
|
0:2
|
|
Monagas – Estudiantes de Merida
|
|
1:0
|
|
Zulia – Deportivo Anzoategui
|
|
1:2
|
|
Yaracuyanos – Petare
|
|
0:1
|
|
Mineros – Real Esppor
|
|
1:1
|
|
Deportivo Tachira – Trujillanos
|
|
1:1
|
|
Caracas – Deportivo Lara
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 8
|
28 Luty, Czwartek
|
Deportivo Lara – Real Esppor
|
|
3:2
|
|
1 Marzec, Piątek
|
Aragua – Atlético Venezuela
|
|
1:1
|
|
3 Marzec, Niedziela
|
Petare – Monagas
|
|
0:0
|
|
Llaneros – Yaracuyanos
|
|
1:0
|
|
Zamora – Zulia
|
|
3:2
|
|
Deportivo Anzoategui – Atletico El Vigia
|
|
1:1
|
|
Trujillanos – Mineros
|
|
1:0
|
|
Estudiantes de Merida – Deportivo Tachira
|
|
1:0
|
|
28 Marzec, Czwartek
|
Portuguesa – Caracas
|
|
3:4
|
|
|
Kolejka 9
|
11 Marzec, Poniedziałek
|
Real Esppor – Trujillanos
|
|
1:3
|
|
12 Marzec, Wtorek
|
Atlético Venezuela – Yaracuyanos
|
|
2:1
|
|
Zulia – Aragua
|
|
2:0
|
|
Atletico El Vigia – Zamora
|
|
0:5
|
|
13 Marzec, Środa
|
Deportivo Lara – Portuguesa
|
|
4:2
|
|
Monagas – Llaneros
|
|
0:1
|
|
Mineros – Estudiantes de Merida
|
|
3:1
|
|
Deportivo Tachira – Petare
|
|
1:3
|
|
1 Maj, Środa
|
Caracas – Deportivo Anzoategui
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 10
|
16 Marzec, Sobota
|
Real Esppor – Caracas
|
|
1:1
|
|
17 Marzec, Niedziela
|
Trujillanos – Deportivo Lara
|
|
1:1
|
|
Petare – Deportivo Anzoategui
|
|
0:2
|
|
Llaneros – Zamora
|
|
0:1
|
|
Monagas – Atlético Venezuela
|
|
0:2
|
|
Yaracuyanos – Aragua
|
|
0:1
|
|
Estudiantes de Merida – Portuguesa
|
|
1:1
|
|
Mineros – Atletico El Vigia
|
|
4:0
|
|
11 Kwiecieñ, Czwartek
|
Deportivo Tachira – Zulia
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 11
|
30 Styczeñ, Środa
|
Caracas – Trujillanos
|
|
0:0
|
|
23 Marzec, Sobota
|
Deportivo Lara – Estudiantes de Merida
|
|
2:2
|
|
Portuguesa – Petare
|
|
0:0
|
|
Atletico El Vigia – Real Esppor
|
|
1:0
|
|
Zulia – Mineros
|
|
0:0
|
|
24 Marzec, Niedziela
|
Aragua – Monagas
|
|
1:2
|
|
Zamora – Yaracuyanos
|
|
4:0
|
|
2 Kwiecieñ, Wtorek
|
Atlético Venezuela – Deportivo Tachira
|
|
2:0
|
|
3 Kwiecieñ, Środa
|
Deportivo Anzoategui – Llaneros
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 12
|
6 Kwiecieñ, Sobota
|
Yaracuyanos – Deportivo Anzoategui
|
|
3:1
|
|
Trujillanos – Atletico El Vigia
|
|
2:0
|
|
Llaneros – Portuguesa
|
|
1:0
|
|
7 Kwiecieñ, Niedziela
|
Monagas – Zamora
|
|
2:3
|
|
Estudiantes de Merida – Caracas
|
|
4:1
|
|
Mineros – Atlético Venezuela
|
|
2:0
|
|
Deportivo Tachira – Aragua
|
|
3:0
|
|
2 Maj, Czwartek
|
Petare – Deportivo Lara
|
|
0:1
|
|
7 Maj, Wtorek
|
Real Esppor – Zulia
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 13
|
16 Kwiecieñ, Wtorek
|
Portuguesa – Yaracuyanos
|
|
0:2
|
|
Atletico El Vigia – Estudiantes de Merida
|
|
1:1
|
|
Zulia – Trujillanos
|
|
0:0
|
|
17 Kwiecieñ, Środa
|
Deportivo Lara – Llaneros
|
|
0:0
|
|
Aragua – Mineros
|
|
3:1
|
|
Deportivo Anzoategui – Monagas
|
|
2:1
|
|
30 Kwiecieñ, Wtorek
|
Atlético Venezuela – Real Esppor
|
|
2:4
|
|
1 Maj, Środa
|
Zamora – Deportivo Tachira
|
|
1:1
|
|
8 Maj, Środa
|
Caracas – Petare
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 14
|
20 Kwiecieñ, Sobota
|
Petare – Atletico El Vigia
|
|
0:1
|
|
Monagas – Portuguesa
|
|
0:1
|
|
Real Esppor – Aragua
|
|
1:0
|
|
Trujillanos – Atlético Venezuela
|
|
1:2
|
|
Yaracuyanos – Deportivo Lara
|
|
0:1
|
|
21 Kwiecieñ, Niedziela
|
Deportivo Tachira – Deportivo Anzoategui
|
|
0:0
|
|
Mineros – Zamora
|
|
1:0
|
|
Estudiantes de Merida – Zulia
|
|
1:0
|
|
24 Kwiecieñ, Środa
|
Llaneros – Caracas
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 15
|
27 Kwiecieñ, Sobota
|
Aragua – Trujillanos
|
|
1:2
|
|
Portuguesa – Deportivo Tachira
|
|
0:2
|
|
Atletico El Vigia – Llaneros
|
|
2:0
|
|
Atlético Venezuela – Estudiantes de Merida
|
|
1:0
|
|
Zulia – Petare
|
|
4:0
|
|
28 Kwiecieñ, Niedziela
|
Deportivo Lara – Monagas
|
|
3:2
|
|
Caracas – Yaracuyanos
|
|
1:0
|
|
Deportivo Anzoategui – Mineros
|
|
3:2
|
|
Zamora – Real Esppor
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 16
|
4 Maj, Sobota
|
Trujillanos – Zamora
|
|
0:0
|
|
Petare – Atlético Venezuela
|
|
0:0
|
|
Llaneros – Zulia
|
|
1:1
|
|
Monagas – Caracas
|
|
1:2
|
|
Real Esppor – Deportivo Anzoategui
|
|
2:0
|
|
Yaracuyanos – Atletico El Vigia
|
|
4:0
|
|
Estudiantes de Merida – Aragua
|
|
1:0
|
|
Mineros – Portuguesa
|
|
4:2
|
|
Deportivo Tachira – Deportivo Lara
|
|
3:3
|
|
|
Kolejka 17
|
11 Maj, Sobota
|
Deportivo Lara – Mineros
|
|
1:0
|
|
Zamora – Estudiantes de Merida
|
|
3:0
|
|
Atlético Venezuela – Llaneros
|
|
1:1
|
|
Aragua – Petare
|
|
2:0
|
|
Atletico El Vigia – Monagas
|
|
2:0
|
|
Portuguesa – Real Esppor
|
|
3:2
|
|
Deportivo Anzoategui – Trujillanos
|
|
1:0
|
|
Caracas – Deportivo Tachira
|
|
0:0
|
|
12 Maj, Niedziela
|
Zulia – Yaracuyanos
|
|
3:3
|
|
|