Round 1
|
3 February, Friday
|
Deportivo Moron – Nicolas Almagro
|
|
0:1
|
|
Rio Cuarto – San Martin T
|
|
0:1
|
|
All Boys – Nueva Chicago
|
|
1:1
|
|
Patronato – Guillermo Brown
|
|
0:0
|
|
4 February, Saturday
|
Almirante Brown – San-Telmo
|
|
1:0
|
|
Gimnasia Mendoza – Defensores Unidos
|
|
1:1
|
|
Defensores Belgrano – Temperley
|
|
1:1
|
|
Alvarado – San Martin SJ
|
|
0:0
|
|
5 February, Sunday
|
Guemes – Agropecuario
|
|
0:1
|
|
|
|
Round 2
|
10 February, Friday
|
San-Telmo – Defensores Belgrano
|
|
2:2
|
|
Flandria – Alvarado
|
|
0:0
|
|
Temperley – Rio Cuarto
|
|
2:0
|
|
Nicolas Almagro – Almirante Brown
|
|
0:1
|
|
11 February, Saturday
|
Guillermo Brown – Guemes
|
|
4:1
|
|
Defensores Unidos – Patronato
|
|
1:1
|
|
San Martin SJ – Gimnasia Mendoza
|
|
0:1
|
|
San Martin T – All Boys
|
|
2:1
|
|
13 February, Monday
|
Agropecuario – Deportivo Moron
|
|
3:1
|
|
|
Round 3
|
17 February, Friday
|
Patronato – San Martin SJ
|
|
1:2
|
|
All Boys – Temperley
|
|
1:1
|
|
Rio Cuarto – San-Telmo
|
|
2:2
|
|
18 February, Saturday
|
Defensores Belgrano – Nicolas Almagro
|
|
1:0
|
|
Gimnasia Mendoza – Flandria
|
|
0:0
|
|
19 February, Sunday
|
Guemes – Defensores Unidos
|
|
1:1
|
|
Deportivo Moron – Guillermo Brown
|
|
0:0
|
|
Almirante Brown – Agropecuario
|
|
4:1
|
|
20 February, Monday
|
Nueva Chicago – San Martin T
|
|
1:0
|
|
|
|
Round 4
|
23 February, Thursday
|
San-Telmo – All Boys
|
|
0:1
|
|
24 February, Friday
|
Nicolas Almagro – Rio Cuarto
|
|
1:0
|
|
Flandria – Patronato
|
|
1:1
|
|
25 February, Saturday
|
Defensores Unidos – Deportivo Moron
|
|
2:0
|
|
Temperley – Nueva Chicago
|
|
1:0
|
|
San Martin SJ – Guemes
|
|
0:0
|
|
Alvarado – Gimnasia Mendoza
|
|
1:1
|
|
Guillermo Brown – Almirante Brown
|
|
0:0
|
|
27 February, Monday
|
Agropecuario – Defensores Belgrano
|
|
2:1
|
|
|
Round 5
|
3 March, Friday
|
All Boys – Nicolas Almagro
|
|
0:0
|
|
Nueva Chicago – San-Telmo
|
|
2:0
|
|
4 March, Saturday
|
Guemes – Flandria
|
|
1:1
|
|
Almirante Brown – Defensores Unidos
|
|
0:0
|
|
Deportivo Moron – San Martin SJ
|
|
1:0
|
|
5 March, Sunday
|
San Martin T – Temperley
|
|
1:1
|
|
Rio Cuarto – Agropecuario
|
|
2:1
|
|
Defensores Belgrano – Guillermo Brown
|
|
4:1
|
|
6 March, Monday
|
Patronato – Alvarado
|
|
6:0
|
|
|
|
Round 6
|
10 March, Friday
|
Defensores Unidos – Defensores Belgrano
|
|
1:0
|
|
11 March, Saturday
|
Gimnasia Mendoza – Patronato
|
|
0:0
|
|
Flandria – Deportivo Moron
|
|
2:0
|
|
San Martin SJ – Almirante Brown
|
|
1:1
|
|
Alvarado – Guemes
|
|
2:1
|
|
Agropecuario – All Boys
|
|
1:1
|
|
Guillermo Brown – Rio Cuarto
|
|
0:1
|
|
12 March, Sunday
|
San-Telmo – San Martin T
|
|
2:1
|
|
Nicolas Almagro – Nueva Chicago
|
|
0:0
|
|
|
Round 7
|
17 March, Friday
|
Nueva Chicago – Agropecuario
|
|
0:1
|
|
Almirante Brown – Flandria
|
|
3:1
|
|
Guemes – Gimnasia Mendoza
|
|
1:0
|
|
18 March, Saturday
|
Defensores Belgrano – San Martin SJ
|
|
0:1
|
|
All Boys – Guillermo Brown
|
|
1:1
|
|
19 March, Sunday
|
Temperley – San-Telmo
|
|
3:0
|
|
Rio Cuarto – Defensores Unidos
|
|
1:0
|
|
San Martin T – Nicolas Almagro
|
|
1:0
|
|
20 March, Monday
|
Deportivo Moron – Alvarado
|
|
1:1
|
|
|
|
|
Round 9
|
29 March, Wednesday
|
Nueva Chicago – Defensores Unidos
|
|
0:0
|
|
30 March, Thursday
|
All Boys – San Martin SJ
|
|
1:1
|
|
31 March, Friday
|
San Martin T – Guillermo Brown
|
|
0:1
|
|
Almirante Brown – Gimnasia Mendoza
|
|
1:1
|
|
Temperley – Agropecuario
|
|
2:0
|
|
Rio Cuarto – Flandria
|
|
2:0
|
|
Defensores Belgrano – Alvarado
|
|
1:1
|
|
1 April, Saturday
|
San-Telmo – Nicolas Almagro
|
|
3:2
|
|
Deportivo Moron – Patronato
|
|
0:1
|
|
|
|
Round 10
|
4 April, Tuesday
|
Guillermo Brown – Temperley
|
|
2:2
|
|
Gimnasia Mendoza – Defensores Belgrano
|
|
1:0
|
|
Flandria – All Boys
|
|
2:1
|
|
Defensores Unidos – San Martin T
|
|
1:0
|
|
Alvarado – Rio Cuarto
|
|
2:1
|
|
Agropecuario – San-Telmo
|
|
2:1
|
|
5 April, Wednesday
|
Guemes – Deportivo Moron
|
|
0:0
|
|
San Martin SJ – Nueva Chicago
|
|
0:0
|
|
13 June, Tuesday
|
Patronato – Almirante Brown
|
|
0:1
|
|
|
Round 11
|
7 April, Friday
|
All Boys – Alvarado
|
|
2:1
|
|
Nicolas Almagro – Agropecuario
|
|
0:1
|
|
8 April, Saturday
|
San Martin T – San Martin SJ
|
|
4:1
|
|
Almirante Brown – Guemes
|
|
0:1
|
|
9 April, Sunday
|
San-Telmo – Guillermo Brown
|
|
1:2
|
|
Nueva Chicago – Flandria
|
|
1:0
|
|
10 April, Monday
|
Temperley – Defensores Unidos
|
|
1:0
|
|
Rio Cuarto – Gimnasia Mendoza
|
|
1:1
|
|
Defensores Belgrano – Patronato
|
|
2:0
|
|
|
|
Round 12
|
14 April, Friday
|
Patronato – Rio Cuarto
|
|
1:1
|
|
Flandria – San Martin T
|
|
2:1
|
|
Deportivo Moron – Almirante Brown
|
|
2:2
|
|
15 April, Saturday
|
Guillermo Brown – Nicolas Almagro
|
|
1:1
|
|
Gimnasia Mendoza – All Boys
|
|
0:0
|
|
Defensores Unidos – San-Telmo
|
|
3:2
|
|
Guemes – Defensores Belgrano
|
|
0:0
|
|
San Martin SJ – Temperley
|
|
3:1
|
|
Alvarado – Nueva Chicago
|
|
1:0
|
|
|
Round 13
|
21 April, Friday
|
Nueva Chicago – Gimnasia Mendoza
|
|
2:2
|
|
Rio Cuarto – Guemes
|
|
1:1
|
|
Agropecuario – Guillermo Brown
|
|
1:0
|
|
22 April, Saturday
|
Nicolas Almagro – Defensores Unidos
|
|
1:0
|
|
San-Telmo – San Martin SJ
|
|
0:2
|
|
All Boys – Patronato
|
|
0:1
|
|
23 April, Sunday
|
Defensores Belgrano – Deportivo Moron
|
|
0:1
|
|
24 April, Monday
|
San Martin T – Alvarado
|
|
2:0
|
|
Temperley – Flandria
|
|
0:2
|
|
|
|
Round 14
|
29 April, Saturday
|
Defensores Unidos – Agropecuario
|
|
2:0
|
|
29 April, Saturday
|
Gimnasia Mendoza – San Martin T
|
|
1:0
|
|
Flandria – San-Telmo
|
|
1:4
|
|
Deportivo Moron – Rio Cuarto
|
|
2:0
|
|
Guemes – All Boys
|
|
1:1
|
|
San Martin SJ – Nicolas Almagro
|
|
3:0
|
|
Alvarado – Temperley
|
|
0:1
|
|
Almirante Brown – Defensores Belgrano
|
|
0:0
|
|
30 April, Sunday
|
Patronato – Nueva Chicago
|
|
0:0
|
|
|
Round 15
|
4 May, Thursday
|
Nicolas Almagro – Flandria
|
|
3:1
|
|
5 May, Friday
|
Agropecuario – San Martin SJ
|
|
4:1
|
|
All Boys – Deportivo Moron
|
|
0:2
|
|
San-Telmo – Alvarado
|
|
1:1
|
|
Nueva Chicago – Guemes
|
|
1:2
|
|
6 May, Saturday
|
Guillermo Brown – Defensores Unidos
|
|
3:0
|
|
Rio Cuarto – Almirante Brown
|
|
2:0
|
|
Temperley – Gimnasia Mendoza
|
|
1:0
|
|
7 May, Sunday
|
San Martin T – Patronato
|
|
2:0
|
|
|
|
Round 16
|
12 May, Friday
|
Gimnasia Mendoza – San-Telmo
|
|
2:1
|
|
Deportivo Moron – Nueva Chicago
|
|
1:0
|
|
Defensores Belgrano – Rio Cuarto
|
|
1:0
|
|
Patronato – Temperley
|
|
3:1
|
|
13 May, Saturday
|
Alvarado – Nicolas Almagro
|
|
0:0
|
|
Almirante Brown – All Boys
|
|
3:0
|
|
Flandria – Agropecuario
|
|
2:1
|
|
15 May, Monday
|
Guemes – San Martin T
|
|
0:1
|
|
San Martin SJ – Guillermo Brown
|
|
2:1
|
|
|
Round 17
|
19 May, Friday
|
San-Telmo – Patronato
|
|
3:1
|
|
Nueva Chicago – Almirante Brown
|
|
3:0
|
|
Defensores Unidos – San Martin SJ
|
|
0:0
|
|
Temperley – Guemes
|
|
3:3
|
|
Nicolas Almagro – Gimnasia Mendoza
|
|
0:0
|
|
Agropecuario – Alvarado
|
|
3:1
|
|
20 May, Saturday
|
Guillermo Brown – Flandria
|
|
3:1
|
|
San Martin T – Deportivo Moron
|
|
2:0
|
|
22 May, Monday
|
All Boys – Defensores Belgrano
|
|
2:1
|
|
|
|
Round 18
|
26 May, Friday
|
Gimnasia Mendoza – Agropecuario
|
|
2:1
|
|
26 May, Friday
|
Rio Cuarto – All Boys
|
|
1:2
|
|
Guemes – San-Telmo
|
|
1:1
|
|
Almirante Brown – San Martin T
|
|
1:0
|
|
27 May, Saturday
|
Patronato – Nicolas Almagro
|
|
1:0
|
|
Flandria – Defensores Unidos
|
|
0:2
|
|
Alvarado – Guillermo Brown
|
|
2:0
|
|
Deportivo Moron – Temperley
|
|
2:0
|
|
30 May, Tuesday
|
Defensores Belgrano – Nueva Chicago
|
|
0:0
|
|
|
Round 19
|
2 June, Friday
|
Nicolas Almagro – Guemes
|
|
1:1
|
|
Agropecuario – Patronato
|
|
2:1
|
|
3 June, Saturday
|
San-Telmo – Deportivo Moron
|
|
2:1
|
|
San Martin T – Defensores Belgrano
|
|
2:0
|
|
Nueva Chicago – Rio Cuarto
|
|
2:0
|
|
Guillermo Brown – Gimnasia Mendoza
|
|
1:2
|
|
Defensores Unidos – Alvarado
|
|
0:0
|
|
Temperley – Almirante Brown
|
|
1:1
|
|
4 June, Sunday
|
San Martin SJ – Flandria
|
|
3:1
|
|
|
|
|
|
Round 22
|
23 June, Friday
|
Defensores Unidos – Guemes
|
|
1:0
|
|
San-Telmo – Rio Cuarto
|
|
0:1
|
|
San Martin SJ – Patronato
|
|
2:1
|
|
Nicolas Almagro – Defensores Belgrano
|
|
2:1
|
|
Agropecuario – Almirante Brown
|
|
4:0
|
|
24 June, Saturday
|
San Martin T – Nueva Chicago
|
|
1:1
|
|
Guillermo Brown – Deportivo Moron
|
|
0:2
|
|
Temperley – All Boys
|
|
1:1
|
|
26 June, Monday
|
Flandria – Gimnasia Mendoza
|
|
1:1
|
|
|
Round 23
|
30 June, Friday
|
Almirante Brown – Guillermo Brown
|
|
0:0
|
|
Guemes – San Martin SJ
|
|
4:0
|
|
1 July, Saturday
|
Nueva Chicago – Temperley
|
|
0:0
|
|
Gimnasia Mendoza – Alvarado
|
|
3:1
|
|
Rio Cuarto – Nicolas Almagro
|
|
1:0
|
|
Deportivo Moron – Defensores Unidos
|
|
1:0
|
|
Defensores Belgrano – Agropecuario
|
|
1:0
|
|
Patronato – Flandria
|
|
3:1
|
|
3 July, Monday
|
All Boys – San-Telmo
|
|
1:0
|
|
|
|
|
|
Round 26
|
21 July, Friday
|
San-Telmo – Temperley
|
|
0:0
|
|
Guillermo Brown – All Boys
|
|
2:1
|
|
Defensores Unidos – Rio Cuarto
|
|
0:1
|
|
Agropecuario – Nueva Chicago
|
|
2:1
|
|
22 July, Saturday
|
Alvarado – Deportivo Moron
|
|
0:2
|
|
Gimnasia Mendoza – Guemes
|
|
0:1
|
|
Flandria – Almirante Brown
|
|
0:2
|
|
Nicolas Almagro – San Martin T
|
|
0:0
|
|
24 July, Monday
|
San Martin SJ – Defensores Belgrano
|
|
1:3
|
|
|
Round 27
|
28 July, Friday
|
Nueva Chicago – Guillermo Brown
|
|
3:2
|
|
Rio Cuarto – San Martin SJ
|
|
3:2
|
|
Deportivo Moron – Gimnasia Mendoza
|
|
2:2
|
|
Temperley – Nicolas Almagro
|
|
3:1
|
|
29 July, Saturday
|
Guemes – Patronato
|
|
1:0
|
|
Almirante Brown – Alvarado
|
|
1:0
|
|
30 July, Sunday
|
Defensores Belgrano – Flandria
|
|
4:2
|
|
San Martin T – Agropecuario
|
|
1:1
|
|
31 July, Monday
|
All Boys – Defensores Unidos
|
|
1:0
|
|
|
|
Round 28
|
4 August, Friday
|
Nicolas Almagro – San-Telmo
|
|
2:0
|
|
5 August, Saturday
|
San Martin SJ – All Boys
|
|
2:0
|
|
Alvarado – Defensores Belgrano
|
|
0:0
|
|
Guillermo Brown – San Martin T
|
|
3:0
|
|
Defensores Unidos – Nueva Chicago
|
|
0:0
|
|
6 August, Sunday
|
Flandria – Rio Cuarto
|
|
1:0
|
|
Patronato – Deportivo Moron
|
|
3:2
|
|
Agropecuario – Temperley
|
|
1:3
|
|
7 August, Monday
|
Gimnasia Mendoza – Almirante Brown
|
|
4:1
|
|
|
Round 29
|
14 August, Monday
|
San-Telmo – Agropecuario
|
|
0:1
|
|
Rio Cuarto – Alvarado
|
|
1:1
|
|
15 August, Tuesday
|
San Martin T – Defensores Unidos
|
|
1:0
|
|
Nueva Chicago – San Martin SJ
|
|
0:0
|
|
Deportivo Moron – Guemes
|
|
1:1
|
|
Defensores Belgrano – Gimnasia Mendoza
|
|
1:0
|
|
Temperley – Guillermo Brown
|
|
0:0
|
|
Almirante Brown – Patronato
|
|
2:0
|
|
All Boys – Flandria
|
|
1:0
|
|
|
|
Round 30
|
19 August, Saturday
|
Guillermo Brown – San-Telmo
|
|
1:1
|
|
Patronato – Defensores Belgrano
|
|
1:2
|
|
Alvarado – All Boys
|
|
0:0
|
|
Agropecuario – Nicolas Almagro
|
|
1:1
|
|
20 August, Sunday
|
Defensores Unidos – Temperley
|
|
1:1
|
|
Flandria – Nueva Chicago
|
|
0:1
|
|
21 August, Monday
|
Guemes – Almirante Brown
|
|
0:0
|
|
Gimnasia Mendoza – Rio Cuarto
|
|
1:0
|
|
San Martin SJ – San Martin T
|
|
0:0
|
|
|
Round 31
|
25 August, Friday
|
Temperley – San Martin SJ
|
|
0:1
|
|
Nueva Chicago – Alvarado
|
|
1:4
|
|
San-Telmo – Defensores Unidos
|
|
1:1
|
|
Defensores Belgrano – Guemes
|
|
4:1
|
|
26 August, Saturday
|
San Martin T – Flandria
|
|
2:0
|
|
Rio Cuarto – Patronato
|
|
2:1
|
|
Almirante Brown – Deportivo Moron
|
|
0:1
|
|
Nicolas Almagro – Guillermo Brown
|
|
2:0
|
|
28 August, Monday
|
All Boys – Gimnasia Mendoza
|
|
3:1
|
|
|
|
Round 32
|
1 September, Friday
|
Defensores Unidos – Nicolas Almagro
|
|
1:0
|
|
Guemes – Rio Cuarto
|
|
1:0
|
|
Patronato – All Boys
|
|
3:2
|
|
2 September, Saturday
|
Guillermo Brown – Agropecuario
|
|
1:0
|
|
Alvarado – San Martin T
|
|
1:1
|
|
Flandria – Temperley
|
|
2:3
|
|
3 September, Sunday
|
San Martin SJ – San-Telmo
|
|
1:2
|
|
Deportivo Moron – Defensores Belgrano
|
|
3:2
|
|
4 September, Monday
|
Gimnasia Mendoza – Nueva Chicago
|
|
2:1
|
|
|
Round 33
|
8 September, Friday
|
Temperley – Alvarado
|
|
2:1
|
|
9 September, Saturday
|
Agropecuario – Defensores Unidos
|
|
2:0
|
|
All Boys – Guemes
|
|
0:2
|
|
San-Telmo – Flandria
|
|
2:1
|
|
San Martin T – Gimnasia Mendoza
|
|
4:0
|
|
10 September, Sunday
|
Nueva Chicago – Patronato
|
|
1:1
|
|
11 September, Monday
|
Rio Cuarto – Deportivo Moron
|
|
2:1
|
|
Defensores Belgrano – Almirante Brown
|
|
0:1
|
|
19 September, Tuesday
|
Nicolas Almagro – San Martin SJ
|
|
0:3
|
|
|
|
Round 34
|
15 September, Friday
|
Defensores Unidos – Guillermo Brown
|
|
2:1
|
|
Guemes – Nueva Chicago
|
|
1:0
|
|
San Martin SJ – Agropecuario
|
|
1:1
|
|
Gimnasia Mendoza – Temperley
|
|
1:1
|
|
Alvarado – San-Telmo
|
|
1:0
|
|
Almirante Brown – Rio Cuarto
|
|
0:2
|
|
Flandria – Nicolas Almagro
|
|
1:0
|
|
16 September, Saturday
|
Deportivo Moron – All Boys
|
|
0:0
|
|
Patronato – San Martin T
|
|
1:3
|
|
|
Round 35
|
22 September, Friday
|
Agropecuario – Flandria
|
|
3:0
|
|
San-Telmo – Gimnasia Mendoza
|
|
3:2
|
|
Temperley – Patronato
|
|
3:1
|
|
23 September, Saturday
|
San Martin T – Guemes
|
|
1:1
|
|
Nueva Chicago – Deportivo Moron
|
|
0:0
|
|
Guillermo Brown – San Martin SJ
|
|
1:0
|
|
Nicolas Almagro – Alvarado
|
|
1:1
|
|
24 September, Sunday
|
Rio Cuarto – Defensores Belgrano
|
|
1:0
|
|
25 September, Monday
|
All Boys – Almirante Brown
|
|
2:1
|
|
|
|
Round 36
|
28 September, Thursday
|
Flandria – Guillermo Brown
|
|
2:1
|
|
29 September, Friday
|
Almirante Brown – Nueva Chicago
|
|
1:0
|
|
San Martin SJ – Defensores Unidos
|
|
3:2
|
|
Guemes – Temperley
|
|
2:0
|
|
Defensores Belgrano – All Boys
|
|
1:0
|
|
30 September, Saturday
|
Gimnasia Mendoza – Nicolas Almagro
|
|
4:3
|
|
Patronato – San-Telmo
|
|
1:0
|
|
Alvarado – Agropecuario
|
|
1:2
|
|
2 October, Monday
|
Deportivo Moron – San Martin T
|
|
0:0
|
|
|
Round 37
|
5 October, Thursday
|
Guillermo Brown – Alvarado
|
|
2:0
|
|
Nueva Chicago – Defensores Belgrano
|
|
2:1
|
|
6 October, Friday
|
All Boys – Rio Cuarto
|
|
1:2
|
|
San-Telmo – Guemes
|
|
1:2
|
|
Agropecuario – Gimnasia Mendoza
|
|
0:0
|
|
Nicolas Almagro – Patronato
|
|
2:1
|
|
7 October, Saturday
|
San Martin T – Almirante Brown
|
|
0:0
|
|
Defensores Unidos – Flandria
|
|
0:0
|
|
Temperley – Deportivo Moron
|
|
1:1
|
|
|
|
Round 38
|
15 October, Sunday
|
Flandria – San Martin SJ
|
|
1:1
|
|
Rio Cuarto – Nueva Chicago
|
|
1:2
|
|
Deportivo Moron – San-Telmo
|
|
1:2
|
|
Defensores Belgrano – San Martin T
|
|
2:1
|
|
Guemes – Nicolas Almagro
|
|
1:0
|
|
Patronato – Agropecuario
|
|
1:1
|
|
Alvarado – Defensores Unidos
|
|
4:2
|
|
Almirante Brown – Temperley
|
|
2:0
|
|
Gimnasia Mendoza – Guillermo Brown
|
|
5:0
|
|
|