Kolejka 1
|
31 Lipiec, Piątek
|
Bełchatów – Olsztyn
|
|
0:1
|
|
Pogon Siedlce – Dolcan Zabki
|
|
0:4
|
|
Kluczbork – Chrobry Glogow
|
|
0:2
|
|
Miedz Legnica – Chojniczanka
|
|
2:2
|
|
Olimpia Grudziadz – Rozwój Katowice
|
|
0:1
|
|
Sandecja – Bytovia Bytow
|
|
0:1
|
|
Katowice – Wigry Suwalki
|
|
2:0
|
|
Arka Gdynia – Zawisza
|
|
1:1
|
|
1 Sierpieñ, Sobota
|
Zagłębie Lubin – Płock
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 2
|
7 Sierpieñ, Piątek
|
Bytovia Bytow – Olimpia Grudziadz
|
|
2:2
|
|
Chrobry Glogow – Pogon Siedlce
|
|
1:1
|
|
Miedz Legnica – Dolcan Zabki
|
|
1:1
|
|
Zawisza – Kluczbork
|
|
2:3
|
|
Katowice – Zagłębie Lubin
|
|
0:1
|
|
Bełchatów – Chojniczanka
|
|
2:1
|
|
Olsztyn – Sandecja
|
|
2:2
|
|
8 Sierpieñ, Sobota
|
Płock – Arka Gdynia
|
|
0:2
|
|
Wigry Suwalki – Rozwój Katowice
|
|
4:0
|
|
|
Kolejka 3
|
14 Sierpieñ, Piątek
|
Rozwój Katowice – Bytovia Bytow
|
|
1:1
|
|
Kluczbork – Płock
|
|
1:2
|
|
Olimpia Grudziadz – Olsztyn
|
|
2:0
|
|
Sandecja – Chojniczanka
|
|
3:1
|
|
Bełchatów – Dolcan Zabki
|
|
1:1
|
|
Zagłębie Lubin – Wigry Suwalki
|
|
2:3
|
|
Arka Gdynia – Katowice
|
|
1:0
|
|
15 Sierpieñ, Sobota
|
Pogon Siedlce – Zawisza
|
|
0:3
|
|
Miedz Legnica – Chrobry Glogow
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 4
|
21 Sierpieñ, Piątek
|
Zawisza – Miedz Legnica
|
|
4:1
|
|
21 Sierpieñ, Piątek
|
Chrobry Glogow – Bełchatów
|
|
1:2
|
|
Chojniczanka – Olimpia Grudziadz
|
|
2:1
|
|
Wigry Suwalki – Bytovia Bytow
|
|
2:2
|
|
Sandecja – Dolcan Zabki
|
|
3:2
|
|
Katowice – Kluczbork
|
|
5:1
|
|
Olsztyn – Rozwój Katowice
|
|
2:1
|
|
Płock – Pogon Siedlce
|
|
0:2
|
|
Zagłębie Lubin – Arka Gdynia
|
|
4:2
|
|
|
Kolejka 5
|
25 Sierpieñ, Wtorek
|
Rozwój Katowice – Chojniczanka
|
|
1:3
|
|
Kluczbork – Zagłębie Lubin
|
|
1:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Dolcan Zabki
|
|
1:1
|
|
Sandecja – Chrobry Glogow
|
|
1:1
|
|
Arka Gdynia – Wigry Suwalki
|
|
0:2
|
|
Bełchatów – Zawisza
|
|
2:1
|
|
26 Sierpieñ, Środa
|
Pogon Siedlce – Katowice
|
|
2:0
|
|
Miedz Legnica – Płock
|
|
1:0
|
|
22 Wrzesieñ, Wtorek
|
Bytovia Bytow – Olsztyn
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 6
|
28 Sierpieñ, Piątek
|
Zawisza – Sandecja
|
|
2:2
|
|
Arka Gdynia – Kluczbork
|
|
1:1
|
|
Dolcan Zabki – Rozwój Katowice
|
|
1:0
|
|
29 Sierpieñ, Sobota
|
Chrobry Glogow – Olimpia Grudziadz
|
|
2:1
|
|
Wigry Suwalki – Olsztyn
|
|
1:2
|
|
Katowice – Miedz Legnica
|
|
0:1
|
|
Płock – Bełchatów
|
|
2:0
|
|
Zagłębie Lubin – Pogon Siedlce
|
|
2:1
|
|
15 Wrzesieñ, Wtorek
|
Chojniczanka – Bytovia Bytow
|
|
1:6
|
|
|
Kolejka 7
|
4 Wrzesieñ, Piątek
|
Olimpia Grudziadz – Zawisza
|
|
2:3
|
|
4 Wrzesieñ, Piątek
|
Bytovia Bytow – Dolcan Zabki
|
|
1:4
|
|
Kluczbork – Wigry Suwalki
|
|
1:1
|
|
Sandecja – Płock
|
|
1:3
|
|
Olsztyn – Chojniczanka
|
|
2:0
|
|
Bełchatów – Katowice
|
|
1:2
|
|
5 Wrzesieñ, Sobota
|
Pogon Siedlce – Arka Gdynia
|
|
2:2
|
|
Rozwój Katowice – Chrobry Glogow
|
|
0:1
|
|
28 Wrzesieñ, Poniedziałek
|
Miedz Legnica – Zagłębie Lubin
|
|
1:4
|
|
|
|
Kolejka 8
|
10 Wrzesieñ, Czwartek
|
Zagłębie Lubin – Bełchatów
|
|
0:1
|
|
Chrobry Glogow – Bytovia Bytow
|
|
0:1
|
|
Katowice – Sandecja
|
|
2:4
|
|
11 Wrzesieñ, Piątek
|
Płock – Olimpia Grudziadz
|
|
3:0
|
|
Wigry Suwalki – Chojniczanka
|
|
0:1
|
|
Kluczbork – Pogon Siedlce
|
|
3:2
|
|
Dolcan Zabki – Olsztyn
|
|
1:0
|
|
Zawisza – Rozwój Katowice
|
|
2:1
|
|
13 Wrzesieñ, Niedziela
|
Arka Gdynia – Miedz Legnica
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 9
|
18 Wrzesieñ, Piątek
|
Bełchatów – Arka Gdynia
|
|
1:1
|
|
18 Wrzesieñ, Piątek
|
Sandecja – Zagłębie Lubin
|
|
3:3
|
|
Olimpia Grudziadz – Katowice
|
|
1:0
|
|
Miedz Legnica – Kluczbork
|
|
4:1
|
|
Rozwój Katowice – Płock
|
|
2:1
|
|
19 Wrzesieñ, Sobota
|
Pogon Siedlce – Wigry Suwalki
|
|
1:0
|
|
Bytovia Bytow – Zawisza
|
|
2:2
|
|
Chojniczanka – Dolcan Zabki
|
|
1:1
|
|
Olsztyn – Chrobry Glogow
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 10
|
24 Wrzesieñ, Czwartek
|
Zagłębie Lubin – Olimpia Grudziadz
|
|
0:0
|
|
Pogon Siedlce – Miedz Legnica
|
|
1:1
|
|
Katowice – Rozwój Katowice
|
|
2:2
|
|
25 Wrzesieñ, Piątek
|
Arka Gdynia – Sandecja
|
|
2:1
|
|
Płock – Bytovia Bytow
|
|
2:1
|
|
26 Wrzesieñ, Sobota
|
Chrobry Glogow – Chojniczanka
|
|
0:1
|
|
Wigry Suwalki – Dolcan Zabki
|
|
0:1
|
|
Kluczbork – Bełchatów
|
|
0:0
|
|
Zawisza – Olsztyn
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 11
|
1 Pażdziernik, Czwartek
|
Olimpia Grudziadz – Arka Gdynia
|
|
1:2
|
|
Miedz Legnica – Wigry Suwalki
|
|
0:0
|
|
Dolcan Zabki – Chrobry Glogow
|
|
1:1
|
|
2 Pażdziernik, Piątek
|
Bytovia Bytow – Katowice
|
|
0:3
|
|
Rozwój Katowice – Zagłębie Lubin
|
|
0:1
|
|
Chojniczanka – Zawisza
|
|
0:2
|
|
Sandecja – Kluczbork
|
|
1:2
|
|
Bełchatów – Pogon Siedlce
|
|
0:0
|
|
4 Pażdziernik, Niedziela
|
Olsztyn – Płock
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 12
|
8 Pażdziernik, Czwartek
|
Zagłębie Lubin – Bytovia Bytow
|
|
2:0
|
|
9 Pażdziernik, Piątek
|
Kluczbork – Olimpia Grudziadz
|
|
1:0
|
|
Miedz Legnica – Bełchatów
|
|
1:1
|
|
Katowice – Olsztyn
|
|
2:2
|
|
Płock – Chojniczanka
|
|
2:1
|
|
Arka Gdynia – Rozwój Katowice
|
|
4:0
|
|
Wigry Suwalki – Chrobry Glogow
|
|
1:2
|
|
10 Pażdziernik, Sobota
|
Pogon Siedlce – Sandecja
|
|
0:0
|
|
Zawisza – Dolcan Zabki
|
|
0:3
|
|
|
Kolejka 13
|
15 Pażdziernik, Czwartek
|
Olsztyn – Zagłębie Lubin
|
|
2:4
|
|
16 Pażdziernik, Piątek
|
Bytovia Bytow – Arka Gdynia
|
|
1:1
|
|
Rozwój Katowice – Kluczbork
|
|
0:1
|
|
Chojniczanka – Katowice
|
|
0:2
|
|
Olimpia Grudziadz – Pogon Siedlce
|
|
0:1
|
|
Sandecja – Miedz Legnica
|
|
3:2
|
|
Dolcan Zabki – Płock
|
|
0:1
|
|
Bełchatów – Wigry Suwalki
|
|
0:2
|
|
18 Pażdziernik, Niedziela
|
Chrobry Glogow – Zawisza
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 14
|
22 Pażdziernik, Czwartek
|
Zagłębie Lubin – Chojniczanka
|
|
2:1
|
|
Arka Gdynia – Olsztyn
|
|
0:1
|
|
23 Pażdziernik, Piątek
|
Pogon Siedlce – Rozwój Katowice
|
|
3:2
|
|
Wigry Suwalki – Zawisza
|
|
0:1
|
|
Kluczbork – Bytovia Bytow
|
|
1:1
|
|
Miedz Legnica – Olimpia Grudziadz
|
|
4:0
|
|
Bełchatów – Sandecja
|
|
1:0
|
|
24 Pażdziernik, Sobota
|
Katowice – Dolcan Zabki
|
|
2:0
|
|
Płock – Chrobry Glogow
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 15
|
30 Pażdziernik, Piątek
|
Chrobry Glogow – Katowice
|
|
0:0
|
|
30 Pażdziernik, Piątek
|
Rozwój Katowice – Miedz Legnica
|
|
2:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Bełchatów
|
|
1:3
|
|
Sandecja – Wigry Suwalki
|
|
1:0
|
|
Dolcan Zabki – Zagłębie Lubin
|
|
4:1
|
|
Olsztyn – Kluczbork
|
|
1:0
|
|
Bytovia Bytow – Pogon Siedlce
|
|
3:1
|
|
Zawisza – Płock
|
|
1:3
|
|
1 Listopad, Niedziela
|
Chojniczanka – Arka Gdynia
|
|
2:3
|
|
|
|
Kolejka 16
|
6 Listopad, Piątek
|
Arka Gdynia – Dolcan Zabki
|
|
3:2
|
|
6 Listopad, Piątek
|
Bełchatów – Rozwój Katowice
|
|
0:2
|
|
Sandecja – Olimpia Grudziadz
|
|
0:0
|
|
Miedz Legnica – Bytovia Bytow
|
|
2:0
|
|
Kluczbork – Chojniczanka
|
|
1:3
|
|
Wigry Suwalki – Płock
|
|
1:2
|
|
Katowice – Zawisza
|
|
1:0
|
|
7 Listopad, Sobota
|
Pogon Siedlce – Olsztyn
|
|
0:1
|
|
Zagłębie Lubin – Chrobry Glogow
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 18
|
19 Listopad, Czwartek
|
Dolcan Zabki – Pogon Siedlce
|
|
6:1
|
|
Olsztyn – Bełchatów
|
|
0:2
|
|
Zawisza – Arka Gdynia
|
|
2:2
|
|
20 Listopad, Piątek
|
Wigry Suwalki – Katowice
|
|
0:1
|
|
Rozwój Katowice – Olimpia Grudziadz
|
|
0:2
|
|
Chrobry Glogow – Kluczbork
|
|
5:1
|
|
Bytovia Bytow – Sandecja
|
|
1:0
|
|
21 Listopad, Sobota
|
Chojniczanka – Miedz Legnica
|
|
1:0
|
|
Płock – Zagłębie Lubin
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 19
|
26 Listopad, Czwartek
|
Arka Gdynia – Płock
|
|
4:2
|
|
27 Listopad, Piątek
|
Rozwój Katowice – Wigry Suwalki
|
|
1:3
|
|
Chojniczanka – Bełchatów
|
|
2:0
|
|
Kluczbork – Zawisza
|
|
0:1
|
|
Sandecja – Olsztyn
|
|
0:2
|
|
Olimpia Grudziadz – Bytovia Bytow
|
|
1:1
|
|
28 Listopad, Sobota
|
Zagłębie Lubin – Katowice
|
|
2:1
|
|
Pogon Siedlce – Chrobry Glogow
|
|
1:0
|
|
2 Grudzieñ, Środa
|
Dolcan Zabki – Miedz Legnica
|
|
3:4
|
|
|
|
Kolejka 20
|
3 Marzec, Czwartek
|
Wigry Suwalki – Zagłębie Lubin
|
|
0:2
|
|
Chrobry Glogow – Miedz Legnica
|
|
2:1
|
|
4 Marzec, Piątek
|
Bytovia Bytow – Rozwój Katowice
|
|
2:1
|
|
Chojniczanka – Sandecja
|
|
0:1
|
|
Dolcan Zabki – Bełchatów
|
|
0:3
|
|
Zawisza – Pogon Siedlce
|
|
1:0
|
|
Olsztyn – Olimpia Grudziadz
|
|
1:1
|
|
Płock – Kluczbork
|
|
3:0
|
|
5 Marzec, Sobota
|
Katowice – Arka Gdynia
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 21
|
10 Marzec, Czwartek
|
Arka Gdynia – Zagłębie Lubin
|
|
2:2
|
|
Rozwój Katowice – Olsztyn
|
|
2:1
|
|
11 Marzec, Piątek
|
Pogon Siedlce – Płock
|
|
0:0
|
|
Bytovia Bytow – Wigry Suwalki
|
|
0:0
|
|
Kluczbork – Katowice
|
|
1:2
|
|
Olimpia Grudziadz – Chojniczanka
|
|
1:0
|
|
Dolcan Zabki – Sandecja
|
|
0:3
|
|
Bełchatów – Chrobry Glogow
|
|
1:1
|
|
12 Marzec, Sobota
|
Miedz Legnica – Zawisza
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 22
|
17 Marzec, Czwartek
|
Płock – Miedz Legnica
|
|
2:0
|
|
18 Marzec, Piątek
|
Chrobry Glogow – Sandecja
|
|
1:1
|
|
Chojniczanka – Rozwój Katowice
|
|
1:3
|
|
Dolcan Zabki – Olimpia Grudziadz
|
|
0:3
|
|
Katowice – Pogon Siedlce
|
|
1:0
|
|
Olsztyn – Bytovia Bytow
|
|
0:0
|
|
19 Marzec, Sobota
|
Zagłębie Lubin – Kluczbork
|
|
0:2
|
|
Wigry Suwalki – Arka Gdynia
|
|
0:1
|
|
Zawisza – Bełchatów
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 23
|
23 Marzec, Środa
|
Bytovia Bytow – Chojniczanka
|
|
1:1
|
|
24 Marzec, Czwartek
|
Miedz Legnica – Katowice
|
|
1:1
|
|
25 Marzec, Piątek
|
Pogon Siedlce – Zagłębie Lubin
|
|
3:2
|
|
Rozwój Katowice – Dolcan Zabki
|
|
3:0
|
|
Kluczbork – Arka Gdynia
|
|
0:2
|
|
Olimpia Grudziadz – Chrobry Glogow
|
|
2:1
|
|
Sandecja – Zawisza
|
|
4:0
|
|
Olsztyn – Wigry Suwalki
|
|
2:2
|
|
28 Marzec, Poniedziałek
|
Bełchatów – Płock
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 24
|
31 Marzec, Czwartek
|
Zagłębie Lubin – Miedz Legnica
|
|
0:1
|
|
Arka Gdynia – Pogon Siedlce
|
|
3:0
|
|
Zawisza – Olimpia Grudziadz
|
|
1:1
|
|
1 Kwiecieñ, Piątek
|
Chrobry Glogow – Rozwój Katowice
|
|
1:2
|
|
Chojniczanka – Olsztyn
|
|
1:1
|
|
Wigry Suwalki – Kluczbork
|
|
2:2
|
|
Dolcan Zabki – Bytovia Bytow
|
|
0:3
|
|
Płock – Sandecja
|
|
0:0
|
|
2 Kwiecieñ, Sobota
|
Katowice – Bełchatów
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 25
|
7 Kwiecieñ, Czwartek
|
Olimpia Grudziadz – Płock
|
|
1:1
|
|
Bytovia Bytow – Chrobry Glogow
|
|
0:3
|
|
Miedz Legnica – Arka Gdynia
|
|
0:0
|
|
8 Kwiecieñ, Piątek
|
Pogon Siedlce – Kluczbork
|
|
3:0
|
|
Rozwój Katowice – Zawisza
|
|
1:3
|
|
Chojniczanka – Wigry Suwalki
|
|
0:1
|
|
Sandecja – Katowice
|
|
4:0
|
|
Olsztyn – Dolcan Zabki
|
|
3:0
|
|
9 Kwiecieñ, Sobota
|
Bełchatów – Zagłębie Lubin
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 26
|
14 Kwiecieñ, Czwartek
|
Arka Gdynia – Bełchatów
|
|
2:1
|
|
Płock – Rozwój Katowice
|
|
1:0
|
|
15 Kwiecieñ, Piątek
|
Chrobry Glogow – Olsztyn
|
|
3:0
|
|
Wigry Suwalki – Pogon Siedlce
|
|
3:1
|
|
Kluczbork – Miedz Legnica
|
|
0:0
|
|
Dolcan Zabki – Chojniczanka
|
|
0:3
|
|
Zawisza – Bytovia Bytow
|
|
2:3
|
|
Katowice – Olimpia Grudziadz
|
|
0:2
|
|
16 Kwiecieñ, Sobota
|
Zagłębie Lubin – Sandecja
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 27
|
21 Kwiecieñ, Czwartek
|
Sandecja – Arka Gdynia
|
|
0:1
|
|
22 Kwiecieñ, Piątek
|
Bytovia Bytow – Płock
|
|
1:2
|
|
Chojniczanka – Chrobry Glogow
|
|
1:1
|
|
Miedz Legnica – Pogon Siedlce
|
|
0:0
|
|
Olimpia Grudziadz – Zagłębie Lubin
|
|
4:2
|
|
Dolcan Zabki – Wigry Suwalki
|
|
0:3
|
|
Bełchatów – Kluczbork
|
|
0:2
|
|
Olsztyn – Zawisza
|
|
1:1
|
|
24 Kwiecieñ, Niedziela
|
Rozwój Katowice – Katowice
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 28
|
28 Kwiecieñ, Czwartek
|
Płock – Olsztyn
|
|
0:0
|
|
Katowice – Bytovia Bytow
|
|
0:2
|
|
Wigry Suwalki – Miedz Legnica
|
|
0:0
|
|
29 Kwiecieñ, Piątek
|
Pogon Siedlce – Bełchatów
|
|
1:0
|
|
Chrobry Glogow – Dolcan Zabki
|
|
3:0
|
|
Kluczbork – Sandecja
|
|
2:4
|
|
Zawisza – Chojniczanka
|
|
1:0
|
|
Arka Gdynia – Olimpia Grudziadz
|
|
0:0
|
|
30 Kwiecieñ, Sobota
|
Zagłębie Lubin – Rozwój Katowice
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 29
|
5 Maj, Czwartek
|
Rozwój Katowice – Arka Gdynia
|
|
1:4
|
|
Chrobry Glogow – Wigry Suwalki
|
|
3:0
|
|
Bytovia Bytow – Zagłębie Lubin
|
|
3:0
|
|
6 Maj, Piątek
|
Olimpia Grudziadz – Kluczbork
|
|
1:2
|
|
Sandecja – Pogon Siedlce
|
|
3:0
|
|
Dolcan Zabki – Zawisza
|
|
0:3
|
|
Bełchatów – Miedz Legnica
|
|
0:1
|
|
Olsztyn – Katowice
|
|
0:0
|
|
7 Maj, Sobota
|
Chojniczanka – Płock
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 30
|
9 Maj, Poniedziałek
|
Zagłębie Lubin – Olsztyn
|
|
2:1
|
|
Arka Gdynia – Bytovia Bytow
|
|
1:1
|
|
10 Maj, Wtorek
|
Pogon Siedlce – Olimpia Grudziadz
|
|
1:2
|
|
Wigry Suwalki – Bełchatów
|
|
2:2
|
|
Kluczbork – Rozwój Katowice
|
|
1:0
|
|
Miedz Legnica – Sandecja
|
|
3:1
|
|
Zawisza – Chrobry Glogow
|
|
4:1
|
|
Katowice – Chojniczanka
|
|
2:2
|
|
Płock – Dolcan Zabki
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 31
|
13 Maj, Piątek
|
Olsztyn – Arka Gdynia
|
|
0:4
|
|
13 Maj, Piątek
|
Bytovia Bytow – Kluczbork
|
|
2:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Miedz Legnica
|
|
0:1
|
|
Dolcan Zabki – Katowice
|
|
0:3
|
|
Zawisza – Wigry Suwalki
|
|
1:2
|
|
14 Maj, Sobota
|
Chrobry Glogow – Płock
|
|
2:0
|
|
Rozwój Katowice – Pogon Siedlce
|
|
0:2
|
|
Chojniczanka – Zagłębie Lubin
|
|
2:0
|
|
Sandecja – Bełchatów
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 32
|
20 Maj, Piątek
|
Płock – Zawisza
|
|
5:0
|
|
20 Maj, Piątek
|
Pogon Siedlce – Bytovia Bytow
|
|
0:0
|
|
Wigry Suwalki – Sandecja
|
|
2:0
|
|
Kluczbork – Olsztyn
|
|
3:0
|
|
Miedz Legnica – Rozwój Katowice
|
|
4:0
|
|
Katowice – Chrobry Glogow
|
|
0:0
|
|
Bełchatów – Olimpia Grudziadz
|
|
1:2
|
|
Zagłębie Lubin – Dolcan Zabki
|
|
3:0
|
|
21 Maj, Sobota
|
Arka Gdynia – Chojniczanka
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 33
|
28 Maj, Sobota
|
Bytovia Bytow – Miedz Legnica
|
|
0:0
|
|
Chrobry Glogow – Zagłębie Lubin
|
|
1:3
|
|
Rozwój Katowice – Bełchatów
|
|
2:1
|
|
Chojniczanka – Kluczbork
|
|
3:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Sandecja
|
|
3:2
|
|
Dolcan Zabki – Arka Gdynia
|
|
0:3
|
|
Zawisza – Katowice
|
|
0:3
|
|
Olsztyn – Pogon Siedlce
|
|
2:0
|
|
Płock – Wigry Suwalki
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 34
|
4 Czerwiec, Sobota
|
Wigry Suwalki – Olimpia Grudziadz
|
|
2:1
|
|
Kluczbork – Dolcan Zabki
|
|
3:0
|
|
Miedz Legnica – Olsztyn
|
|
1:0
|
|
Sandecja – Rozwój Katowice
|
|
1:0
|
|
Katowice – Płock
|
|
2:1
|
|
Bełchatów – Bytovia Bytow
|
|
5:1
|
|
Arka Gdynia – Chrobry Glogow
|
|
1:1
|
|
Zagłębie Lubin – Zawisza
|
|
2:1
|
|
Pogon Siedlce – Chojniczanka
|
|
1:0
|
|
|