|
Kolejka 2
|
27 Lipiec, Piątek
|
Warta Poznan – Garbarnia Kraków
|
|
1:1
|
|
27 Lipiec, Piątek
|
Rakow Czestochowa – Jastrzębie
|
|
2:2
|
|
Puszcza Niepołomice – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
Bytovia Bytow – Olsztyn
|
|
0:0
|
|
Tychy – Chrobry Glogow
|
|
1:1
|
|
Wigry Suwalki – Chojniczanka
|
|
1:1
|
|
Odra Opole – Sandecja
|
|
1:0
|
|
Bielsko-Biała – Nieciecza
|
|
1:2
|
|
ŁKS Łódź – Katowice
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 3
|
3 Sierpieñ, Piątek
|
Katowice – Tychy
|
|
1:1
|
|
3 Sierpieñ, Piątek
|
Garbarnia Kraków – Bytovia Bytow
|
|
0:3
|
|
Chojniczanka – Rakow Czestochowa
|
|
2:1
|
|
Nieciecza – ŁKS Łódź
|
|
1:1
|
|
Odra Opole – Wigry Suwalki
|
|
2:2
|
|
Warta Poznan – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
Olsztyn – Bielsko-Biała
|
|
3:1
|
|
Jastrzębie – Puszcza Niepołomice
|
|
0:2
|
|
Chrobry Glogow – Sandecja
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 4 (Wideo)
|
10 Sierpieñ, Piątek
|
Rakow Czestochowa – Odra Opole
|
|
1:0
|
|
10 Sierpieñ, Piątek
|
Puszcza Niepołomice – Warta Poznan
|
|
0:1
|
|
Bytovia Bytow – Stal Mielec
|
|
1:2
|
|
Tychy – Nieciecza
|
|
2:1
|
|
Wigry Suwalki – Chrobry Glogow
|
|
0:1
|
|
Sandecja – Katowice
|
|
1:0
|
|
Bielsko-Biała – Garbarnia Kraków
|
|
0:0
|
|
ŁKS Łódź – Olsztyn
|
|
1:0
|
|
Jastrzębie – Chojniczanka
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 5
|
17 Sierpieñ, Piątek
|
Stal Mielec – Bielsko-Biała
|
|
0:1
|
|
17 Sierpieñ, Piątek
|
Garbarnia Kraków – ŁKS Łódź
|
|
3:2
|
|
Chojniczanka – Puszcza Niepołomice
|
|
1:1
|
|
Nieciecza – Sandecja
|
|
1:1
|
|
Odra Opole – Jastrzębie
|
|
1:2
|
|
Katowice – Wigry Suwalki
|
|
2:0
|
|
Olsztyn – Tychy
|
|
3:0
|
|
Chrobry Glogow – Rakow Czestochowa
|
|
0:1
|
|
4 Wrzesieñ, Wtorek
|
Warta Poznan – Bytovia Bytow
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 6
|
21 Sierpieñ, Wtorek
|
Rakow Czestochowa – Katowice
|
|
2:0
|
|
Puszcza Niepołomice – Bytovia Bytow
|
|
1:3
|
|
Chojniczanka – Odra Opole
|
|
4:1
|
|
Wigry Suwalki – Nieciecza
|
|
1:1
|
|
Sandecja – Olsztyn
|
|
1:0
|
|
Bielsko-Biała – Warta Poznan
|
|
4:1
|
|
Jastrzębie – Chrobry Glogow
|
|
0:0
|
|
ŁKS Łódź – Stal Mielec
|
|
0:2
|
|
Tychy – Garbarnia Kraków
|
|
5:0
|
|
|
Kolejka 7
|
24 Sierpieñ, Piątek
|
Nieciecza – Rakow Czestochowa
|
|
0:1
|
|
Garbarnia Kraków – Sandecja
|
|
0:1
|
|
Bytovia Bytow – Bielsko-Biała
|
|
1:1
|
|
Chrobry Glogow – Chojniczanka
|
|
2:0
|
|
Odra Opole – Puszcza Niepołomice
|
|
1:1
|
|
Warta Poznan – ŁKS Łódź
|
|
0:2
|
|
Olsztyn – Wigry Suwalki
|
|
0:2
|
|
Katowice – Jastrzębie
|
|
0:1
|
|
27 Sierpieñ, Poniedziałek
|
Stal Mielec – Tychy
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 8
|
31 Sierpieñ, Piątek
|
Odra Opole – Chrobry Glogow
|
|
3:0
|
|
31 Sierpieñ, Piątek
|
Sandecja – Stal Mielec
|
|
2:0
|
|
Jastrzębie – Nieciecza
|
|
4:2
|
|
Chojniczanka – Katowice
|
|
2:1
|
|
Tychy – Warta Poznan
|
|
1:0
|
|
Puszcza Niepołomice – Bielsko-Biała
|
|
3:2
|
|
Rakow Czestochowa – Olsztyn
|
|
2:0
|
|
Wigry Suwalki – Garbarnia Kraków
|
|
2:1
|
|
ŁKS Łódź – Bytovia Bytow
|
|
2:3
|
|
|
Kolejka 9
|
7 Wrzesieñ, Piątek
|
Warta Poznan – Sandecja
|
|
1:3
|
|
Bytovia Bytow – Tychy
|
|
4:1
|
|
9 Wrzesieñ, Niedziela
|
Garbarnia Kraków – Rakow Czestochowa
|
|
1:1
|
|
18 Wrzesieñ, Wtorek
|
Bielsko-Biała – ŁKS Łódź
|
|
0:3
|
|
Stal Mielec – Wigry Suwalki
|
|
0:0
|
|
Nieciecza – Chojniczanka
|
|
2:1
|
|
Chrobry Glogow – Puszcza Niepołomice
|
|
2:3
|
|
Olsztyn – Jastrzębie
|
|
1:2
|
|
Katowice – Odra Opole
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 10
|
14 Wrzesieñ, Piątek
|
Sandecja – Bytovia Bytow
|
|
1:1
|
|
Jastrzębie – Garbarnia Kraków
|
|
1:2
|
|
Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź
|
|
0:2
|
|
Chrobry Glogow – Katowice
|
|
2:0
|
|
Chojniczanka – Olsztyn
|
|
2:1
|
|
Wigry Suwalki – Warta Poznan
|
|
1:1
|
|
Odra Opole – Nieciecza
|
|
4:1
|
|
Tychy – Bielsko-Biała
|
|
2:2
|
|
16 Wrzesieñ, Niedziela
|
Rakow Czestochowa – Stal Mielec
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 11
|
21 Wrzesieñ, Piątek
|
Garbarnia Kraków – Chojniczanka
|
|
1:2
|
|
Bytovia Bytow – Wigry Suwalki
|
|
1:1
|
|
Nieciecza – Chrobry Glogow
|
|
1:2
|
|
Stal Mielec – Jastrzębie
|
|
0:0
|
|
Katowice – Puszcza Niepołomice
|
|
1:1
|
|
Olsztyn – Odra Opole
|
|
2:1
|
|
ŁKS Łódź – Tychy
|
|
0:0
|
|
Warta Poznan – Rakow Czestochowa
|
|
0:2
|
|
23 Wrzesieñ, Niedziela
|
Bielsko-Biała – Sandecja
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 12
|
28 Wrzesieñ, Piątek
|
Chrobry Glogow – Olsztyn
|
|
2:0
|
|
28 Wrzesieñ, Piątek
|
Rakow Czestochowa – Bytovia Bytow
|
|
2:1
|
|
Puszcza Niepołomice – Tychy
|
|
1:0
|
|
Chojniczanka – Stal Mielec
|
|
2:2
|
|
Wigry Suwalki – Bielsko-Biała
|
|
0:5
|
|
Sandecja – ŁKS Łódź
|
|
0:0
|
|
Katowice – Nieciecza
|
|
1:2
|
|
Jastrzębie – Warta Poznan
|
|
0:0
|
|
Odra Opole – Garbarnia Kraków
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 13
|
5 Pażdziernik, Piątek
|
Stal Mielec – Odra Opole
|
|
1:1
|
|
5 Pażdziernik, Piątek
|
Garbarnia Kraków – Chrobry Glogow
|
|
0:1
|
|
Bytovia Bytow – Jastrzębie
|
|
1:2
|
|
Tychy – Sandecja
|
|
0:1
|
|
Nieciecza – Puszcza Niepołomice
|
|
2:2
|
|
Warta Poznan – Chojniczanka
|
|
1:1
|
|
Bielsko-Biała – Rakow Czestochowa
|
|
0:0
|
|
Olsztyn – Katowice
|
|
0:1
|
|
ŁKS Łódź – Wigry Suwalki
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 14
|
12 Pażdziernik, Piątek
|
Chrobry Glogow – Stal Mielec
|
|
0:0
|
|
Chojniczanka – Bytovia Bytow
|
|
1:1
|
|
Wigry Suwalki – Tychy
|
|
2:2
|
|
23 Pażdziernik, Wtorek
|
Katowice – Garbarnia Kraków
|
|
1:2
|
|
23 Pażdziernik, Wtorek
|
Nieciecza – Olsztyn
|
|
1:1
|
|
Odra Opole – Warta Poznan
|
|
2:1
|
|
Jastrzębie – Bielsko-Biała
|
|
2:1
|
|
Puszcza Niepołomice – Sandecja
|
|
1:0
|
|
Rakow Czestochowa – ŁKS Łódź
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 15
|
18 Pażdziernik, Czwartek
|
Garbarnia Kraków – Nieciecza
|
|
1:3
|
|
Sandecja – Wigry Suwalki
|
|
2:0
|
|
Stal Mielec – Katowice
|
|
2:0
|
|
19 Pażdziernik, Piątek
|
Bielsko-Biała – Chojniczanka
|
|
2:1
|
|
Olsztyn – Puszcza Niepołomice
|
|
2:2
|
|
ŁKS Łódź – Jastrzębie
|
|
2:0
|
|
Bytovia Bytow – Odra Opole
|
|
1:1
|
|
Tychy – Rakow Czestochowa
|
|
0:0
|
|
20 Pażdziernik, Sobota
|
Warta Poznan – Chrobry Glogow
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 16
|
25 Pażdziernik, Czwartek
|
Chrobry Glogow – Bytovia Bytow
|
|
0:0
|
|
26 Pażdziernik, Piątek
|
Rakow Czestochowa – Sandecja
|
|
2:0
|
|
Odra Opole – Bielsko-Biała
|
|
0:1
|
|
Olsztyn – Garbarnia Kraków
|
|
1:0
|
|
Katowice – Warta Poznan
|
|
0:2
|
|
27 Pażdziernik, Sobota
|
Nieciecza – Stal Mielec
|
|
1:2
|
|
Chojniczanka – ŁKS Łódź
|
|
1:2
|
|
Puszcza Niepołomice – Wigry Suwalki
|
|
1:1
|
|
Jastrzębie – Tychy
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 17
|
2 Listopad, Piątek
|
Tychy – Chojniczanka
|
|
0:1
|
|
2 Listopad, Piątek
|
Garbarnia Kraków – Puszcza Niepołomice
|
|
0:1
|
|
Bytovia Bytow – Katowice
|
|
2:2
|
|
Wigry Suwalki – Rakow Czestochowa
|
|
0:3
|
|
Stal Mielec – Olsztyn
|
|
4:0
|
|
Warta Poznan – Nieciecza
|
|
1:2
|
|
Bielsko-Biała – Chrobry Glogow
|
|
3:0
|
|
ŁKS Łódź – Odra Opole
|
|
5:1
|
|
Sandecja – Jastrzębie
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 18
|
9 Listopad, Piątek
|
Tychy – Odra Opole
|
|
4:2
|
|
9 Listopad, Piątek
|
ŁKS Łódź – Chrobry Glogow
|
|
2:0
|
|
Warta Poznan – Olsztyn
|
|
0:1
|
|
Stal Mielec – Garbarnia Kraków
|
|
6:1
|
|
Sandecja – Chojniczanka
|
|
2:0
|
|
Wigry Suwalki – Jastrzębie
|
|
1:3
|
|
Bytovia Bytow – Nieciecza
|
|
2:2
|
|
Puszcza Niepołomice – Rakow Czestochowa
|
|
1:3
|
|
Bielsko-Biała – Katowice
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 19
|
16 Listopad, Piątek
|
Chrobry Glogow – Tychy
|
|
0:1
|
|
Olsztyn – Bytovia Bytow
|
|
3:2
|
|
Jastrzębie – Rakow Czestochowa
|
|
1:5
|
|
Garbarnia Kraków – Warta Poznan
|
|
2:1
|
|
27 Listopad, Wtorek
|
Chojniczanka – Wigry Suwalki
|
|
3:1
|
|
Nieciecza – Bielsko-Biała
|
|
1:0
|
|
Sandecja – Odra Opole
|
|
2:0
|
|
Stal Mielec – Puszcza Niepołomice
|
|
1:0
|
|
Katowice – ŁKS Łódź
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 20
|
23 Listopad, Piątek
|
Rakow Czestochowa – Chojniczanka
|
|
1:0
|
|
23 Listopad, Piątek
|
Puszcza Niepołomice – Jastrzębie
|
|
2:0
|
|
Bytovia Bytow – Garbarnia Kraków
|
|
1:1
|
|
Sandecja – Chrobry Glogow
|
|
1:0
|
|
Stal Mielec – Warta Poznan
|
|
2:0
|
|
Bielsko-Biała – Olsztyn
|
|
2:0
|
|
ŁKS Łódź – Nieciecza
|
|
1:1
|
|
Tychy – Katowice
|
|
4:0
|
|
26 Luty, Wtorek
|
Wigry Suwalki – Odra Opole
|
|
2:3
|
|
|
Kolejka 21
|
30 Listopad, Piątek
|
Warta Poznan – Puszcza Niepołomice
|
|
2:0
|
|
Olsztyn – ŁKS Łódź
|
|
2:2
|
|
Stal Mielec – Bytovia Bytow
|
|
2:1
|
|
Nieciecza – Tychy
|
|
3:1
|
|
Chojniczanka – Jastrzębie
|
|
1:1
|
|
Garbarnia Kraków – Bielsko-Biała
|
|
0:2
|
|
Katowice – Sandecja
|
|
0:0
|
|
Chrobry Glogow – Wigry Suwalki
|
|
0:2
|
|
2 Grudzieñ, Niedziela
|
Odra Opole – Rakow Czestochowa
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 22
|
1 Marzec, Piątek
|
Rakow Czestochowa – Chrobry Glogow
|
|
1:0
|
|
1 Marzec, Piątek
|
ŁKS Łódź – Garbarnia Kraków
|
|
3:0
|
|
Puszcza Niepołomice – Chojniczanka
|
|
0:2
|
|
Bytovia Bytow – Warta Poznan
|
|
0:0
|
|
Tychy – Olsztyn
|
|
0:2
|
|
Wigry Suwalki – Katowice
|
|
2:0
|
|
Sandecja – Nieciecza
|
|
0:0
|
|
Jastrzębie – Odra Opole
|
|
3:1
|
|
Bielsko-Biała – Stal Mielec
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 23
|
8 Marzec, Piątek
|
Bytovia Bytow – Puszcza Niepołomice
|
|
0:0
|
|
Chrobry Glogow – Jastrzębie
|
|
1:0
|
|
Nieciecza – Wigry Suwalki
|
|
1:0
|
|
Stal Mielec – ŁKS Łódź
|
|
0:1
|
|
Odra Opole – Chojniczanka
|
|
3:0
|
|
Katowice – Rakow Czestochowa
|
|
0:3
|
|
Warta Poznan – Bielsko-Biała
|
|
4:3
|
|
Olsztyn – Sandecja
|
|
0:0
|
|
Garbarnia Kraków – Tychy
|
|
1:3
|
|
|
|
Kolejka 24
|
15 Marzec, Piątek
|
Tychy – Stal Mielec
|
|
1:1
|
|
15 Marzec, Piątek
|
ŁKS Łódź – Warta Poznan
|
|
3:0
|
|
Jastrzębie – Katowice
|
|
1:2
|
|
Bielsko-Biała – Bytovia Bytow
|
|
3:1
|
|
Sandecja – Garbarnia Kraków
|
|
0:1
|
|
Wigry Suwalki – Olsztyn
|
|
1:2
|
|
Chojniczanka – Chrobry Glogow
|
|
1:2
|
|
Puszcza Niepołomice – Odra Opole
|
|
0:0
|
|
17 Marzec, Niedziela
|
Rakow Czestochowa – Nieciecza
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 25
|
22 Marzec, Piątek
|
Garbarnia Kraków – Wigry Suwalki
|
|
0:0
|
|
Olsztyn – Rakow Czestochowa
|
|
1:1
|
|
23 Marzec, Sobota
|
Warta Poznan – Tychy
|
|
1:1
|
|
2 Kwiecieñ, Wtorek
|
Bytovia Bytow – ŁKS Łódź
|
|
0:2
|
|
Chrobry Glogow – Odra Opole
|
|
1:2
|
|
Nieciecza – Jastrzębie
|
|
0:0
|
|
Stal Mielec – Sandecja
|
|
0:0
|
|
Katowice – Chojniczanka
|
|
2:2
|
|
Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 26
|
28 Marzec, Czwartek
|
Puszcza Niepołomice – Chrobry Glogow
|
|
3:0
|
|
ŁKS Łódź – Bielsko-Biała
|
|
3:0
|
|
29 Marzec, Piątek
|
Chojniczanka – Nieciecza
|
|
1:1
|
|
Jastrzębie – Olsztyn
|
|
1:1
|
|
Odra Opole – Katowice
|
|
0:4
|
|
Sandecja – Warta Poznan
|
|
2:1
|
|
Wigry Suwalki – Stal Mielec
|
|
0:1
|
|
Rakow Czestochowa – Garbarnia Kraków
|
|
1:0
|
|
Tychy – Bytovia Bytow
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 27
|
5 Kwiecieñ, Piątek
|
Garbarnia Kraków – Jastrzębie
|
|
0:1
|
|
Bytovia Bytow – Sandecja
|
|
1:1
|
|
Nieciecza – Odra Opole
|
|
3:0
|
|
Katowice – Chrobry Glogow
|
|
2:2
|
|
Warta Poznan – Wigry Suwalki
|
|
1:0
|
|
Bielsko-Biała – Tychy
|
|
2:0
|
|
Olsztyn – Chojniczanka
|
|
0:0
|
|
ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice
|
|
0:1
|
|
Stal Mielec – Rakow Czestochowa
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 28
|
12 Kwiecieñ, Piątek
|
Jastrzębie – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
12 Kwiecieñ, Piątek
|
Rakow Czestochowa – Warta Poznan
|
|
3:0
|
|
Puszcza Niepołomice – Katowice
|
|
1:2
|
|
Tychy – ŁKS Łódź
|
|
0:2
|
|
Chrobry Glogow – Nieciecza
|
|
0:1
|
|
Chojniczanka – Garbarnia Kraków
|
|
5:1
|
|
Wigry Suwalki – Bytovia Bytow
|
|
4:2
|
|
Sandecja – Bielsko-Biała
|
|
2:0
|
|
Odra Opole – Olsztyn
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 29
|
19 Kwiecieñ, Piątek
|
ŁKS Łódź – Sandecja
|
|
2:0
|
|
19 Kwiecieñ, Piątek
|
Garbarnia Kraków – Odra Opole
|
|
0:0
|
|
Bytovia Bytow – Rakow Czestochowa
|
|
2:2
|
|
Tychy – Puszcza Niepołomice
|
|
3:0
|
|
Nieciecza – Katowice
|
|
1:1
|
|
Warta Poznan – Jastrzębie
|
|
0:0
|
|
Bielsko-Biała – Wigry Suwalki
|
|
3:3
|
|
Olsztyn – Chrobry Glogow
|
|
0:2
|
|
Stal Mielec – Chojniczanka
|
|
4:2
|
|
|
|
Kolejka 30
|
23 Kwiecieñ, Wtorek
|
Puszcza Niepołomice – Nieciecza
|
|
1:0
|
|
Chrobry Glogow – Garbarnia Kraków
|
|
3:0
|
|
Chojniczanka – Warta Poznan
|
|
0:2
|
|
Wigry Suwalki – ŁKS Łódź
|
|
1:1
|
|
Sandecja – Tychy
|
|
1:3
|
|
Odra Opole – Stal Mielec
|
|
1:1
|
|
Katowice – Olsztyn
|
|
1:1
|
|
Jastrzębie – Bytovia Bytow
|
|
4:0
|
|
Rakow Czestochowa – Bielsko-Biała
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 31
|
26 Kwiecieñ, Piątek
|
Bytovia Bytow – Chojniczanka
|
|
2:1
|
|
Tychy – Wigry Suwalki
|
|
5:0
|
|
Sandecja – Puszcza Niepołomice
|
|
2:1
|
|
Warta Poznan – Odra Opole
|
|
2:1
|
|
Bielsko-Biała – Jastrzębie
|
|
2:2
|
|
Olsztyn – Nieciecza
|
|
3:0
|
|
ŁKS Łódź – Rakow Czestochowa
|
|
2:0
|
|
28 Kwiecieñ, Niedziela
|
Stal Mielec – Chrobry Glogow
|
|
5:1
|
|
29 Kwiecieñ, Poniedziałek
|
Garbarnia Kraków – Katowice
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 32
|
3 Maj, Piątek
|
Katowice – Stal Mielec
|
|
0:2
|
|
3 Maj, Piątek
|
Chrobry Glogow – Warta Poznan
|
|
1:1
|
|
Puszcza Niepołomice – Olsztyn
|
|
1:2
|
|
Rakow Czestochowa – Tychy
|
|
0:0
|
|
Chojniczanka – Bielsko-Biała
|
|
2:2
|
|
Nieciecza – Garbarnia Kraków
|
|
1:0
|
|
Wigry Suwalki – Sandecja
|
|
1:2
|
|
Odra Opole – Bytovia Bytow
|
|
2:1
|
|
Jastrzębie – ŁKS Łódź
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 33
|
30 Kwiecieñ, Wtorek
|
Tychy – Jastrzębie
|
|
2:1
|
|
10 Maj, Piątek
|
Garbarnia Kraków – Olsztyn
|
|
0:2
|
|
Wigry Suwalki – Puszcza Niepołomice
|
|
2:1
|
|
Sandecja – Rakow Czestochowa
|
|
2:2
|
|
Stal Mielec – Nieciecza
|
|
5:4
|
|
Warta Poznan – Katowice
|
|
0:1
|
|
Bielsko-Biała – Odra Opole
|
|
3:1
|
|
ŁKS Łódź – Chojniczanka
|
|
2:0
|
|
Bytovia Bytow – Chrobry Glogow
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 34
|
17 Maj, Piątek
|
Puszcza Niepołomice – Garbarnia Kraków
|
|
3:2
|
|
Chrobry Glogow – Bielsko-Biała
|
|
1:1
|
|
Chojniczanka – Tychy
|
|
4:1
|
|
Nieciecza – Warta Poznan
|
|
1:0
|
|
Odra Opole – ŁKS Łódź
|
|
3:3
|
|
Olsztyn – Stal Mielec
|
|
2:5
|
|
Jastrzębie – Sandecja
|
|
5:0
|
|
Katowice – Bytovia Bytow
|
|
1:2
|
|
Rakow Czestochowa – Wigry Suwalki
|
|
1:2
|
|
|