тур 1
|
28 липня, п`ятница
|
ЛАСК – Рапід Відень
|
|
1:1
|
|
29 липня, субота
|
Альтах – Зальцбург
|
|
0:2
|
|
Хартберг – Аустрія Лустенау
|
|
2:2
|
|
Вольфсберг – БВ Лінц
|
|
2:1
|
|
Сваровські-Тіроль – Клагенфурт
|
|
1:3
|
|
30 липня, неділя
|
Аустрія – Штурм
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 2
|
5 серпня, субота
|
Рапід Відень – Альтах
|
|
4:0
|
|
Штурм – ЛАСК
|
|
2:0
|
|
6 серпня, неділя
|
БВ Лінц – Хартберг
|
|
3:3
|
|
Аустрія Лустенау – Аустрія
|
|
0:2
|
|
Зальцбург – Сваровські-Тіроль
|
|
3:0
|
|
9 серпня, середа
|
Клагенфурт – Вольфсберг
|
|
2:2
|
|
|
тур 3
|
12 серпня, субота
|
Штурм – Клагенфурт
|
|
0:0
|
|
ЛАСК – БВ Лінц
|
|
2:0
|
|
Вольфсберг – Аустрія Лустенау
|
|
1:1
|
|
13 серпня, неділя
|
Альтах – Сваровські-Тіроль
|
|
1:0
|
|
Зальцбург – Аустрія
|
|
2:0
|
|
Рапід Відень – Хартберг
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 4
|
19 серпня, субота
|
Клагенфурт – Альтах
|
|
1:1
|
|
Аустрія Лустенау – Штурм
|
|
0:1
|
|
Сваровські-Тіроль – ЛАСК
|
|
1:1
|
|
20 серпня, неділя
|
Аустрія – Вольфсберг
|
|
0:0
|
|
Хартберг – Зальцбург
|
|
1:5
|
|
БВ Лінц – Рапід Відень
|
|
0:5
|
|
|
тур 5
|
26 серпня, субота
|
Вольфсберг – Зальцбург
|
|
1:2
|
|
Аустрія Лустенау – Альтах
|
|
0:3
|
|
Штурм – БВ Лінц
|
|
4:1
|
|
27 серпня, неділя
|
Рапід Відень – Сваровські-Тіроль
|
|
1:1
|
|
Хартберг – Клагенфурт
|
|
0:3
|
|
ЛАСК – Аустрія
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 6
|
2 вересня, субота
|
Альтах – Штурм
|
|
1:2
|
|
Вольфсберг – Хартберг
|
|
0:3
|
|
Сваровські-Тіроль – БВ Лінц
|
|
2:4
|
|
3 вересня, неділя
|
ЛАСК – Аустрія Лустенау
|
|
2:0
|
|
Зальцбург – Рапід Відень
|
|
2:0
|
|
Аустрія – Клагенфурт
|
|
2:2
|
|
|
тур 7
|
16 вересня, субота
|
Штурм – Зальцбург
|
|
2:2
|
|
Клагенфурт – ЛАСК
|
|
1:3
|
|
БВ Лінц – Альтах
|
|
1:1
|
|
17 вересня, неділя
|
Рапід Відень – Вольфсберг
|
|
3:3
|
|
Хартберг – Аустрія
|
|
2:1
|
|
Аустрія Лустенау – Сваровські-Тіроль
|
|
2:3
|
|
|
|
тур 8
|
23 вересня, субота
|
Сваровські-Тіроль – Вольфсберг
|
|
2:3
|
|
Клагенфурт – Аустрія Лустенау
|
|
1:0
|
|
Зальцбург – БВ Лінц
|
|
0:1
|
|
24 вересня, неділя
|
Рапід Відень – Штурм
|
|
1:1
|
|
Альтах – Аустрія
|
|
2:1
|
|
ЛАСК – Хартберг
|
|
0:0
|
|
|
тур 9
|
30 вересня, субота
|
Аустрія Лустенау – Зальцбург
|
|
0:4
|
|
Вольфсберг – ЛАСК
|
|
2:1
|
|
БВ Лінц – Клагенфурт
|
|
0:0
|
|
1 жовтня, неділя
|
Хартберг – Альтах
|
|
0:0
|
|
Штурм – Сваровські-Тіроль
|
|
1:0
|
|
Аустрія – Рапід Відень
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 10
|
7 жовтня, субота
|
Хартберг – Сваровські-Тіроль
|
|
3:0
|
|
Аустрія Лустенау – Рапід Відень
|
|
0:5
|
|
Вольфсберг – Штурм
|
|
1:2
|
|
8 жовтня, неділя
|
Аустрія – БВ Лінц
|
|
2:2
|
|
Клагенфурт – Зальцбург
|
|
2:2
|
|
ЛАСК – Альтах
|
|
1:0
|
|
|
тур 11
|
21 жовтня, субота
|
БВ Лінц – Аустрія Лустенау
|
|
0:0
|
|
Штурм – Хартберг
|
|
2:1
|
|
Зальцбург – ЛАСК
|
|
0:1
|
|
22 жовтня, неділя
|
Рапід Відень – Клагенфурт
|
|
2:3
|
|
Альтах – Вольфсберг
|
|
0:0
|
|
Сваровські-Тіроль – Аустрія
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 12
|
28 жовтня, субота
|
БВ Лінц – Вольфсберг
|
|
2:0
|
|
Клагенфурт – Сваровські-Тіроль
|
|
1:0
|
|
Зальцбург – Альтах
|
|
3:0
|
|
29 жовтня, неділя
|
Рапід Відень – ЛАСК
|
|
3:3
|
|
Штурм – Аустрія
|
|
0:1
|
|
Аустрія Лустенау – Хартберг
|
|
1:0
|
|
|
тур 13
|
4 листопада, субота
|
Аустрія – Аустрія Лустенау
|
|
1:0
|
|
Вольфсберг – Клагенфурт
|
|
4:0
|
|
Сваровські-Тіроль – Зальцбург
|
|
0:2
|
|
5 листопада, неділя
|
ЛАСК – Штурм
|
|
3:1
|
|
Хартберг – БВ Лінц
|
|
3:2
|
|
Альтах – Рапід Відень
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 14
|
11 листопада, субота
|
Хартберг – Рапід Відень
|
|
1:0
|
|
Сваровські-Тіроль – Альтах
|
|
5:1
|
|
БВ Лінц – ЛАСК
|
|
2:0
|
|
12 листопада, неділя
|
Аустрія – Зальцбург
|
|
0:0
|
|
Клагенфурт – Штурм
|
|
0:3
|
|
Аустрія Лустенау – Вольфсберг
|
|
0:3
|
|
|
тур 15
|
25 листопада, субота
|
ЛАСК – Сваровські-Тіроль
|
|
1:0
|
|
Штурм – Аустрія Лустенау
|
|
2:0
|
|
Зальцбург – Хартберг
|
|
0:1
|
|
26 листопада, неділя
|
Рапід Відень – БВ Лінц
|
|
1:0
|
|
Альтах – Клагенфурт
|
|
0:1
|
|
Вольфсберг – Аустрія
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 16
|
3 грудень, неділя
|
Аустрія – ЛАСК
|
|
0:0
|
|
Зальцбург – Вольфсберг
|
|
1:0
|
|
БВ Лінц – Штурм
|
|
1:1
|
|
4 грудень, понеділок
|
Клагенфурт – Хартберг
|
|
1:1
|
|
5 грудень, вівторок
|
Альтах – Аустрія Лустенау
|
|
3:0
|
|
Сваровські-Тіроль – Рапід Відень
|
|
1:2
|
|
|
тур 17
|
9 грудень, субота
|
Рапід Відень – Зальцбург
|
|
0:1
|
|
Клагенфурт – Аустрія
|
|
2:2
|
|
Аустрія Лустенау – ЛАСК
|
|
1:3
|
|
10 грудень, неділя
|
БВ Лінц – Сваровські-Тіроль
|
|
1:2
|
|
Хартберг – Вольфсберг
|
|
2:0
|
|
Штурм – Альтах
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 18
|
9 лютого, п`ятница
|
Зальцбург – Штурм
|
|
1:1
|
|
10 лютого, субота
|
Аустрія – Хартберг
|
|
3:1
|
|
Альтах – БВ Лінц
|
|
1:1
|
|
11 лютого, неділя
|
ЛАСК – Клагенфурт
|
|
2:2
|
|
Вольфсберг – Рапід Відень
|
|
0:2
|
|
Сваровські-Тіроль – Аустрія Лустенау
|
|
0:2
|
|
|
тур 19
|
17 лютого, субота
|
БВ Лінц – Зальцбург
|
|
1:1
|
|
Вольфсберг – Сваровські-Тіроль
|
|
4:1
|
|
Аустрія – Альтах
|
|
2:1
|
|
18 лютого, неділя
|
Штурм – Рапід Відень
|
|
1:1
|
|
Хартберг – ЛАСК
|
|
0:0
|
|
Аустрія Лустенау – Клагенфурт
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 20
|
24 лютого, субота
|
ЛАСК – Вольфсберг
|
|
0:1
|
|
Альтах – Хартберг
|
|
1:2
|
|
Зальцбург – Аустрія Лустенау
|
|
7:0
|
|
25 лютого, неділя
|
Рапід Відень – Аустрія
|
|
3:0
|
|
Клагенфурт – БВ Лінц
|
|
2:0
|
|
Сваровські-Тіроль – Штурм
|
|
0:2
|
|
|
тур 21
|
3 березня, неділя
|
БВ Лінц – Аустрія
|
|
1:2
|
|
Сваровські-Тіроль – Хартберг
|
|
1:0
|
|
Альтах – ЛАСК
|
|
0:0
|
|
Штурм – Вольфсберг
|
|
4:0
|
|
Зальцбург – Клагенфурт
|
|
1:0
|
|
Рапід Відень – Аустрія Лустенау
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 22
|
9 березня, субота
|
ЛАСК – Зальцбург
|
|
0:1
|
|
10 березня, неділя
|
Аустрія – Сваровські-Тіроль
|
|
2:0
|
|
Хартберг – Штурм
|
|
1:1
|
|
Клагенфурт – Рапід Відень
|
|
1:1
|
|
Аустрія Лустенау – БВ Лінц
|
|
2:0
|
|
Вольфсберг – Альтах
|
|
1:1
|
|
|