|
тур 2
|
29 липня, субота
|
Единство – Рудар Пл
|
|
1:0
|
|
Петровац – Младость ДГ
|
|
1:0
|
|
30 липня, неділя
|
Морнар – Сутьеска
|
|
1:1
|
|
Арсенал Тіват – Езеро
|
|
2:2
|
|
9 серпня, середа
|
Будучность – Дечіч
|
|
1:1
|
|
|
|
|
|
тур 6
|
25 серпня, п`ятница
|
Младость ДГ – Езеро
|
|
1:2
|
|
26 серпня, субота
|
Дечіч – Рудар Пл
|
|
0:1
|
|
Морнар – Единство
|
|
4:3
|
|
Петровац – Сутьеска
|
|
1:1
|
|
Будучность – Арсенал Тіват
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 8
|
16 вересня, субота
|
Петровац – Единство
|
|
1:1
|
|
Морнар – Будучность
|
|
0:0
|
|
Рудар Пл – Езеро
|
|
0:1
|
|
Младость ДГ – Арсенал Тіват
|
|
2:1
|
|
17 вересня, неділя
|
Дечіч – Сутьеска
|
|
0:4
|
|
|
тур 9
|
23 вересня, субота
|
Арсенал Тіват – Дечіч
|
|
0:1
|
|
Сутьеска – Рудар Пл
|
|
1:0
|
|
Единство – Младость ДГ
|
|
2:1
|
|
Будучность – Петровац
|
|
2:1
|
|
Езеро – Морнар
|
|
0:1
|
|
|
|
|
|
тур 12
|
7 жовтня, субота
|
Арсенал Тіват – Сутьеска
|
|
1:1
|
|
Морнар – Младость ДГ
|
|
2:1
|
|
Единство – Езеро
|
|
2:3
|
|
Петровац – Дечіч
|
|
2:3
|
|
8 жовтня, неділя
|
Будучность – Рудар Пл
|
|
2:0
|
|
|
тур 13
|
21 жовтня, субота
|
Рудар Пл – Петровац
|
|
1:0
|
|
Арсенал Тіват – Морнар
|
|
2:2
|
|
Сутьеска – Единство
|
|
2:0
|
|
Дечіч – Младость ДГ
|
|
4:1
|
|
22 жовтня, неділя
|
Езеро – Будучность
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 14
|
28 жовтня, субота
|
Младость ДГ – Рудар Пл
|
|
0:1
|
|
Морнар – Дечіч
|
|
0:1
|
|
Единство – Арсенал Тіват
|
|
3:2
|
|
Петровац – Езеро
|
|
0:0
|
|
Будучность – Сутьеска
|
|
1:0
|
|
|
тур 15
|
4 листопада, субота
|
Езеро – Младость ДГ
|
|
2:0
|
|
5 листопада, неділя
|
Рудар Пл – Дечіч
|
|
0:1
|
|
Арсенал Тіват – Будучность
|
|
1:1
|
|
Единство – Морнар
|
|
1:1
|
|
Сутьеска – Петровац
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 16
|
3 листопада, п`ятница
|
Морнар – Рудар Пл
|
|
2:1
|
|
11 листопада, субота
|
Младость ДГ – Сутьеска
|
|
1:1
|
|
Дечіч – Езеро
|
|
0:0
|
|
Петровац – Арсенал Тіват
|
|
1:1
|
|
Будучность – Единство
|
|
3:2
|
|
|
тур 17
|
26 листопада, неділя
|
Будучность – Морнар
|
|
4:3
|
|
Сутьеска – Дечіч
|
|
1:1
|
|
Арсенал Тіват – Младость ДГ
|
|
0:2
|
|
27 листопада, понеділок
|
Езеро – Рудар Пл
|
|
4:1
|
|
28 листопада, вівторок
|
Единство – Петровац
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 18
|
2 грудень, субота
|
Петровац – Будучность
|
|
2:2
|
|
Дечіч – Арсенал Тіват
|
|
0:1
|
|
Рудар Пл – Сутьеска
|
|
1:2
|
|
Младость ДГ – Единство
|
|
2:0
|
|
4 грудень, понеділок
|
Морнар – Езеро
|
|
2:1
|
|
|
тур 19
|
9 грудень, субота
|
Рудар Пл – Арсенал Тіват
|
|
2:0
|
|
Дечіч – Единство
|
|
3:1
|
|
Петровац – Морнар
|
|
0:0
|
|
10 грудень, неділя
|
Езеро – Сутьеска
|
|
0:0
|
|
Младость ДГ – Будучность
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 20
|
17 лютого, субота
|
Арсенал Тіват – Езеро
|
|
3:1
|
|
Единство – Рудар Пл
|
|
1:0
|
|
Петровац – Младость ДГ
|
|
3:2
|
|
18 лютого, неділя
|
Будучность – Дечіч
|
|
2:2
|
|
Морнар – Сутьеска
|
|
1:0
|
|
|
тур 21
|
24 лютого, субота
|
Младость ДГ – Морнар
|
|
1:2
|
|
Рудар Пл – Будучность
|
|
3:0
|
|
Езеро – Единство
|
|
0:3
|
|
Сутьеска – Арсенал Тіват
|
|
1:1
|
|
25 лютого, неділя
|
Дечіч – Петровац
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 22
|
28 лютого, середа
|
Младость ДГ – Дечіч
|
|
0:3
|
|
Морнар – Арсенал Тіват
|
|
0:0
|
|
Единство – Сутьеска
|
|
0:1
|
|
Петровац – Рудар Пл
|
|
1:1
|
|
Будучность – Езеро
|
|
0:1
|
|
|
тур 23
|
3 березня, неділя
|
Рудар Пл – Младость ДГ
|
|
1:2
|
|
Езеро – Петровац
|
|
0:2
|
|
Арсенал Тіват – Единство
|
|
1:1
|
|
Сутьеска – Будучность
|
|
1:1
|
|
Дечіч – Морнар
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 24
|
10 березня, неділя
|
Младость ДГ – Езеро
|
|
0:1
|
|
Дечіч – Рудар Пл
|
|
3:1
|
|
Морнар – Единство
|
|
0:0
|
|
Петровац – Сутьеска
|
|
1:2
|
|
Будучность – Арсенал Тіват
|
|
6:0
|
|
|
тур 25
|
13 березня, середа
|
Единство – Будучность
|
|
1:2
|
|
Сутьеска – Младость ДГ
|
|
2:1
|
|
Арсенал Тіват – Петровац
|
|
1:1
|
|
Езеро – Дечіч
|
|
1:1
|
|
Рудар Пл – Морнар
|
|
0:0
|
|
|
|
|
тур 27
|
30 березня, субота
|
Езеро – Морнар
|
|
3:1
|
|
Арсенал Тіват – Дечіч
|
|
0:2
|
|
Сутьеска – Рудар Пл
|
|
2:1
|
|
Единство – Младость ДГ
|
|
0:0
|
|
Будучность – Петровац
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 28
|
3 квітня, середа
|
Арсенал Тіват – Рудар Пл
|
|
4:2
|
|
Сутьеска – Езеро
|
|
2:1
|
|
Морнар – Петровац
|
|
1:0
|
|
Единство – Дечіч
|
|
0:2
|
|
Будучность – Младость ДГ
|
|
1:2
|
|
|
тур 29
|
7 квітня, неділя
|
Сутьеска – Морнар
|
|
2:0
|
|
Езеро – Арсенал Тіват
|
|
4:0
|
|
Рудар Пл – Единство
|
|
1:1
|
|
8 квітня, понеділок
|
Младость ДГ – Петровац
|
|
0:0
|
|
9 квітня, вівторок
|
Дечіч – Будучность
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 30
|
13 квітня, субота
|
Морнар – Младость ДГ
|
|
5:1
|
|
Единство – Езеро
|
|
2:0
|
|
Петровац – Дечіч
|
|
2:1
|
|
Будучность – Рудар Пл
|
|
3:1
|
|
14 квітня, неділя
|
Арсенал Тіват – Сутьеска
|
|
1:0
|
|
|
тур 31
|
21 квітня, неділя
|
Рудар Пл – Петровац
|
|
1:0
|
|
Езеро – Будучность
|
|
3:1
|
|
Сутьеска – Единство
|
|
3:1
|
|
Дечіч – Младость ДГ
|
|
2:0
|
|
Арсенал Тіват – Морнар
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 32
|
27 квітня, субота
|
Младость ДГ – Рудар Пл
|
|
- : -
|
|
Морнар – Дечіч
|
|
- : -
|
|
Единство – Арсенал Тіват
|
|
- : -
|
|
Петровац – Езеро
|
|
- : -
|
|
Будучность – Сутьеска
|
|
- : -
|
|
|
тур 33
|
8 травня, середа
|
Единство – Морнар
|
|
- : -
|
|
Сутьеска – Петровац
|
|
- : -
|
|
Арсенал Тіват – Будучность
|
|
- : -
|
|
Езеро – Младость ДГ
|
|
- : -
|
|
Рудар Пл – Дечіч
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 34
|
12 травня, неділя
|
Младость ДГ – Сутьеска
|
|
- : -
|
|
Дечіч – Езеро
|
|
- : -
|
|
Морнар – Рудар Пл
|
|
- : -
|
|
Петровац – Арсенал Тіват
|
|
- : -
|
|
Будучность – Единство
|
|
- : -
|
|
|
тур 35
|
15 травня, середа
|
Езеро – Рудар Пл
|
|
- : -
|
|
Арсенал Тіват – Младость ДГ
|
|
- : -
|
|
Сутьеска – Дечіч
|
|
- : -
|
|
Единство – Петровац
|
|
- : -
|
|
Будучность – Морнар
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 36
|
19 травня, неділя
|
Петровац – Будучность
|
|
- : -
|
|
Морнар – Езеро
|
|
- : -
|
|
Дечіч – Арсенал Тіват
|
|
- : -
|
|
Рудар Пл – Сутьеска
|
|
- : -
|
|
Младость ДГ – Единство
|
|
- : -
|
|
|