тур 1
|
21 лютого, п`ятница
|
Уексфорд – ЮКД
|
|
- : -
|
|
Кабінтілі – Брей Уондерерс
|
|
- : -
|
|
22 лютого, субота
|
Коб Рамблерс – Дроэда Юн
|
|
- : -
|
|
Лонгфорд Таун – Шемрок Роверс II
|
|
- : -
|
|
3 серпня, понеділок
|
Голуей Юн – Атлон Таун
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 2
|
28 лютого, п`ятница
|
Дроэда Юн – Лонгфорд Таун
|
|
- : -
|
|
ЮКД – Коб Рамблерс
|
|
- : -
|
|
Брей Уондерерс – Уексфорд
|
|
- : -
|
|
Атлон Таун – Кабінтілі
|
|
1:3
|
|
29 лютого, субота
|
Шемрок Роверс II – Голуей Юн
|
|
- : -
|
|
|
тур 3
|
6 березня, п`ятница
|
Дроэда Юн – ЮКД
|
|
- : -
|
|
Кабінтілі – Шемрок Роверс II
|
|
- : -
|
|
Уексфорд – Голуей Юн
|
|
- : -
|
|
7 березня, субота
|
Коб Рамблерс – Атлон Таун
|
|
3:2
|
|
3 серпня, понеділок
|
Лонгфорд Таун – Брей Уондерерс
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 4
|
31 липня, п`ятница
|
Голуей Юн – Кабінтілі
|
|
0:2
|
|
ЮКД – Лонгфорд Таун
|
|
0:0
|
|
Брей Уондерерс – Коб Рамблерс
|
|
0:0
|
|
Атлон Таун – Уексфорд
|
|
1:3
|
|
2 серпня, неділя
|
Шемрок Роверс II – Дроэда Юн
|
|
2:2
|
|
|
тур 5
|
7 серпня, п`ятница
|
Дроэда Юн – Брей Уондерерс
|
|
3:1
|
|
ЮКД – Шемрок Роверс II
|
|
3:1
|
|
Уексфорд – Кабінтілі
|
|
0:0
|
|
8 серпня, субота
|
Коб Рамблерс – Голуей Юн
|
|
2:2
|
|
Лонгфорд Таун – Атлон Таун
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 6
|
14 серпня, п`ятница
|
Голуей Юн – Лонгфорд Таун
|
|
0:1
|
|
Брей Уондерерс – ЮКД
|
|
2:0
|
|
Кабінтілі – Коб Рамблерс
|
|
1:0
|
|
Атлон Таун – Дроэда Юн
|
|
3:3
|
|
15 серпня, субота
|
Шемрок Роверс II – Уексфорд
|
|
2:0
|
|
|
тур 7
|
17 серпня, понеділок
|
ЮКД – Атлон Таун
|
|
2:1
|
|
Лонгфорд Таун – Кабінтілі
|
|
1:3
|
|
Дроэда Юн – Голуей Юн
|
|
1:0
|
|
18 серпня, вівторок
|
Брей Уондерерс – Шемрок Роверс II
|
|
1:0
|
|
Коб Рамблерс – Уексфорд
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 8
|
21 серпня, п`ятница
|
Атлон Таун – Шемрок Роверс II
|
|
0:4
|
|
Уексфорд – Дроэда Юн
|
|
0:3
|
|
Кабінтілі – ЮКД
|
|
0:3
|
|
Голуей Юн – Брей Уондерерс
|
|
0:0
|
|
22 серпня, субота
|
Коб Рамблерс – Лонгфорд Таун
|
|
2:0
|
|
|
тур 9
|
31 серпня, понеділок
|
Лонгфорд Таун – Уексфорд
|
|
3:1
|
|
7 вересня, понеділок
|
Дроэда Юн – Кабінтілі
|
|
5:1
|
|
Шемрок Роверс II – Коб Рамблерс
|
|
0:1
|
|
ЮКД – Голуей Юн
|
|
0:3
|
|
Брей Уондерерс – Атлон Таун
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 10
|
4 вересня, п`ятница
|
Дроэда Юн – Коб Рамблерс
|
|
0:1
|
|
Шемрок Роверс II – Лонгфорд Таун
|
|
1:2
|
|
ЮКД – Уексфорд
|
|
8:0
|
|
Брей Уондерерс – Кабінтілі
|
|
3:0
|
|
Атлон Таун – Голуей Юн
|
|
1:4
|
|
|
тур 11
|
11 вересня, п`ятница
|
Голуей Юн – Шемрок Роверс II
|
|
2:1
|
|
Кабінтілі – Атлон Таун
|
|
1:1
|
|
Уексфорд – Брей Уондерерс
|
|
1:3
|
|
12 вересня, субота
|
Коб Рамблерс – ЮКД
|
|
0:6
|
|
Лонгфорд Таун – Дроэда Юн
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 12
|
18 вересня, п`ятница
|
Шемрок Роверс II – Кабінтілі
|
|
0:2
|
|
Голуей Юн – Уексфорд
|
|
1:0
|
|
ЮКД – Дроэда Юн
|
|
1:3
|
|
Брей Уондерерс – Лонгфорд Таун
|
|
3:0
|
|
Атлон Таун – Коб Рамблерс
|
|
2:1
|
|
|
тур 13
|
21 вересня, понеділок
|
Коб Рамблерс – Брей Уондерерс
|
|
1:2
|
|
Уексфорд – Атлон Таун
|
|
0:1
|
|
Кабінтілі – Голуей Юн
|
|
0:1
|
|
Лонгфорд Таун – ЮКД
|
|
3:1
|
|
22 вересня, вівторок
|
Дроэда Юн – Шемрок Роверс II
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 14
|
25 вересня, п`ятница
|
Голуей Юн – Коб Рамблерс
|
|
0:1
|
|
Брей Уондерерс – Дроэда Юн
|
|
0:1
|
|
Кабінтілі – Уексфорд
|
|
1:5
|
|
Атлон Таун – Лонгфорд Таун
|
|
0:4
|
|
26 вересня, субота
|
Шемрок Роверс II – ЮКД
|
|
2:5
|
|
|
тур 15
|
2 жовтня, п`ятница
|
Дроэда Юн – Атлон Таун
|
|
0:2
|
|
ЮКД – Брей Уондерерс
|
|
1:3
|
|
Уексфорд – Шемрок Роверс II
|
|
0:2
|
|
3 жовтня, субота
|
Коб Рамблерс – Кабінтілі
|
|
1:2
|
|
Лонгфорд Таун – Голуей Юн
|
|
2:6
|
|
|
|
тур 16
|
9 жовтня, п`ятница
|
Атлон Таун – ЮКД
|
|
2:4
|
|
Уексфорд – Коб Рамблерс
|
|
0:4
|
|
Кабінтілі – Лонгфорд Таун
|
|
0:3
|
|
10 жовтня, субота
|
Шемрок Роверс II – Брей Уондерерс
|
|
0:2
|
|
20 жовтня, вівторок
|
Голуей Юн – Дроэда Юн
|
|
1:3
|
|
|
тур 17
|
16 жовтня, п`ятница
|
ЮКД – Кабінтілі
|
|
5:1
|
|
17 жовтня, субота
|
Лонгфорд Таун – Коб Рамблерс
|
|
0:1
|
|
Шемрок Роверс II – Атлон Таун
|
|
3:1
|
|
24 жовтня, субота
|
Дроэда Юн – Уексфорд
|
|
2:0
|
|
Брей Уондерерс – Голуей Юн
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 18
|
27 жовтня, вівторок
|
Коб Рамблерс – Шемрок Роверс II
|
|
0:0
|
|
Атлон Таун – Брей Уондерерс
|
|
0:1
|
|
Уексфорд – Лонгфорд Таун
|
|
2:1
|
|
Кабінтілі – Дроэда Юн
|
|
0:2
|
|
Голуей Юн – ЮКД
|
|
2:2
|
|
|