тур 1
|
16 липня, субота
|
Злате Моравце – Спартак Миява
|
|
1:2
|
|
Ружомберок – Татран
|
|
1:0
|
|
Земплін Мих – Тренчин
|
|
2:1
|
|
17 липня, неділя
|
Подбрезова – Спартак Трнава
|
|
1:1
|
|
Сеніца – Слован Бр
|
|
0:1
|
|
Жиліна – ДАК 1904
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 2
|
23 липня, субота
|
Жиліна – Ружомберок
|
|
3:2
|
|
Тренчин – Сеніца
|
|
3:0
|
|
Подбрезова – Спартак Миява
|
|
0:0
|
|
24 липня, неділя
|
Татран – Земплін Мих
|
|
0:0
|
|
Слован Бр – Злате Моравце
|
|
3:2
|
|
Спартак Трнава – ДАК 1904
|
|
2:1
|
|
|
|
|
тур 5
|
13 серпня, субота
|
Подбрезова – Земплін Мих
|
|
1:0
|
|
ДАК 1904 – Тренчин
|
|
2:3
|
|
Спартак Трнава – Татран
|
|
2:0
|
|
Ружомберок – Слован Бр
|
|
3:2
|
|
Злате Моравце – Сеніца
|
|
0:1
|
|
Жиліна – Спартак Миява
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 6
|
20 серпня, субота
|
Земплін Мих – ДАК 1904
|
|
1:0
|
|
Спартак Миява – Спартак Трнава
|
|
1:1
|
|
Сеніца – Подбрезова
|
|
0:1
|
|
Татран – Злате Моравце
|
|
1:0
|
|
Слован Бр – Жиліна
|
|
1:0
|
|
21 серпня, неділя
|
Тренчин – Ружомберок
|
|
3:1
|
|
|
тур 7
|
26 серпня, п`ятница
|
ДАК 1904 – Сеніца
|
|
0:0
|
|
27 серпня, субота
|
Подбрезова – Злате Моравце
|
|
1:1
|
|
Спартак Трнава – Слован Бр
|
|
0:0
|
|
Ружомберок – Земплін Мих
|
|
3:0
|
|
28 серпня, неділя
|
Жиліна – Тренчин
|
|
4:0
|
|
Спартак Миява – Татран
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 8
|
10 вересня, субота
|
Сеніца – Ружомберок
|
|
1:1
|
|
Татран – Подбрезова
|
|
0:2
|
|
Слован Бр – Спартак Миява
|
|
0:1
|
|
Тренчин – Спартак Трнава
|
|
3:3
|
|
Злате Моравце – ДАК 1904
|
|
1:1
|
|
Земплін Мих – Жиліна
|
|
0:1
|
|
|
тур 9
|
17 вересня, субота
|
Спартак Миява – Тренчин
|
|
1:0
|
|
ДАК 1904 – Подбрезова
|
|
0:0
|
|
Спартак Трнава – Земплін Мих
|
|
2:3
|
|
Слован Бр – Татран
|
|
1:1
|
|
Ружомберок – Злате Моравце
|
|
6:1
|
|
Жиліна – Сеніца
|
|
4:2
|
|
|
|
тур 10
|
24 вересня, субота
|
Подбрезова – Ружомберок
|
|
3:1
|
|
Земплін Мих – Спартак Миява
|
|
3:2
|
|
Сеніца – Спартак Трнава
|
|
0:1
|
|
Татран – ДАК 1904
|
|
0:3
|
|
Тренчин – Слован Бр
|
|
2:1
|
|
Злате Моравце – Жиліна
|
|
0:2
|
|
|
тур 11
|
1 жовтня, субота
|
Спартак Миява – Сеніца
|
|
1:0
|
|
Спартак Трнава – Злате Моравце
|
|
1:0
|
|
Слован Бр – Земплін Мих
|
|
3:1
|
|
Ружомберок – ДАК 1904
|
|
2:2
|
|
Жиліна – Подбрезова
|
|
1:0
|
|
2 жовтня, неділя
|
Тренчин – Татран
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 12
|
15 жовтня, субота
|
Спартак Миява – Злате Моравце
|
|
2:0
|
|
ДАК 1904 – Жиліна
|
|
0:6
|
|
Спартак Трнава – Подбрезова
|
|
0:2
|
|
Татран – Ружомберок
|
|
1:1
|
|
Тренчин – Земплін Мих
|
|
0:2
|
|
16 жовтня, неділя
|
Слован Бр – Сеніца
|
|
2:0
|
|
|
тур 13
|
22 жовтня, субота
|
Земплін Мих – Татран
|
|
2:2
|
|
Спартак Миява – Подбрезова
|
|
0:2
|
|
Сеніца – Тренчин
|
|
1:2
|
|
Ружомберок – Жиліна
|
|
0:2
|
|
Злате Моравце – Слован Бр
|
|
1:5
|
|
23 жовтня, неділя
|
ДАК 1904 – Спартак Трнава
|
|
0:1
|
|
|
|
|
тур 15
|
4 листопада, п`ятница
|
Подбрезова – Тренчин
|
|
2:1
|
|
5 листопада, субота
|
Сеніца – Татран
|
|
0:0
|
|
Ружомберок – Спартак Миява
|
|
0:0
|
|
Злате Моравце – Земплін Мих
|
|
1:5
|
|
6 листопада, неділя
|
Жиліна – Спартак Трнава
|
|
7:0
|
|
ДАК 1904 – Слован Бр
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 16
|
19 листопада, субота
|
Земплін Мих – Подбрезова
|
|
1:3
|
|
Сеніца – Злате Моравце
|
|
1:3
|
|
Татран – Спартак Трнава
|
|
0:1
|
|
Тренчин – ДАК 1904
|
|
0:2
|
|
20 листопада, неділя
|
Слован Бр – Ружомберок
|
|
2:1
|
|
Спартак Миява – Жиліна
|
|
1:2
|
|
|
тур 17
|
26 листопада, субота
|
Подбрезова – Сеніца
|
|
2:0
|
|
ДАК 1904 – Земплін Мих
|
|
2:1
|
|
Спартак Трнава – Спартак Миява
|
|
3:0
|
|
Злате Моравце – Татран
|
|
3:0
|
|
Жиліна – Слован Бр
|
|
2:1
|
|
27 листопада, неділя
|
Ружомберок – Тренчин
|
|
3:3
|
|
|
|
тур 18
|
3 грудень, субота
|
Сеніца – ДАК 1904
|
|
1:1
|
|
Татран – Спартак Миява
|
|
CANC
|
|
Тренчин – Жиліна
|
|
0:3
|
|
Злате Моравце – Подбрезова
|
|
2:0
|
|
4 грудень, неділя
|
Слован Бр – Спартак Трнава
|
|
0:1
|
|
1 березня, середа
|
Земплін Мих – Ружомберок
|
|
1:3
|
|
|
тур 19
|
10 грудень, субота
|
Подбрезова – Татран
|
|
1:1
|
|
Спартак Миява – Слован Бр
|
|
CANC
|
|
ДАК 1904 – Злате Моравце
|
|
1:0
|
|
Спартак Трнава – Тренчин
|
|
1:1
|
|
Ружомберок – Сеніца
|
|
2:1
|
|
Жиліна – Земплін Мих
|
|
7:1
|
|
|
|
|
тур 21
|
25 лютого, субота
|
Спартак Миява – Земплін Мих
|
|
CANC
|
|
ДАК 1904 – Татран
|
|
5:0
|
|
Спартак Трнава – Сеніца
|
|
0:1
|
|
Слован Бр – Тренчин
|
|
4:3
|
|
Ружомберок – Подбрезова
|
|
0:0
|
|
Жиліна – Злате Моравце
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 22
|
4 березня, субота
|
ДАК 1904 – Ружомберок
|
|
1:1
|
|
Сеніца – Спартак Миява
|
|
CANC
|
|
Татран – Тренчин
|
|
0:1
|
|
Злате Моравце – Спартак Трнава
|
|
0:0
|
|
5 березня, неділя
|
Земплін Мих – Слован Бр
|
|
1:3
|
|
Подбрезова – Жиліна
|
|
2:2
|
|
|
тур 23
|
11 березня, субота
|
ДАК 1904 – Жиліна
|
|
2:2
|
|
Сеніца – Слован Бр
|
|
0:1
|
|
Ружомберок – Татран
|
|
5:0
|
|
Злате Моравце – Спартак Миява
|
|
CANC
|
|
12 березня, неділя
|
Земплін Мих – Тренчин
|
|
1:4
|
|
Подбрезова – Спартак Трнава
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 24
|
18 березня, субота
|
Спартак Миява – Подбрезова
|
|
CANC
|
|
Татран – Земплін Мих
|
|
2:2
|
|
Слован Бр – Злате Моравце
|
|
1:1
|
|
Жиліна – Ружомберок
|
|
3:1
|
|
19 березня, неділя
|
Тренчин – Сеніца
|
|
1:1
|
|
Спартак Трнава – ДАК 1904
|
|
0:0
|
|
|
тур 25
|
1 квітня, субота
|
Подбрезова – Слован Бр
|
|
2:3
|
|
ДАК 1904 – Спартак Миява
|
|
CANC
|
|
Сеніца – Земплін Мих
|
|
1:0
|
|
Ружомберок – Спартак Трнава
|
|
1:0
|
|
Злате Моравце – Тренчин
|
|
0:2
|
|
Жиліна – Татран
|
|
1:0
|
|
|
|
|
тур 27
|
15 квітня, субота
|
Подбрезова – Земплін Мих
|
|
1:4
|
|
ДАК 1904 – Тренчин
|
|
1:0
|
|
Спартак Трнава – Татран
|
|
4:0
|
|
Злате Моравце – Сеніца
|
|
2:1
|
|
Жиліна – Спартак Миява
|
|
CANC
|
|
16 квітня, неділя
|
Ружомберок – Слован Бр
|
|
2:1
|
|
|
|
|
|
|
тур 31
|
13 травня, субота
|
Жиліна – Сеніца
|
|
3:2
|
|
Ружомберок – Злате Моравце
|
|
2:1
|
|
Слован Бр – Татран
|
|
3:1
|
|
Спартак Трнава – Земплін Мих
|
|
1:0
|
|
Спартак Миява – Тренчин
|
|
CANC
|
|
14 травня, неділя
|
ДАК 1904 – Подбрезова
|
|
2:2
|
|
|
|
|
тур 33
|
27 травня, субота
|
Спартак Трнава – Злате Моравце
|
|
3:1
|
|
Слован Бр – Земплін Мих
|
|
3:1
|
|
Тренчин – Татран
|
|
2:0
|
|
Ружомберок – ДАК 1904
|
|
2:0
|
|
Жиліна – Подбрезова
|
|
4:0
|
|
Спартак Миява – Сеніца
|
|
CANC
|
|
|