Hafta 1
|
13 şubat, cuma
|
Gimnasia de Jujuy – Independiente R
|
|
1:0
|
|
Central Cordoba SE – Villa Dalmine
|
|
1:3
|
|
Douglas Haig – Juventud Unida
|
|
0:1
|
|
14 şubat, cumartesi
|
Estudiantes de San Luis – Guarani A. Franco
|
|
2:0
|
|
Boca Unidos – Guillermo Brown
|
|
1:0
|
|
Union Mar del Plata – Deportivo Santamarina
|
|
2:2
|
|
All Boys – Patronato
|
|
1:1
|
|
Atletico Parana – Ferro Carril
|
|
3:2
|
|
Los Andes – Instituto
|
|
0:0
|
|
Sportivo Belgrano – Chacarita
|
|
0:0
|
|
15 şubat, pazar
|
Gimnasia Mendoza – Atletico Tucuman
|
|
0:1
|
|
|
|
Hafta 2
|
20 şubat, cuma
|
All Boys – Atletico Parana
|
|
1:1
|
|
Chacarita – Union Mar del Plata
|
|
3:1
|
|
Independiente R – Estudiantes de San Luis
|
|
3:2
|
|
21 şubat, cumartesi
|
Guarani A. Franco – Sportivo Belgrano
|
|
0:0
|
|
Guillermo Brown – Gimnasia Mendoza
|
|
0:1
|
|
Instituto – Boca Unidos
|
|
1:0
|
|
Deportivo Santamarina – Los Andes
|
|
0:0
|
|
Juventud Unida – Gimnasia de Jujuy
|
|
0:0
|
|
22 şubat, pazar
|
Atletico Tucuman – Central Cordoba SE
|
|
1:1
|
|
Patronato – Douglas Haig
|
|
0:1
|
|
Villa Dalmine – Ferro Carril
|
|
1:3
|
|
|
Hafta 3
|
26 şubat, perşembe
|
Ferro Carril – Atletico Tucuman
|
|
1:1
|
|
Atletico Parana – Villa Dalmine
|
|
0:2
|
|
Los Andes – Chacarita
|
|
1:0
|
|
Douglas Haig – All Boys
|
|
2:2
|
|
28 şubat, cumartesi
|
Estudiantes de San Luis – Juventud Unida
|
|
3:1
|
|
Central Cordoba SE – Guillermo Brown
|
|
1:2
|
|
Gimnasia de Jujuy – Patronato
|
|
1:1
|
|
Union Mar del Plata – Guarani A. Franco
|
|
2:0
|
|
Sportivo Belgrano – Independiente R
|
|
0:1
|
|
Boca Unidos – Deportivo Santamarina
|
|
2:1
|
|
Gimnasia Mendoza – Instituto
|
|
2:2
|
|
|
|
Hafta 4
|
5 mart, perşembe
|
Chacarita – Boca Unidos
|
|
2:1
|
|
6 mart, cuma
|
Guillermo Brown – Ferro Carril
|
|
2:2
|
|
Atletico Tucuman – Villa Dalmine
|
|
3:1
|
|
7 mart, cumartesi
|
All Boys – Gimnasia de Jujuy
|
|
0:0
|
|
Guarani A. Franco – Los Andes
|
|
1:1
|
|
Independiente R – Union Mar del Plata
|
|
1:1
|
|
Juventud Unida – Sportivo Belgrano
|
|
2:0
|
|
Instituto – Central Cordoba SE
|
|
0:0
|
|
Deportivo Santamarina – Gimnasia Mendoza
|
|
2:0
|
|
8 mart, pazar
|
Douglas Haig – Atletico Parana
|
|
3:1
|
|
Patronato – Estudiantes de San Luis
|
|
2:0
|
|
|
|
Hafta 6
|
19 mart, perşembe
|
All Boys – Sportivo Belgrano
|
|
0:1
|
|
Chacarita – Central Cordoba SE
|
|
2:0
|
|
20 mart, cuma
|
Douglas Haig – Estudiantes de San Luis
|
|
0:0
|
|
Independiente R – Boca Unidos
|
|
0:0
|
|
Juventud Unida – Los Andes
|
|
0:1
|
|
Deportivo Santamarina – Ferro Carril
|
|
0:0
|
|
Guillermo Brown – Atletico Tucuman
|
|
2:2
|
|
Instituto – Villa Dalmine
|
|
1:1
|
|
Gimnasia de Jujuy – Atletico Parana
|
|
2:3
|
|
21 mart, cumartesi
|
Guarani A. Franco – Gimnasia Mendoza
|
|
5:1
|
|
23 mart, pazartesi
|
Patronato – Union Mar del Plata
|
|
4:0
|
|
|
Hafta 7
|
24 mart, salı
|
Gimnasia Mendoza – Independiente R
|
|
1:3
|
|
24 mart, salı
|
Ferro Carril – Chacarita
|
|
1:1
|
|
Boca Unidos – Juventud Unida
|
|
1:2
|
|
Villa Dalmine – Deportivo Santamarina
|
|
1:0
|
|
25 mart, çarşamba
|
Los Andes – Patronato
|
|
2:1
|
|
Union Mar del Plata – All Boys
|
|
2:1
|
|
Estudiantes de San Luis – Gimnasia de Jujuy
|
|
1:0
|
|
Central Cordoba SE – Guarani A. Franco
|
|
1:2
|
|
Sportivo Belgrano – Douglas Haig
|
|
1:2
|
|
Atletico Parana – Guillermo Brown
|
|
2:0
|
|
26 mart, perşembe
|
Atletico Tucuman – Instituto
|
|
3:1
|
|
|
|
|
Hafta 9
|
3 nisan, cuma
|
Ferro Carril – Independiente R
|
|
1:0
|
|
Villa Dalmine – Guarani A. Franco
|
|
1:0
|
|
Los Andes – Douglas Haig
|
|
5:2
|
|
Atletico Parana – Instituto
|
|
2:0
|
|
4 nisan, cumartesi
|
Boca Unidos – All Boys
|
|
1:1
|
|
Guillermo Brown – Deportivo Santamarina
|
|
0:2
|
|
Union Mar del Plata – Gimnasia de Jujuy
|
|
2:3
|
|
Gimnasia Mendoza – Patronato
|
|
1:0
|
|
5 nisan, pazar
|
Central Cordoba SE – Juventud Unida
|
|
0:0
|
|
Sportivo Belgrano – Estudiantes de San Luis
|
|
1:1
|
|
Atletico Tucuman – Chacarita
|
|
2:1
|
|
|
|
|
|
|
Hafta 13
|
30 nisan, perşembe
|
Ferro Carril – Douglas Haig
|
|
0:1
|
|
1 mayıs, cuma
|
Boca Unidos – Sportivo Belgrano
|
|
1:0
|
|
Gimnasia Mendoza – Estudiantes de San Luis
|
|
2:0
|
|
Guillermo Brown – Juventud Unida
|
|
2:1
|
|
Los Andes – Union Mar del Plata
|
|
2:3
|
|
Atletico Parana – Chacarita
|
|
3:1
|
|
2 mayıs, cumartesi
|
Instituto – Independiente R
|
|
0:1
|
|
Deportivo Santamarina – Guarani A. Franco
|
|
2:0
|
|
Atletico Tucuman – Patronato
|
|
1:1
|
|
Central Cordoba SE – Gimnasia de Jujuy
|
|
2:0
|
|
13 mayıs, çarşamba
|
Villa Dalmine – All Boys
|
|
2:1
|
|
|
|
|
Hafta 15
|
8 mayıs, cuma
|
Chacarita – Independiente R
|
|
0:0
|
|
9 mayıs, cumartesi
|
Atletico Parana – Guarani A. Franco
|
|
2:0
|
|
Central Cordoba SE – Sportivo Belgrano
|
|
1:0
|
|
Ferro Carril – Estudiantes de San Luis
|
|
0:3
|
|
Villa Dalmine – Gimnasia de Jujuy
|
|
0:0
|
|
Gimnasia Mendoza – Union Mar del Plata
|
|
1:0
|
|
Guillermo Brown – All Boys
|
|
1:0
|
|
Boca Unidos – Los Andes
|
|
0:0
|
|
10 mayıs, pazar
|
Atletico Tucuman – Douglas Haig
|
|
2:1
|
|
11 mayıs, pazartesi
|
Instituto – Patronato
|
|
0:1
|
|
Deportivo Santamarina – Juventud Unida
|
|
3:0
|
|
|
|
|
|
Hafta 18
|
5 haziran, cuma
|
Juventud Unida – Independiente R
|
|
2:1
|
|
Gimnasia Mendoza – Atletico Parana
|
|
1:0
|
|
All Boys – Chacarita
|
|
4:1
|
|
Union Mar del Plata – Villa Dalmine
|
|
1:3
|
|
6 haziran, cumartesi
|
Los Andes – Ferro Carril
|
|
1:2
|
|
Estudiantes de San Luis – Guillermo Brown
|
|
2:2
|
|
Boca Unidos – Central Cordoba SE
|
|
2:0
|
|
Gimnasia de Jujuy – Instituto
|
|
1:1
|
|
7 haziran, pazar
|
Sportivo Belgrano – Atletico Tucuman
|
|
1:1
|
|
Patronato – Guarani A. Franco
|
|
1:0
|
|
8 haziran, pazartesi
|
Douglas Haig – Deportivo Santamarina
|
|
1:1
|
|
|
|
|
Hafta 21
|
27 haziran, cumartesi
|
Juventud Unida – All Boys
|
|
0:1
|
|
Chacarita – Estudiantes de San Luis
|
|
1:1
|
|
27 haziran, cumartesi
|
Guarani A. Franco – Gimnasia de Jujuy
|
|
0:2
|
|
Guillermo Brown – Los Andes
|
|
3:3
|
|
Instituto – Union Mar del Plata
|
|
1:1
|
|
Independiente R – Douglas Haig
|
|
1:0
|
|
Atletico Parana – Patronato
|
|
0:2
|
|
28 haziran, pazar
|
Atletico Tucuman – Boca Unidos
|
|
3:1
|
|
Ferro Carril – Central Cordoba SE
|
|
1:0
|
|
29 haziran, pazartesi
|
Deportivo Santamarina – Sportivo Belgrano
|
|
0:0
|
|
28 temmuz, salı
|
Villa Dalmine – Gimnasia Mendoza
|
|
2:1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hafta 28
|
10 ağustos, pazartesi
|
Chacarita – Ferro Carril
|
|
2:0
|
|
Guillermo Brown – Atletico Parana
|
|
0:3
|
|
Juventud Unida – Boca Unidos
|
|
2:0
|
|
Instituto – Atletico Tucuman
|
|
1:0
|
|
Independiente R – Gimnasia Mendoza
|
|
4:2
|
|
11 ağustos, salı
|
Gimnasia de Jujuy – Estudiantes de San Luis
|
|
0:0
|
|
Guarani A. Franco – Central Cordoba SE
|
|
0:1
|
|
All Boys – Union Mar del Plata
|
|
0:0
|
|
Deportivo Santamarina – Villa Dalmine
|
|
4:1
|
|
Patronato – Los Andes
|
|
2:1
|
|
18 ağustos, salı
|
Douglas Haig – Sportivo Belgrano
|
|
1:0
|
|
|
|
Hafta 30
|
21 ağustos, cuma
|
Independiente R – Ferro Carril
|
|
0:2
|
|
Gimnasia de Jujuy – Union Mar del Plata
|
|
0:0
|
|
All Boys – Boca Unidos
|
|
2:0
|
|
22 ağustos, cumartesi
|
Juventud Unida – Central Cordoba SE
|
|
0:0
|
|
Instituto – Atletico Parana
|
|
0:0
|
|
Deportivo Santamarina – Guillermo Brown
|
|
1:4
|
|
Douglas Haig – Los Andes
|
|
0:0
|
|
23 ağustos, pazar
|
Estudiantes de San Luis – Sportivo Belgrano
|
|
1:1
|
|
Patronato – Gimnasia Mendoza
|
|
1:0
|
|
Chacarita – Atletico Tucuman
|
|
1:3
|
|
24 ağustos, pazartesi
|
Guarani A. Franco – Villa Dalmine
|
|
1:1
|
|
|
|
|
|
Hafta 34
|
17 eylül, perşembe
|
Union Mar del Plata – Los Andes
|
|
1:1
|
|
Gimnasia de Jujuy – Central Cordoba SE
|
|
0:0
|
|
Chacarita – Atletico Parana
|
|
1:0
|
|
18 eylül, cuma
|
Juventud Unida – Guillermo Brown
|
|
1:0
|
|
Estudiantes de San Luis – Gimnasia Mendoza
|
|
2:0
|
|
Guarani A. Franco – Deportivo Santamarina
|
|
2:0
|
|
Independiente R – Instituto
|
|
0:1
|
|
Douglas Haig – Ferro Carril
|
|
0:2
|
|
Sportivo Belgrano – Boca Unidos
|
|
1:2
|
|
Patronato – Atletico Tucuman
|
|
0:0
|
|
All Boys – Villa Dalmine
|
|
1:0
|
|
|
|
|
|
|
Hafta 39
|
16 ekim, cuma
|
Chacarita – All Boys
|
|
3:1
|
|
Atletico Parana – Gimnasia Mendoza
|
|
1:0
|
|
Villa Dalmine – Union Mar del Plata
|
|
2:0
|
|
17 ekim, cumartesi
|
Guillermo Brown – Estudiantes de San Luis
|
|
0:2
|
|
Instituto – Gimnasia de Jujuy
|
|
3:1
|
|
Ferro Carril – Los Andes
|
|
1:1
|
|
18 ekim, pazar
|
Atletico Tucuman – Sportivo Belgrano
|
|
2:0
|
|
Independiente R – Juventud Unida
|
|
2:1
|
|
Central Cordoba SE – Boca Unidos
|
|
1:0
|
|
Guarani A. Franco – Patronato
|
|
1:1
|
|
19 ekim, pazartesi
|
Deportivo Santamarina – Douglas Haig
|
|
0:0
|
|
|
|
Hafta 40
|
30 ekim, cuma
|
All Boys – Guarani A. Franco
|
|
2:0
|
|
Los Andes – Villa Dalmine
|
|
0:1
|
|
31 ekim, cumartesi
|
Gimnasia Mendoza – Central Cordoba SE
|
|
0:1
|
|
Estudiantes de San Luis – Instituto
|
|
1:3
|
|
Gimnasia de Jujuy – Deportivo Santamarina
|
|
1:1
|
|
Douglas Haig – Chacarita
|
|
2:1
|
|
Juventud Unida – Atletico Parana
|
|
0:1
|
|
Union Mar del Plata – Atletico Tucuman
|
|
1:2
|
|
Boca Unidos – Ferro Carril
|
|
0:0
|
|
1 kasım, pazar
|
Patronato – Independiente R
|
|
1:0
|
|
Sportivo Belgrano – Guillermo Brown
|
|
0:2
|
|
|
|
|