тур 1
|
22 липня, субота
|
Славія Прага – Градець Кралове
|
|
2:0
|
|
Тепліце – Виктория П
|
|
1:0
|
|
Пардубіце – Богеміанс
|
|
0:1
|
|
Карвина – Злін
|
|
4:1
|
|
23 липня, неділя
|
Словацько – Ч. Будейовіце
|
|
4:1
|
|
Слован Ліберец – Банік Острава
|
|
3:1
|
|
Млада Болеслав – Яблуниця
|
|
3:1
|
|
Спарта Прага – Сигма
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 2
|
29 липня, субота
|
Банік Острава – Словацько
|
|
0:0
|
|
Злін – Спарта Прага
|
|
0:1
|
|
Сигма – Карвина
|
|
3:1
|
|
Пардубіце – Яблуниця
|
|
0:0
|
|
30 липня, неділя
|
Ч. Будейовіце – Славія Прага
|
|
1:3
|
|
Богеміанс – Тепліце
|
|
1:2
|
|
Млада Болеслав – Слован Ліберец
|
|
2:2
|
|
Виктория П – Градець Кралове
|
|
1:1
|
|
|
тур 3
|
5 серпня, субота
|
Спарта Прага – Пардубіце
|
|
5:2
|
|
Словацько – Сигма
|
|
0:2
|
|
Градець Кралове – Ч. Будейовіце
|
|
5:1
|
|
Карвина – Млада Болеслав
|
|
1:2
|
|
6 серпня, неділя
|
Слован Ліберец – Богеміанс
|
|
0:1
|
|
Виктория П – Банік Острава
|
|
3:1
|
|
Тепліце – Яблуниця
|
|
0:0
|
|
Славія Прага – Злін
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 4
|
12 серпня, субота
|
Банік Острава – Градець Кралове
|
|
2:0
|
|
Злін – Слован Ліберец
|
|
1:1
|
|
Яблуниця – Спарта Прага
|
|
1:5
|
|
Богеміанс – Словацько
|
|
0:1
|
|
13 серпня, неділя
|
Ч. Будейовіце – Виктория П
|
|
0:1
|
|
Пардубіце – Карвина
|
|
2:1
|
|
Млада Болеслав – Славія Прага
|
|
0:1
|
|
Сигма – Тепліце
|
|
2:1
|
|
|
тур 5
|
19 серпня, субота
|
Тепліце – Спарта Прага
|
|
1:1
|
|
Слован Ліберец – Пардубіце
|
|
1:0
|
|
Словацько – Млада Болеслав
|
|
2:2
|
|
Карвина – Яблуниця
|
|
1:1
|
|
20 серпня, неділя
|
Ч. Будейовіце – Богеміанс
|
|
3:0
|
|
Градець Кралове – Злін
|
|
2:0
|
|
Виктория П – Сигма
|
|
2:1
|
|
Славія Прага – Банік Острава
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 6
|
26 серпня, субота
|
Банік Острава – Ч. Будейовіце
|
|
2:0
|
|
Злін – Тепліце
|
|
2:1
|
|
Пардубіце – Словацько
|
|
0:1
|
|
27 серпня, неділя
|
Богеміанс – Градець Кралове
|
|
2:1
|
|
Яблуниця – Славія Прага
|
|
1:1
|
|
Сигма – Слован Ліберец
|
|
2:0
|
|
Спарта Прага – Карвина
|
|
3:1
|
|
6 грудень, середа
|
Млада Болеслав – Виктория П
|
|
1:3
|
|
|
тур 7
|
2 вересня, субота
|
Тепліце – Пардубіце
|
|
0:1
|
|
Банік Острава – Млада Болеслав
|
|
2:0
|
|
Словацько – Злін
|
|
1:0
|
|
Ч. Будейовіце – Яблуниця
|
|
2:1
|
|
3 вересня, неділя
|
Градець Кралове – Сигма
|
|
1:3
|
|
Слован Ліберец – Спарта Прага
|
|
0:2
|
|
Виктория П – Богеміанс
|
|
2:0
|
|
Славія Прага – Карвина
|
|
5:1
|
|
|
|
тур 8
|
16 вересня, субота
|
Сигма – Ч. Будейовіце
|
|
2:1
|
|
Млада Болеслав – Градець Кралове
|
|
5:1
|
|
Богеміанс – Банік Острава
|
|
1:1
|
|
Пардубіце – Славія Прага
|
|
0:1
|
|
Карвина – Тепліце
|
|
0:1
|
|
17 вересня, неділя
|
Яблуниця – Слован Ліберец
|
|
1:1
|
|
Злін – Виктория П
|
|
1:7
|
|
Спарта Прага – Словацько
|
|
5:0
|
|
|
тур 9
|
23 вересня, субота
|
Банік Острава – Злін
|
|
5:1
|
|
Слован Ліберец – Тепліце
|
|
3:3
|
|
Словацько – Карвина
|
|
2:0
|
|
Богеміанс – Сигма
|
|
3:2
|
|
Ч. Будейовіце – Млада Болеслав
|
|
1:2
|
|
24 вересня, неділя
|
Градець Кралове – Яблуниця
|
|
1:0
|
|
Виктория П – Пардубіце
|
|
6:2
|
|
Славія Прага – Спарта Прага
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 10
|
30 вересня, субота
|
Спарта Прага – Виктория П
|
|
2:1
|
|
Злін – Ч. Будейовіце
|
|
1:1
|
|
Сигма – Банік Острава
|
|
0:3
|
|
Яблуниця – Словацько
|
|
2:0
|
|
Карвина – Слован Ліберец
|
|
5:2
|
|
1 жовтня, неділя
|
Пардубіце – Градець Кралове
|
|
1:1
|
|
Млада Болеслав – Богеміанс
|
|
2:1
|
|
Тепліце – Славія Прага
|
|
0:0
|
|
|
тур 11
|
7 жовтня, субота
|
Банік Острава – Пардубіце
|
|
1:1
|
|
Сигма – Млада Болеслав
|
|
4:0
|
|
Словацько – Тепліце
|
|
2:0
|
|
Богеміанс – Злін
|
|
0:0
|
|
Ч. Будейовіце – Карвина
|
|
1:0
|
|
8 жовтня, неділя
|
Градець Кралове – Спарта Прага
|
|
1:3
|
|
Слован Ліберец – Славія Прага
|
|
2:3
|
|
Виктория П – Яблуниця
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 12
|
21 жовтня, субота
|
Славія Прага – Словацько
|
|
2:0
|
|
Злін – Млада Болеслав
|
|
5:9
|
|
Слован Ліберец – Виктория П
|
|
3:0
|
|
Пардубіце – Сигма
|
|
1:1
|
|
Карвина – Градець Кралове
|
|
1:0
|
|
22 жовтня, неділя
|
Яблуниця – Богеміанс
|
|
0:1
|
|
Спарта Прага – Ч. Будейовіце
|
|
4:0
|
|
Тепліце – Банік Острава
|
|
0:1
|
|
|
тур 13
|
28 жовтня, субота
|
Банік Острава – Яблуниця
|
|
0:1
|
|
Сигма – Злін
|
|
0:0
|
|
Словацько – Слован Ліберец
|
|
1:1
|
|
Градець Кралове – Тепліце
|
|
1:0
|
|
Ч. Будейовіце – Пардубіце
|
|
0:1
|
|
29 жовтня, неділя
|
Богеміанс – Славія Прага
|
|
0:2
|
|
Млада Болеслав – Спарта Прага
|
|
3:1
|
|
Виктория П – Карвина
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 14
|
4 листопада, субота
|
Тепліце – Млада Болеслав
|
|
1:0
|
|
Спарта Прага – Богеміанс
|
|
2:0
|
|
Яблуниця – Сигма
|
|
1:1
|
|
Словацько – Градець Кралове
|
|
0:0
|
|
Пардубіце – Злін
|
|
0:1
|
|
5 листопада, неділя
|
Карвина – Банік Острава
|
|
1:3
|
|
Слован Ліберец – Ч. Будейовіце
|
|
1:0
|
|
Славія Прага – Виктория П
|
|
1:2
|
|
|
тур 15
|
11 листопада, субота
|
Злін – Яблуниця
|
|
1:1
|
|
Млада Болеслав – Пардубіце
|
|
1:0
|
|
Богеміанс – Карвина
|
|
1:0
|
|
Градець Кралове – Слован Ліберец
|
|
1:1
|
|
Ч. Будейовіце – Тепліце
|
|
0:1
|
|
12 листопада, неділя
|
Сигма – Славія Прага
|
|
1:3
|
|
Виктория П – Словацько
|
|
1:4
|
|
Банік Острава – Спарта Прага
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 16
|
25 листопада, субота
|
Карвина – Сигма
|
|
0:2
|
|
Градець Кралове – Виктория П
|
|
1:1
|
|
Слован Ліберец – Млада Болеслав
|
|
2:1
|
|
Тепліце – Богеміанс
|
|
1:1
|
|
Славія Прага – Ч. Будейовіце
|
|
2:1
|
|
26 листопада, неділя
|
Спарта Прага – Злін
|
|
2:0
|
|
Яблуниця – Пардубіце
|
|
2:1
|
|
Словацько – Банік Острава
|
|
2:0
|
|
|
тур 17
|
2 грудень, субота
|
Сигма – Словацько
|
|
1:1
|
|
3 грудень, неділя
|
Пардубіце – Спарта Прага
|
|
1:2
|
|
6 грудень, середа
|
Яблуниця – Тепліце
|
|
3:2
|
|
13 грудень, середа
|
Ч. Будейовіце – Градець Кралове
|
|
0:2
|
|
Богеміанс – Слован Ліберец
|
|
0:0
|
|
Млада Болеслав – Карвина
|
|
2:2
|
|
13 лютого, вівторок
|
Банік Острава – Виктория П
|
|
0:1
|
|
14 лютого, середа
|
Злін – Славія Прага
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 18
|
9 грудень, субота
|
Градець Кралове – Банік Острава
|
|
2:3
|
|
Славія Прага – Млада Болеслав
|
|
3:0
|
|
Слован Ліберец – Злін
|
|
5:3
|
|
Словацько – Богеміанс
|
|
5:2
|
|
10 грудень, неділя
|
Спарта Прага – Яблуниця
|
|
2:0
|
|
Виктория П – Ч. Будейовіце
|
|
5:0
|
|
14 лютого, середа
|
Карвина – Пардубіце
|
|
0:3
|
|
21 лютого, середа
|
Тепліце – Сигма
|
|
2:0
|
|
|
тур 19
|
16 грудень, субота
|
Богеміанс – Ч. Будейовіце
|
|
0:0
|
|
Пардубіце – Слован Ліберец
|
|
2:0
|
|
Млада Болеслав – Словацько
|
|
0:1
|
|
Яблуниця – Карвина
|
|
0:0
|
|
Злін – Градець Кралове
|
|
4:0
|
|
17 грудень, неділя
|
Спарта Прага – Тепліце
|
|
2:1
|
|
Сигма – Виктория П
|
|
1:3
|
|
Банік Острава – Славія Прага
|
|
2:3
|
|
|
|
тур 20
|
10 лютого, субота
|
Карвина – Спарта Прага
|
|
0:3
|
|
Виктория П – Млада Болеслав
|
|
1:1
|
|
Слован Ліберец – Сигма
|
|
2:0
|
|
Ч. Будейовіце – Банік Острава
|
|
3:0
|
|
Словацько – Пардубіце
|
|
1:2
|
|
11 лютого, неділя
|
Славія Прага – Яблуниця
|
|
4:3
|
|
Градець Кралове – Богеміанс
|
|
2:2
|
|
Тепліце – Злін
|
|
2:1
|
|
|
тур 21
|
17 лютого, субота
|
Сигма – Градець Кралове
|
|
0:0
|
|
Яблуниця – Ч. Будейовіце
|
|
5:2
|
|
Млада Болеслав – Банік Острава
|
|
1:3
|
|
Богеміанс – Виктория П
|
|
0:2
|
|
Пардубіце – Тепліце
|
|
1:1
|
|
18 лютого, неділя
|
Карвина – Славія Прага
|
|
0:3
|
|
Злін – Словацько
|
|
2:1
|
|
Спарта Прага – Слован Ліберец
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 22
|
24 лютого, субота
|
Градець Кралове – Млада Болеслав
|
|
0:0
|
|
Слован Ліберец – Яблуниця
|
|
3:3
|
|
Виктория П – Злін
|
|
3:0
|
|
Банік Острава – Богеміанс
|
|
1:1
|
|
Тепліце – Карвина
|
|
2:2
|
|
25 лютого, неділя
|
Славія Прага – Пардубіце
|
|
3:0
|
|
Словацько – Спарта Прага
|
|
1:3
|
|
Ч. Будейовіце – Сигма
|
|
2:1
|
|
|
тур 23
|
2 березня, субота
|
Карвина – Словацько
|
|
1:3
|
|
Пардубіце – Виктория П
|
|
2:3
|
|
Млада Болеслав – Ч. Будейовіце
|
|
3:1
|
|
Яблуниця – Градець Кралове
|
|
1:1
|
|
Сигма – Богеміанс
|
|
2:2
|
|
3 березня, неділя
|
Злін – Банік Острава
|
|
0:1
|
|
Спарта Прага – Славія Прага
|
|
0:0
|
|
Тепліце – Слован Ліберец
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 24
|
9 березня, субота
|
Банік Острава – Сигма
|
|
1:2
|
|
Виктория П – Спарта Прага
|
|
4:0
|
|
Слован Ліберец – Карвина
|
|
1:0
|
|
Словацько – Яблуниця
|
|
0:1
|
|
Богеміанс – Млада Болеслав
|
|
0:0
|
|
Градець Кралове – Пардубіце
|
|
2:0
|
|
10 березня, неділя
|
Ч. Будейовіце – Злін
|
|
2:2
|
|
Славія Прага – Тепліце
|
|
4:0
|
|
|
тур 25
|
16 березня, субота
|
Тепліце – Словацько
|
|
1:1
|
|
Злін – Богеміанс
|
|
2:2
|
|
Млада Болеслав – Сигма
|
|
2:1
|
|
Карвина – Ч. Будейовіце
|
|
2:1
|
|
17 березня, неділя
|
Пардубіце – Банік Острава
|
|
0:1
|
|
Яблуниця – Виктория П
|
|
1:2
|
|
Спарта Прага – Градець Кралове
|
|
2:1
|
|
Славія Прага – Слован Ліберец
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 26
|
30 березня, субота
|
Виктория П – Слован Ліберец
|
|
1:3
|
|
Сигма – Пардубіце
|
|
0:2
|
|
Словацько – Славія Прага
|
|
1:3
|
|
Богеміанс – Яблуниця
|
|
2:0
|
|
31 березня, неділя
|
Ч. Будейовіце – Спарта Прага
|
|
0:1
|
|
Градець Кралове – Карвина
|
|
2:1
|
|
Млада Болеслав – Злін
|
|
3:2
|
|
Банік Острава – Тепліце
|
|
4:1
|
|
|
тур 27
|
6 квітня, субота
|
Карвина – Виктория П
|
|
0:0
|
|
Слован Ліберец – Словацько
|
|
4:1
|
|
Злін – Сигма
|
|
3:1
|
|
Славія Прага – Богеміанс
|
|
2:1
|
|
7 квітня, неділя
|
Тепліце – Градець Кралове
|
|
0:1
|
|
Спарта Прага – Млада Болеслав
|
|
1:1
|
|
Яблуниця – Банік Острава
|
|
2:3
|
|
Пардубіце – Ч. Будейовіце
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 28
|
13 квітня, субота
|
Ч. Будейовіце – Слован Ліберец
|
|
3:2
|
|
Градець Кралове – Словацько
|
|
1:0
|
|
Богеміанс – Спарта Прага
|
|
1:3
|
|
Млада Болеслав – Тепліце
|
|
1:2
|
|
14 квітня, неділя
|
Банік Острава – Карвина
|
|
2:2
|
|
Злін – Пардубіце
|
|
1:1
|
|
Виктория П – Славія Прага
|
|
1:0
|
|
Сигма – Яблуниця
|
|
1:0
|
|
|
тур 29
|
20 квітня, субота
|
Карвина – Богеміанс
|
|
1:1
|
|
Яблуниця – Злін
|
|
0:0
|
|
Спарта Прага – Банік Острава
|
|
4:3
|
|
Тепліце – Ч. Будейовіце
|
|
2:2
|
|
21 квітня, неділя
|
Славія Прага – Сигма
|
|
2:2
|
|
Слован Ліберец – Градець Кралове
|
|
0:0
|
|
Словацько – Виктория П
|
|
1:1
|
|
Пардубіце – Млада Болеслав
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 30
|
27 квітня, субота
|
Градець Кралове – Славія Прага
|
|
1:2
|
|
Богеміанс – Пардубіце
|
|
2:1
|
|
Яблуниця – Млада Болеслав
|
|
1:1
|
|
Сигма – Спарта Прага
|
|
1:4
|
|
Виктория П – Тепліце
|
|
3:0
|
|
Злін – Карвина
|
|
0:1
|
|
Банік Острава – Слован Ліберец
|
|
2:2
|
|
Ч. Будейовіце – Словацько
|
|
2:2
|
|
|