тур 1
|
26 серпня, субота
|
Маккабі Н – Маккаби Бней-Рейне
|
|
1:1
|
|
Маккабі П-Т – Хапоель Єрусалим
|
|
1:1
|
|
Хапоель Б-Ш – Хапоель Хадера
|
|
3:0
|
|
Бней Сахнін – Хапоель Т-А
|
|
1:1
|
|
27 серпня, неділя
|
Маккабі Т-А – Ашдод
|
|
4:1
|
|
28 серпня, понеділок
|
Бейтар – Хапоель Хайфа
|
|
1:2
|
|
25 листопада, субота
|
Маккабі Хайфа – Хапоель П-Т
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 2
|
2 вересня, субота
|
Хапоель Т-А – Маккабі Н
|
|
2:0
|
|
Хапоель П-Т – Бней Сахнін
|
|
1:1
|
|
Хапоель Хайфа – Маккабі П-Т
|
|
2:2
|
|
Маккаби Бней-Рейне – Хапоель Б-Ш
|
|
1:1
|
|
3 вересня, неділя
|
Хапоель Єрусалим – Маккабі Хайфа
|
|
1:2
|
|
Хапоель Хадера – Маккабі Т-А
|
|
0:3
|
|
4 вересня, понеділок
|
Ашдод – Бейтар
|
|
1:2
|
|
|
тур 3
|
17 вересня, неділя
|
Бейтар – Хапоель Хадера
|
|
2:0
|
|
Хапоель Хайфа – Ашдод
|
|
2:0
|
|
Бней Сахнін – Хапоель Єрусалим
|
|
2:1
|
|
Маккабі П-Т – Маккабі Хайфа
|
|
3:2
|
|
Маккабі Н – Хапоель П-Т
|
|
4:1
|
|
Маккабі Т-А – Маккаби Бней-Рейне
|
|
1:1
|
|
18 вересня, понеділок
|
Хапоель Б-Ш – Хапоель Т-А
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 4
|
23 вересня, субота
|
Маккаби Бней-Рейне – Бейтар
|
|
2:1
|
|
Хапоель Єрусалим – Маккабі Н
|
|
1:1
|
|
Хапоель Хадера – Хапоель Хайфа
|
|
1:2
|
|
Ашдод – Маккабі П-Т
|
|
1:1
|
|
Хапоель П-Т – Хапоель Б-Ш
|
|
1:0
|
|
26 вересня, вівторок
|
Хапоель Т-А – Маккабі Т-А
|
|
0:5
|
|
27 вересня, середа
|
Маккабі Хайфа – Бней Сахнін
|
|
1:1
|
|
|
тур 5
|
30 вересня, субота
|
Маккабі Т-А – Хапоель П-Т
|
|
2:0
|
|
Ашдод – Хапоель Хадера
|
|
0:1
|
|
Хапоель Б-Ш – Хапоель Єрусалим
|
|
3:0
|
|
Хапоель Хайфа – Маккаби Бней-Рейне
|
|
1:2
|
|
Маккабі П-Т – Бней Сахнін
|
|
5:1
|
|
1 жовтня, неділя
|
Маккабі Н – Маккабі Хайфа
|
|
2:3
|
|
2 жовтня, понеділок
|
Бейтар – Хапоель Т-А
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 6
|
2 грудень, субота
|
Маккаби Бней-Рейне – Ашдод
|
|
0:0
|
|
Хапоель Хадера – Маккабі П-Т
|
|
3:0
|
|
Бней Сахнін – Маккабі Н
|
|
1:1
|
|
Хапоель П-Т – Бейтар
|
|
1:0
|
|
Хапоель Т-А – Хапоель Хайфа
|
|
0:1
|
|
3 грудень, неділя
|
Маккабі Хайфа – Хапоель Б-Ш
|
|
1:0
|
|
Хапоель Єрусалим – Маккабі Т-А
|
|
1:2
|
|
|
тур 7
|
5 грудень, вівторок
|
Хапоель Хадера – Маккаби Бней-Рейне
|
|
0:2
|
|
Хапоель Хайфа – Хапоель П-Т
|
|
1:1
|
|
Ашдод – Хапоель Т-А
|
|
2:1
|
|
Маккабі П-Т – Маккабі Н
|
|
1:0
|
|
6 грудень, середа
|
Хапоель Б-Ш – Бней Сахнін
|
|
1:2
|
|
Бейтар – Хапоель Єрусалим
|
|
1:0
|
|
10 січня, середа
|
Маккабі Т-А – Маккабі Хайфа
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 8
|
9 грудень, субота
|
Хапоель Т-А – Хапоель Хадера
|
|
1:1
|
|
Хапоель П-Т – Ашдод
|
|
1:1
|
|
Маккаби Бней-Рейне – Маккабі П-Т
|
|
3:0
|
|
10 грудень, неділя
|
Хапоель Єрусалим – Хапоель Хайфа
|
|
0:1
|
|
Бней Сахнін – Маккабі Т-А
|
|
2:3
|
|
Маккабі Хайфа – Бейтар
|
|
1:1
|
|
11 грудень, понеділок
|
Маккабі Н – Хапоель Б-Ш
|
|
1:0
|
|
|
тур 9
|
16 грудень, субота
|
Маккаби Бней-Рейне – Хапоель Т-А
|
|
1:2
|
|
Хапоель Хадера – Хапоель П-Т
|
|
1:0
|
|
Бейтар – Бней Сахнін
|
|
1:1
|
|
Ашдод – Хапоель Єрусалим
|
|
2:0
|
|
Маккабі П-Т – Хапоель Б-Ш
|
|
1:4
|
|
17 грудень, неділя
|
Маккабі Т-А – Маккабі Н
|
|
2:1
|
|
Хапоель Хайфа – Маккабі Хайфа
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 10
|
19 грудень, вівторок
|
Хапоель П-Т – Маккаби Бней-Рейне
|
|
0:1
|
|
Хапоель Єрусалим – Хапоель Хадера
|
|
1:0
|
|
20 грудень, середа
|
Бней Сахнін – Хапоель Хайфа
|
|
1:1
|
|
Хапоель Б-Ш – Маккабі Т-А
|
|
0:1
|
|
Хапоель Т-А – Маккабі П-Т
|
|
0:1
|
|
Маккабі Н – Бейтар
|
|
0:3
|
|
Маккабі Хайфа – Ашдод
|
|
4:0
|
|
|
тур 11
|
23 грудень, субота
|
Хапоель Т-А – Хапоель П-Т
|
|
4:1
|
|
Ашдод – Бней Сахнін
|
|
0:1
|
|
Хапоель Хайфа – Маккабі Н
|
|
2:1
|
|
Бейтар – Хапоель Б-Ш
|
|
4:4
|
|
Маккаби Бней-Рейне – Хапоель Єрусалим
|
|
1:1
|
|
24 грудень, неділя
|
Хапоель Хадера – Маккабі Хайфа
|
|
1:5
|
|
Маккабі П-Т – Маккабі Т-А
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 12
|
26 грудень, вівторок
|
Маккабі Н – Ашдод
|
|
1:0
|
|
Хапоель Б-Ш – Хапоель Хайфа
|
|
4:0
|
|
Хапоель Єрусалим – Хапоель Т-А
|
|
2:1
|
|
27 грудень, середа
|
Маккабі Т-А – Бейтар
|
|
1:0
|
|
Бней Сахнін – Хапоель Хадера
|
|
0:1
|
|
Маккабі П-Т – Хапоель П-Т
|
|
2:0
|
|
Маккабі Хайфа – Маккаби Бней-Рейне
|
|
1:0
|
|
|
тур 13
|
30 грудень, субота
|
Ашдод – Хапоель Б-Ш
|
|
1:3
|
|
Хапоель П-Т – Хапоель Єрусалим
|
|
1:2
|
|
Маккаби Бней-Рейне – Бней Сахнін
|
|
0:1
|
|
Хапоель Хадера – Маккабі Н
|
|
1:4
|
|
31 грудень, неділя
|
Хапоель Т-А – Маккабі Хайфа
|
|
0:0
|
|
Хапоель Хайфа – Маккабі Т-А
|
|
0:1
|
|
Бейтар – Маккабі П-Т
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 14
|
2 січня, вівторок
|
Маккаби Бней-Рейне – Маккабі Н
|
|
1:3
|
|
Хапоель Хадера – Хапоель Б-Ш
|
|
0:2
|
|
3 січня, середа
|
Хапоель Т-А – Бней Сахнін
|
|
3:3
|
|
Хапоель Єрусалим – Маккабі П-Т
|
|
3:1
|
|
Хапоель П-Т – Маккабі Хайфа
|
|
2:2
|
|
Ашдод – Маккабі Т-А
|
|
1:4
|
|
4 січня, четвер
|
Хапоель Хайфа – Бейтар
|
|
3:2
|
|
|
тур 15
|
6 січня, субота
|
Маккабі Н – Хапоель Т-А
|
|
2:1
|
|
Хапоель Б-Ш – Маккаби Бней-Рейне
|
|
4:2
|
|
Бней Сахнін – Хапоель П-Т
|
|
0:0
|
|
7 січня, неділя
|
Маккабі Хайфа – Хапоель Єрусалим
|
|
2:1
|
|
Маккабі Т-А – Хапоель Хадера
|
|
1:1
|
|
8 січня, понеділок
|
Маккабі П-Т – Хапоель Хайфа
|
|
0:3
|
|
Бейтар – Ашдод
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 16
|
13 січня, субота
|
Хапоель Єрусалим – Бней Сахнін
|
|
0:0
|
|
Хапоель Хадера – Бейтар
|
|
0:3
|
|
Хапоель П-Т – Маккабі Н
|
|
2:0
|
|
Ашдод – Хапоель Хайфа
|
|
0:1
|
|
Хапоель Т-А – Хапоель Б-Ш
|
|
0:4
|
|
14 січня, неділя
|
Маккабі Хайфа – Маккабі П-Т
|
|
5:0
|
|
Маккаби Бней-Рейне – Маккабі Т-А
|
|
2:2
|
|
|
тур 17
|
16 січня, вівторок
|
Маккабі Н – Хапоель Єрусалим
|
|
2:1
|
|
Хапоель Б-Ш – Хапоель П-Т
|
|
2:0
|
|
Хапоель Хайфа – Хапоель Хадера
|
|
2:0
|
|
17 січня, середа
|
Бейтар – Маккаби Бней-Рейне
|
|
1:2
|
|
Бней Сахнін – Маккабі Хайфа
|
|
0:3
|
|
Маккабі П-Т – Ашдод
|
|
1:2
|
|
Маккабі Т-А – Хапоель Т-А
|
|
4:2
|
|
|
|
тур 18
|
20 січня, субота
|
Хапоель Хадера – Ашдод
|
|
1:1
|
|
Хапоель Єрусалим – Хапоель Б-Ш
|
|
0:1
|
|
Маккаби Бней-Рейне – Хапоель Хайфа
|
|
0:0
|
|
21 січня, неділя
|
Бней Сахнін – Маккабі П-Т
|
|
1:1
|
|
Хапоель П-Т – Маккабі Т-А
|
|
0:0
|
|
Маккабі Хайфа – Маккабі Н
|
|
4:0
|
|
22 січня, понеділок
|
Хапоель Т-А – Бейтар
|
|
0:1
|
|
|
тур 19
|
30 січня, вівторок
|
Бейтар – Хапоель П-Т
|
|
2:2
|
|
Ашдод – Маккаби Бней-Рейне
|
|
1:0
|
|
Маккабі Н – Бней Сахнін
|
|
0:1
|
|
31 січня, середа
|
Маккабі Т-А – Хапоель Єрусалим
|
|
2:1
|
|
Маккабі П-Т – Хапоель Хадера
|
|
1:0
|
|
Хапоель Б-Ш – Маккабі Хайфа
|
|
2:1
|
|
Хапоель Хайфа – Хапоель Т-А
|
|
4:3
|
|
|
|
тур 20
|
3 лютого, субота
|
Бней Сахнін – Хапоель Б-Ш
|
|
0:2
|
|
Хапоель П-Т – Хапоель Хайфа
|
|
0:2
|
|
Хапоель Т-А – Ашдод
|
|
3:1
|
|
Маккабі Н – Маккабі П-Т
|
|
0:1
|
|
4 лютого, неділя
|
Маккаби Бней-Рейне – Хапоель Хадера
|
|
2:1
|
|
Хапоель Єрусалим – Бейтар
|
|
2:1
|
|
5 лютого, понеділок
|
Маккабі Хайфа – Маккабі Т-А
|
|
2:0
|
|
|
тур 21
|
10 лютого, субота
|
Хапоель Хадера – Хапоель Т-А
|
|
1:0
|
|
Бейтар – Маккабі Хайфа
|
|
0:2
|
|
Ашдод – Хапоель П-Т
|
|
2:0
|
|
Маккабі П-Т – Маккаби Бней-Рейне
|
|
1:0
|
|
Маккабі Т-А – Бней Сахнін
|
|
1:1
|
|
11 лютого, неділя
|
Хапоель Б-Ш – Маккабі Н
|
|
2:0
|
|
12 лютого, понеділок
|
Хапоель Хайфа – Хапоель Єрусалим
|
|
2:3
|
|
|
|
тур 22
|
17 лютого, субота
|
Хапоель Єрусалим – Ашдод
|
|
1:1
|
|
Бней Сахнін – Бейтар
|
|
2:1
|
|
Хапоель Б-Ш – Маккабі П-Т
|
|
1:1
|
|
Хапоель П-Т – Хапоель Хадера
|
|
0:2
|
|
Хапоель Т-А – Маккаби Бней-Рейне
|
|
0:0
|
|
18 лютого, неділя
|
Маккабі Хайфа – Хапоель Хайфа
|
|
1:1
|
|
19 лютого, понеділок
|
Маккабі Н – Маккабі Т-А
|
|
1:5
|
|
|
тур 23
|
24 лютого, субота
|
Хапоель Хадера – Хапоель Єрусалим
|
|
1:1
|
|
Бейтар – Маккабі Н
|
|
0:0
|
|
Хапоель Хайфа – Бней Сахнін
|
|
1:2
|
|
Маккабі П-Т – Хапоель Т-А
|
|
3:0
|
|
Маккабі Т-А – Хапоель Б-Ш
|
|
1:0
|
|
25 лютого, неділя
|
Ашдод – Маккабі Хайфа
|
|
0:5
|
|
26 лютого, понеділок
|
Маккаби Бней-Рейне – Хапоель П-Т
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 24
|
2 березня, субота
|
Маккабі Т-А – Маккабі П-Т
|
|
4:0
|
|
Маккабі Н – Хапоель Хайфа
|
|
1:2
|
|
Бней Сахнін – Ашдод
|
|
1:1
|
|
Хапоель Єрусалим – Маккаби Бней-Рейне
|
|
1:0
|
|
3 березня, неділя
|
Маккабі Хайфа – Хапоель Хадера
|
|
1:0
|
|
4 березня, понеділок
|
Хапоель П-Т – Хапоель Т-А
|
|
0:0
|
|
Хапоель Б-Ш – Бейтар
|
|
1:0
|
|
|
тур 25
|
9 березня, субота
|
Хапоель Хадера – Бней Сахнін
|
|
1:0
|
|
Хапоель П-Т – Маккабі П-Т
|
|
2:2
|
|
Ашдод – Маккабі Н
|
|
0:2
|
|
Хапоель Т-А – Хапоель Єрусалим
|
|
0:0
|
|
10 березня, неділя
|
Бейтар – Маккабі Т-А
|
|
0:1
|
|
Маккаби Бней-Рейне – Маккабі Хайфа
|
|
2:1
|
|
11 березня, понеділок
|
Хапоель Хайфа – Хапоель Б-Ш
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 26
|
16 березня, субота
|
Хапоель Єрусалим – Хапоель П-Т
|
|
3:2
|
|
Бней Сахнін – Маккаби Бней-Рейне
|
|
0:0
|
|
Хапоель Б-Ш – Ашдод
|
|
1:0
|
|
Маккабі П-Т – Бейтар
|
|
0:3
|
|
Маккабі Н – Хапоель Хадера
|
|
1:3
|
|
17 березня, неділя
|
Маккабі Т-А – Хапоель Хайфа
|
|
3:1
|
|
Маккабі Хайфа – Хапоель Т-А
|
|
0:0
|
|
|