тур 1
|
8 серпня, субота
|
Стерлінг – Клайд
|
|
0:1
|
|
Арброт – Елгін Сіті
|
|
0:3
|
|
Іст Стерлінгшір – Іст Файф
|
|
1:0
|
|
Куїнз Парк – Аннан Атлетік
|
|
0:1
|
|
Бервік – Монтроз
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 2
|
15 серпня, субота
|
Монтроз – Арброт
|
|
3:0
|
|
Аннан Атлетік – Стерлінг
|
|
1:1
|
|
Елгін Сіті – Іст Стерлінгшір
|
|
4:0
|
|
Іст Файф – Бервік
|
|
5:0
|
|
Клайд – Куїнз Парк
|
|
0:2
|
|
|
тур 3
|
22 серпня, субота
|
Іст Стерлінгшір – Аннан Атлетік
|
|
3:1
|
|
Арброт – Куїнз Парк
|
|
1:2
|
|
Монтроз – Клайд
|
|
2:0
|
|
Стерлінг – Бервік
|
|
1:3
|
|
Іст Файф – Елгін Сіті
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 4
|
29 серпня, субота
|
Клайд – Іст Стерлінгшір
|
|
3:1
|
|
Елгін Сіті – Стерлінг
|
|
1:0
|
|
Аннан Атлетік – Монтроз
|
|
3:2
|
|
Куїнз Парк – Іст Файф
|
|
0:2
|
|
Бервік – Арброт
|
|
2:2
|
|
|
тур 5
|
5 вересня, субота
|
Бервік – Куїнз Парк
|
|
1:0
|
|
Іст Стерлінгшір – Стерлінг
|
|
2:3
|
|
Арброт – Клайд
|
|
0:1
|
|
Монтроз – Елгін Сіті
|
|
2:0
|
|
Аннан Атлетік – Іст Файф
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 6
|
12 вересня, субота
|
Клайд – Аннан Атлетік
|
|
4:2
|
|
Іст Файф – Арброт
|
|
0:1
|
|
Стерлінг – Монтроз
|
|
1:0
|
|
Елгін Сіті – Бервік
|
|
4:1
|
|
Куїнз Парк – Іст Стерлінгшір
|
|
5:1
|
|
|
тур 7
|
19 вересня, субота
|
Бервік – Аннан Атлетік
|
|
0:2
|
|
Куїнз Парк – Елгін Сіті
|
|
3:1
|
|
Арброт – Стерлінг
|
|
2:0
|
|
Монтроз – Іст Стерлінгшір
|
|
2:1
|
|
Іст Файф – Клайд
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 8
|
26 вересня, субота
|
Іст Стерлінгшір – Арброт
|
|
0:4
|
|
Монтроз – Іст Файф
|
|
1:4
|
|
Аннан Атлетік – Елгін Сіті
|
|
1:1
|
|
Стерлінг – Куїнз Парк
|
|
1:2
|
|
Клайд – Бервік
|
|
1:1
|
|
|
тур 9
|
3 жовтня, субота
|
Іст Файф – Стерлінг
|
|
1:1
|
|
Елгін Сіті – Клайд
|
|
1:1
|
|
Арброт – Аннан Атлетік
|
|
0:2
|
|
Куїнз Парк – Монтроз
|
|
0:1
|
|
Бервік – Іст Стерлінгшір
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 10
|
17 жовтня, субота
|
Бервік – Іст Файф
|
|
1:1
|
|
Іст Стерлінгшір – Елгін Сіті
|
|
2:0
|
|
Арброт – Монтроз
|
|
3:1
|
|
Аннан Атлетік – Куїнз Парк
|
|
3:1
|
|
Клайд – Стерлінг
|
|
0:1
|
|
|
тур 11
|
31 жовтня, субота
|
Іст Файф – Аннан Атлетік
|
|
0:1
|
|
Стерлінг – Іст Стерлінгшір
|
|
0:0
|
|
Елгін Сіті – Арброт
|
|
2:0
|
|
Монтроз – Бервік
|
|
4:1
|
|
Куїнз Парк – Клайд
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 12
|
7 листопада, субота
|
Бервік – Стерлінг
|
|
1:2
|
|
Іст Стерлінгшір – Куїнз Парк
|
|
2:1
|
|
Арброт – Іст Файф
|
|
1:1
|
|
Елгін Сіті – Аннан Атлетік
|
|
3:2
|
|
Клайд – Монтроз
|
|
3:1
|
|
|
тур 13
|
14 листопада, субота
|
Клайд – Елгін Сіті
|
|
4:2
|
|
Іст Файф – Іст Стерлінгшір
|
|
5:3
|
|
Стерлінг – Арброт
|
|
3:1
|
|
Аннан Атлетік – Бервік
|
|
1:0
|
|
17 листопада, вівторок
|
Монтроз – Куїнз Парк
|
|
1:6
|
|
|
|
тур 14
|
21 листопада, субота
|
Бервік – Клайд
|
|
0:5
|
|
Куїнз Парк – Стерлінг
|
|
1:0
|
|
Іст Стерлінгшір – Монтроз
|
|
3:1
|
|
Аннан Атлетік – Арброт
|
|
2:2
|
|
Елгін Сіті – Іст Файф
|
|
4:2
|
|
|
тур 15
|
5 грудень, субота
|
Стерлінг – Елгін Сіті
|
|
3:1
|
|
8 грудень, вівторок
|
Іст Файф – Куїнз Парк
|
|
0:2
|
|
15 грудень, вівторок
|
Арброт – Бервік
|
|
3:1
|
|
Монтроз – Аннан Атлетік
|
|
1:1
|
|
8 березня, вівторок
|
Іст Стерлінгшір – Клайд
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 16
|
12 грудень, субота
|
Бервік – Елгін Сіті
|
|
2:3
|
|
Куїнз Парк – Арброт
|
|
1:0
|
|
Монтроз – Стерлінг
|
|
1:3
|
|
Аннан Атлетік – Іст Стерлінгшір
|
|
3:1
|
|
Клайд – Іст Файф
|
|
2:0
|
|
|
тур 17
|
19 грудень, субота
|
Іст Стерлінгшір – Бервік
|
|
0:4
|
|
Елгін Сіті – Куїнз Парк
|
|
0:0
|
|
Стерлінг – Аннан Атлетік
|
|
1:0
|
|
Іст Файф – Монтроз
|
|
1:1
|
|
Клайд – Арброт
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 18
|
26 грудень, субота
|
Стерлінг – Іст Файф
|
|
1:3
|
|
Елгін Сіті – Монтроз
|
|
2:0
|
|
Аннан Атлетік – Клайд
|
|
2:3
|
|
Куїнз Парк – Бервік
|
|
0:1
|
|
23 лютого, вівторок
|
Арброт – Іст Стерлінгшір
|
|
0:0
|
|
|
тур 19
|
2 січня, субота
|
Іст Стерлінгшір – Стерлінг
|
|
3:2
|
|
Монтроз – Арброт
|
|
0:2
|
|
Іст Файф – Елгін Сіті
|
|
0:2
|
|
Клайд – Куїнз Парк
|
|
0:1
|
|
16 лютого, вівторок
|
Бервік – Аннан Атлетік
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 20
|
9 січня, субота
|
Іст Файф – Бервік
|
|
1:0
|
|
Монтроз – Іст Стерлінгшір
|
|
3:2
|
|
Арброт – Елгін Сіті
|
|
2:1
|
|
23 лютого, вівторок
|
Стерлінг – Клайд
|
|
1:2
|
|
15 березня, вівторок
|
Куїнз Парк – Аннан Атлетік
|
|
1:3
|
|
|
тур 21
|
16 січня, субота
|
Аннан Атлетік – Іст Файф
|
|
2:4
|
|
Куїнз Парк – Монтроз
|
|
1:1
|
|
1 березня, вівторок
|
Клайд – Іст Стерлінгшір
|
|
0:1
|
|
8 березня, вівторок
|
Елгін Сіті – Стерлінг
|
|
2:1
|
|
Бервік – Арброт
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 22
|
23 січня, субота
|
Елгін Сіті – Бервік
|
|
1:0
|
|
Іст Стерлінгшір – Іст Файф
|
|
1:3
|
|
Арброт – Аннан Атлетік
|
|
2:1
|
|
Стерлінг – Куїнз Парк
|
|
0:0
|
|
Монтроз – Клайд
|
|
2:1
|
|
|
тур 23
|
30 січня, субота
|
Іст Стерлінгшір – Арброт
|
|
0:3
|
|
Аннан Атлетік – Елгін Сіті
|
|
4:2
|
|
Іст Файф – Клайд
|
|
2:0
|
|
9 лютого, вівторок
|
Стерлінг – Монтроз
|
|
7:0
|
|
23 лютого, вівторок
|
Бервік – Куїнз Парк
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 24
|
6 лютого, субота
|
Бервік – Іст Стерлінгшір
|
|
2:2
|
|
Куїнз Парк – Елгін Сіті
|
|
0:0
|
|
Арброт – Стерлінг
|
|
1:1
|
|
Монтроз – Іст Файф
|
|
2:2
|
|
22 березня, вівторок
|
Клайд – Аннан Атлетік
|
|
2:1
|
|
|
тур 25
|
13 лютого, субота
|
Куїнз Парк – Іст Стерлінгшір
|
|
0:3
|
|
Іст Файф – Арброт
|
|
2:1
|
|
Стерлінг – Бервік
|
|
2:1
|
|
Елгін Сіті – Клайд
|
|
1:0
|
|
Аннан Атлетік – Монтроз
|
|
3:3
|
|
|
|
тур 26
|
20 лютого, субота
|
Іст Стерлінгшір – Аннан Атлетік
|
|
0:1
|
|
Клайд – Бервік
|
|
2:1
|
|
Іст Файф – Стерлінг
|
|
1:0
|
|
Монтроз – Елгін Сіті
|
|
1:0
|
|
Арброт – Куїнз Парк
|
|
0:1
|
|
|
тур 27
|
27 лютого, субота
|
Елгін Сіті – Іст Стерлінгшір
|
|
2:0
|
|
Арброт – Клайд
|
|
0:1
|
|
Аннан Атлетік – Стерлінг
|
|
2:2
|
|
Куїнз Парк – Іст Файф
|
|
3:0
|
|
Бервік – Монтроз
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 28
|
5 березня, субота
|
Стерлінг – Арброт
|
|
1:0
|
|
Куїнз Парк – Бервік
|
|
0:0
|
|
Іст Стерлінгшір – Монтроз
|
|
2:4
|
|
Аннан Атлетік – Клайд
|
|
3:3
|
|
Елгін Сіті – Іст Файф
|
|
1:3
|
|
|
тур 29
|
12 березня, субота
|
Бервік – Стерлінг
|
|
1:0
|
|
Арброт – Іст Стерлінгшір
|
|
3:0
|
|
Монтроз – Куїнз Парк
|
|
1:1
|
|
Іст Файф – Аннан Атлетік
|
|
4:2
|
|
Клайд – Елгін Сіті
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 30
|
19 березня, субота
|
Куїнз Парк – Арброт
|
|
2:1
|
|
Іст Стерлінгшір – Клайд
|
|
2:4
|
|
Аннан Атлетік – Бервік
|
|
1:0
|
|
Елгін Сіті – Монтроз
|
|
1:1
|
|
Стерлінг – Іст Файф
|
|
0:6
|
|
|
тур 31
|
26 березня, субота
|
Бервік – Елгін Сіті
|
|
2:0
|
|
Монтроз – Аннан Атлетік
|
|
0:5
|
|
Стерлінг – Іст Стерлінгшір
|
|
3:0
|
|
Іст Файф – Куїнз Парк
|
|
1:1
|
|
Клайд – Арброт
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 32
|
2 квітня, субота
|
Куїнз Парк – Стерлінг
|
|
1:1
|
|
Іст Стерлінгшір – Бервік
|
|
0:0
|
|
Арброт – Іст Файф
|
|
0:1
|
|
Елгін Сіті – Аннан Атлетік
|
|
2:2
|
|
Клайд – Монтроз
|
|
3:3
|
|
|
тур 33
|
9 квітня, субота
|
Іст Файф – Монтроз
|
|
3:0
|
|
Стерлінг – Елгін Сіті
|
|
0:0
|
|
Аннан Атлетік – Арброт
|
|
4:1
|
|
Іст Стерлінгшір – Куїнз Парк
|
|
0:3
|
|
Бервік – Клайд
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 34
|
16 квітня, субота
|
Арброт – Бервік
|
|
1:2
|
|
Монтроз – Стерлінг
|
|
1:1
|
|
Аннан Атлетік – Іст Стерлінгшір
|
|
1:3
|
|
Елгін Сіті – Куїнз Парк
|
|
1:1
|
|
Клайд – Іст Файф
|
|
0:0
|
|
|
тур 35
|
23 квітня, субота
|
Бервік – Іст Файф
|
|
2:0
|
|
Куїнз Парк – Клайд
|
|
2:1
|
|
Іст Стерлінгшір – Елгін Сіті
|
|
0:3
|
|
Арброт – Монтроз
|
|
0:0
|
|
Стерлінг – Аннан Атлетік
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 36
|
30 квітня, субота
|
Клайд – Стерлінг
|
|
3:1
|
|
Іст Файф – Іст Стерлінгшір
|
|
1:1
|
|
Елгін Сіті – Арброт
|
|
4:1
|
|
Аннан Атлетік – Куїнз Парк
|
|
1:0
|
|
Монтроз – Бервік
|
|
1:0
|
|
|