тур 1
|
5 серпня, субота
|
Стенхаузмер – Стерлінг
|
|
2:3
|
|
Елгін Сіті – Кауденбіт
|
|
1:1
|
|
Аннан Атлетік – Пітерхед
|
|
1:2
|
|
Едінбург Сіті – Монтроз
|
|
1:3
|
|
Бервік – Клайд
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 2
|
12 серпня, субота
|
Кауденбіт – Едінбург Сіті
|
|
1:0
|
|
Монтроз – Стенхаузмер
|
|
1:1
|
|
Стерлінг – Бервік
|
|
4:0
|
|
Пітерхед – Елгін Сіті
|
|
3:0
|
|
Клайд – Аннан Атлетік
|
|
2:1
|
|
|
тур 3
|
19 серпня, субота
|
Бервік – Аннан Атлетік
|
|
1:5
|
|
Монтроз – Кауденбіт
|
|
1:0
|
|
Елгін Сіті – Клайд
|
|
3:2
|
|
Стерлінг – Едінбург Сіті
|
|
2:0
|
|
Стенхаузмер – Пітерхед
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 4
|
26 серпня, субота
|
Клайд – Стенхаузмер
|
|
1:1
|
|
Пітерхед – Стерлінг
|
|
2:4
|
|
Аннан Атлетік – Монтроз
|
|
0:1
|
|
Кауденбіт – Бервік
|
|
0:1
|
|
Едінбург Сіті – Елгін Сіті
|
|
0:3
|
|
|
тур 5
|
9 вересня, субота
|
Едінбург Сіті – Бервік
|
|
1:0
|
|
Елгін Сіті – Аннан Атлетік
|
|
0:1
|
|
Стерлінг – Клайд
|
|
2:3
|
|
Пітерхед – Монтроз
|
|
1:0
|
|
Стенхаузмер – Кауденбіт
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 6
|
16 вересня, субота
|
Клайд – Едінбург Сіті
|
|
2:3
|
|
Аннан Атлетік – Стенхаузмер
|
|
1:1
|
|
Монтроз – Стерлінг
|
|
1:3
|
|
Кауденбіт – Пітерхед
|
|
0:4
|
|
Бервік – Елгін Сіті
|
|
3:2
|
|
|
тур 7
|
23 вересня, субота
|
Едінбург Сіті – Пітерхед
|
|
0:3
|
|
Елгін Сіті – Монтроз
|
|
3:0
|
|
Стерлінг – Аннан Атлетік
|
|
3:2
|
|
Стенхаузмер – Бервік
|
|
3:0
|
|
Клайд – Кауденбіт
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 8
|
30 вересня, субота
|
Монтроз – Клайд
|
|
3:2
|
|
Аннан Атлетік – Кауденбіт
|
|
1:0
|
|
Стерлінг – Елгін Сіті
|
|
2:2
|
|
Пітерхед – Бервік
|
|
0:2
|
|
Стенхаузмер – Едінбург Сіті
|
|
3:0
|
|
|
тур 9
|
21 жовтня, субота
|
Клайд – Пітерхед
|
|
1:4
|
|
Елгін Сіті – Стенхаузмер
|
|
2:0
|
|
Кауденбіт – Стерлінг
|
|
0:3
|
|
Едінбург Сіті – Аннан Атлетік
|
|
0:1
|
|
Бервік – Монтроз
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 10
|
28 жовтня, субота
|
Бервік – Кауденбіт
|
|
1:0
|
|
Монтроз – Едінбург Сіті
|
|
1:0
|
|
Стерлінг – Стенхаузмер
|
|
1:2
|
|
Пітерхед – Аннан Атлетік
|
|
1:0
|
|
Клайд – Елгін Сіті
|
|
2:4
|
|
|
тур 11
|
4 листопада, субота
|
Стенхаузмер – Клайд
|
|
1:1
|
|
Елгін Сіті – Пітерхед
|
|
0:2
|
|
Аннан Атлетік – Бервік
|
|
0:0
|
|
Кауденбіт – Монтроз
|
|
1:3
|
|
Едінбург Сіті – Стерлінг
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 12
|
11 листопада, субота
|
Бервік – Едінбург Сіті
|
|
1:1
|
|
Кауденбіт – Елгін Сіті
|
|
1:3
|
|
Монтроз – Аннан Атлетік
|
|
1:1
|
|
Пітерхед – Стенхаузмер
|
|
2:3
|
|
Клайд – Стерлінг
|
|
1:1
|
|
|
тур 13
|
25 листопада, субота
|
Едінбург Сіті – Кауденбіт
|
|
0:0
|
|
Аннан Атлетік – Клайд
|
|
0:0
|
|
Елгін Сіті – Бервік
|
|
5:1
|
|
Стенхаузмер – Монтроз
|
|
0:1
|
|
5 грудень, вівторок
|
Стерлінг – Пітерхед
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 14
|
2 грудень, субота
|
Клайд – Монтроз
|
|
0:0
|
|
Пітерхед – Едінбург Сіті
|
|
3:0
|
|
Аннан Атлетік – Елгін Сіті
|
|
2:0
|
|
Бервік – Стерлінг
|
|
1:0
|
|
19 грудень, вівторок
|
Кауденбіт – Стенхаузмер
|
|
1:1
|
|
|
тур 15
|
9 грудень, субота
|
Стенхаузмер – Аннан Атлетік
|
|
1:3
|
|
Монтроз – Бервік
|
|
3:0
|
|
Елгін Сіті – Едінбург Сіті
|
|
1:1
|
|
31 січня, середа
|
Стерлінг – Кауденбіт
|
|
1:0
|
|
27 лютого, вівторок
|
Пітерхед – Клайд
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 16
|
16 грудень, субота
|
Едінбург Сіті – Стенхаузмер
|
|
1:2
|
|
Монтроз – Елгін Сіті
|
|
3:0
|
|
Аннан Атлетік – Стерлінг
|
|
1:1
|
|
30 січня, вівторок
|
Бервік – Пітерхед
|
|
2:3
|
|
27 березня, вівторок
|
Кауденбіт – Клайд
|
|
0:3
|
|
|
тур 17
|
23 грудень, субота
|
Аннан Атлетік – Едінбург Сіті
|
|
2:1
|
|
Стерлінг – Монтроз
|
|
0:1
|
|
Пітерхед – Кауденбіт
|
|
3:2
|
|
Клайд – Бервік
|
|
0:0
|
|
Стенхаузмер – Елгін Сіті
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 18
|
18 листопада, субота
|
Кауденбіт – Аннан Атлетік
|
|
1:1
|
|
30 грудень, субота
|
Монтроз – Пітерхед
|
|
2:6
|
|
20 березня, вівторок
|
Едінбург Сіті – Клайд
|
|
0:3
|
|
Елгін Сіті – Стерлінг
|
|
0:2
|
|
17 квітня, вівторок
|
Бервік – Стенхаузмер
|
|
0:0
|
|
|
тур 19
|
2 січня, вівторок
|
Монтроз – Кауденбіт
|
|
1:1
|
|
Едінбург Сіті – Бервік
|
|
3:0
|
|
Стенхаузмер – Стерлінг
|
|
2:1
|
|
Пітерхед – Елгін Сіті
|
|
7:0
|
|
Клайд – Аннан Атлетік
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 20
|
6 січня, субота
|
Кауденбіт – Едінбург Сіті
|
|
0:2
|
|
Стенхаузмер – Пітерхед
|
|
1:4
|
|
Стерлінг – Бервік
|
|
2:0
|
|
Аннан Атлетік – Монтроз
|
|
0:1
|
|
Елгін Сіті – Клайд
|
|
2:1
|
|
|
тур 21
|
13 січня, субота
|
Елгін Сіті – Кауденбіт
|
|
1:0
|
|
Клайд – Стенхаузмер
|
|
0:3
|
|
Пітерхед – Стерлінг
|
|
4:3
|
|
Едінбург Сіті – Монтроз
|
|
0:2
|
|
Бервік – Аннан Атлетік
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 22
|
20 січня, субота
|
Монтроз – Клайд
|
|
1:3
|
|
20 лютого, вівторок
|
Аннан Атлетік – Пітерхед
|
|
3:3
|
|
20 березня, вівторок
|
Стенхаузмер – Кауденбіт
|
|
1:2
|
|
27 березня, вівторок
|
Бервік – Елгін Сіті
|
|
2:2
|
|
Стерлінг – Едінбург Сіті
|
|
2:2
|
|
|
тур 23
|
27 січня, субота
|
Елгін Сіті – Стенхаузмер
|
|
2:0
|
|
Едінбург Сіті – Аннан Атлетік
|
|
3:2
|
|
Монтроз – Стерлінг
|
|
2:1
|
|
Кауденбіт – Бервік
|
|
1:3
|
|
Клайд – Пітерхед
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 24
|
3 лютого, субота
|
Стерлінг – Елгін Сіті
|
|
3:1
|
|
Аннан Атлетік – Кауденбіт
|
|
1:1
|
|
Клайд – Едінбург Сіті
|
|
3:2
|
|
Стенхаузмер – Бервік
|
|
4:0
|
|
Пітерхед – Монтроз
|
|
0:1
|
|
|
тур 25
|
10 лютого, субота
|
Бервік – Клайд
|
|
0:1
|
|
Елгін Сіті – Аннан Атлетік
|
|
2:1
|
|
Монтроз – Стенхаузмер
|
|
1:0
|
|
Кауденбіт – Стерлінг
|
|
1:2
|
|
Едінбург Сіті – Пітерхед
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 26
|
17 лютого, субота
|
Пітерхед – Бервік
|
|
1:1
|
|
Елгін Сіті – Монтроз
|
|
2:2
|
|
Клайд – Кауденбіт
|
|
2:0
|
|
Стенхаузмер – Едінбург Сіті
|
|
1:0
|
|
Стерлінг – Аннан Атлетік
|
|
3:0
|
|
|
тур 27
|
24 лютого, субота
|
Аннан Атлетік – Стенхаузмер
|
|
2:0
|
|
Едінбург Сіті – Елгін Сіті
|
|
4:0
|
|
Кауденбіт – Пітерхед
|
|
0:2
|
|
Бервік – Монтроз
|
|
2:2
|
|
Стерлінг – Клайд
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 28
|
13 березня, вівторок
|
Клайд – Елгін Сіті
|
|
1:0
|
|
Бервік – Стерлінг
|
|
0:1
|
|
Едінбург Сіті – Кауденбіт
|
|
1:1
|
|
Монтроз – Аннан Атлетік
|
|
2:1
|
|
Пітерхед – Стенхаузмер
|
|
1:2
|
|
|
тур 29
|
10 березня, субота
|
Аннан Атлетік – Едінбург Сіті
|
|
2:3
|
|
Елгін Сіті – Бервік
|
|
3:0
|
|
Стерлінг – Пітерхед
|
|
0:1
|
|
Стенхаузмер – Клайд
|
|
2:3
|
|
3 квітня, вівторок
|
Кауденбіт – Монтроз
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 30
|
17 березня, субота
|
Едінбург Сіті – Стерлінг
|
|
2:2
|
|
Монтроз – Пітерхед
|
|
3:2
|
|
Аннан Атлетік – Клайд
|
|
1:1
|
|
Кауденбіт – Елгін Сіті
|
|
3:1
|
|
24 квітня, вівторок
|
Бервік – Стенхаузмер
|
|
2:2
|
|
|
тур 31
|
24 березня, субота
|
Стенхаузмер – Елгін Сіті
|
|
0:2
|
|
Клайд – Монтроз
|
|
3:0
|
|
Бервік – Едінбург Сіті
|
|
1:1
|
|
Стерлінг – Кауденбіт
|
|
2:2
|
|
Пітерхед – Аннан Атлетік
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 32
|
31 березня, субота
|
Кауденбіт – Стенхаузмер
|
|
1:1
|
|
Монтроз – Едінбург Сіті
|
|
3:0
|
|
Аннан Атлетік – Бервік
|
|
0:0
|
|
Елгін Сіті – Стерлінг
|
|
3:0
|
|
Пітерхед – Клайд
|
|
3:0
|
|
|
тур 33
|
7 квітня, субота
|
Бервік – Пітерхед
|
|
1:3
|
|
Едінбург Сіті – Стенхаузмер
|
|
1:4
|
|
Кауденбіт – Клайд
|
|
1:0
|
|
Стерлінг – Монтроз
|
|
0:5
|
|
Аннан Атлетік – Елгін Сіті
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 34
|
14 квітня, субота
|
Монтроз – Бервік
|
|
1:0
|
|
Елгін Сіті – Едінбург Сіті
|
|
1:1
|
|
Пітерхед – Кауденбіт
|
|
1:0
|
|
Стенхаузмер – Аннан Атлетік
|
|
3:2
|
|
Клайд – Стерлінг
|
|
2:1
|
|
|
тур 35
|
21 квітня, субота
|
Бервік – Кауденбіт
|
|
1:0
|
|
Едінбург Сіті – Клайд
|
|
1:3
|
|
Аннан Атлетік – Стерлінг
|
|
3:1
|
|
Елгін Сіті – Пітерхед
|
|
0:1
|
|
Стенхаузмер – Монтроз
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 36
|
28 квітня, субота
|
Клайд – Бервік
|
|
1:2
|
|
Пітерхед – Едінбург Сіті
|
|
2:1
|
|
Стерлінг – Стенхаузмер
|
|
1:1
|
|
Монтроз – Елгін Сіті
|
|
1:1
|
|
Кауденбіт – Аннан Атлетік
|
|
0:2
|
|
|